Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-20 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Wspomnienia Godziny emisji

Wayde i Brett przypominają widzom wydarzenia z ostatniego sezonu. Prezentują ulubione gatunki ryb, akwaria, które stworzyli, oraz psikusy z planu filmowego.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Transport zwierzęcia nigdy nie jest prosty — zwłaszcza zdenerwowanego aligatora. Dlaczego mały gepard o imieniu Gizmo nagle przestał jeść? Czy ktoś go otruł?

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 2 Godziny emisji

Specjalistka od leniwców Becky próbuje się dowiedzieć więcej o dziwnym zachowaniu samic. Młody leniwiec dwupalczasty o imieniu Tigger zaczyna wykazywać nietypowe tendencje.

08:00

Kot z piekła rodem: Ellen i koty Godziny emisji

Ellen od 20 lat karmi zdziczałe koty z sąsiedztwa, ale teraz nie daje sobie z nimi rady. Jackson stara się jej pomóc.

09:00

Najdziksza Afryka: Wirunga Godziny emisji

Łańcuch górski Wirunga to obszar, na którym można spotkać najbardziej znane na świecie gatunki zwierząt i podziwiać magiczne krajobrazy.

10:00

Śladami rekinów Godziny emisji

Nowozelandzcy płetwonurkowie oznaczają siedmioszpary plamiste, by poznać ich zwyczaje i zachowania, a co najważniejsze - zapobiec atakom na ludzi.

11:00

Wszystko o psach: Mastif angielski, chiński grzywacz, chart włoski, border collie, lhasa apso Godziny emisji

Jakiej rasy pies był prezentem od Dalai Lamy? Jakie czworonogi uważane są za najsprytniejsze? Jaka rasa posiada gruczoły potowe? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w tym odcinku.

12:00

Gang obrońców zwierząt: Wściekły król Godziny emisji

Rob i weterynarz Moose sprawdzają doniesienie o walkach psów. Brian i Face ratują agresywnego psa, trzymanego na łańcuchu. Dori pomaga bezdomnemu weterynarzowi i jego kotom.

13:00

Ratownicy psów, odc. 2 Godziny emisji

Inspector Steph Law zabiera zaniedbanego foksteriera do weterynarza. W programie także sprawa ciężarnej Staffie, której właściciel nie może zaopiekować się jej szczeniętami.

14:00

Rodzinne safari: Powrót nosorożca Godziny emisji

Miłośnik dzikiej przyrody i zapalony filmowiec Kim Wolhuter wraz z córkami poznaje różne aspekty ochrony nosorożców.

14:30

Rodzinne safari: Psie życie Godziny emisji

Miłośnik dzikiej przyrody i zapalony filmowiec Kim Wolhuter oraz jego córki obserwują z bliska likaony - jeden z najbardziej zagrożonych gatunków afrykańskich zwierząt.

15:00

Mieszkanie na pniu: Nie ma jak w domku Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Perfekcyjny zbiornik Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

17:00

Na straży przyrody: Hotelowe rewolucje Godziny emisji

Na zatłoczonych wodach dochodzi do kolizji łodzi. Strażnicy ochrony przyrody trafiają na podejrzanego z niebezpieczną przeszłością.

18:00

Wszystko o psach: Rzadkie rasy Godziny emisji

Poznaj puli, tajskiego ridgebacka, lagotto romagnolo, nagiego psa peruwiańskiego, śpiewającego psa z Nowej Gwinei i karelskiego psa na niedźwiedzie.

19:00

Kot z piekła rodem: Spragniony krwi Godziny emisji

Jackson przychodzi z pomocą strażakowi z Los Angeles, który nie może poradzić sobie ze swoim szalonym kotem Coco. Pomaga też parze z Teksasu, nocami terroryzowanej przez kota.

20:00

Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna Godziny emisji

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

21:00

Premiera Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 1 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00

Prehistoryczne bestie: Wielki drapieżnik z Ameryki Godziny emisji

Akrokantozaur żył 50 milionów lat przed tyranozaurem i był maszyną do zabijania. Kończyny miał tak silne, że potrafił zabić stworzenia 10 razy większe od siebie.

23:00

Na straży przyrody: Śmiertelne groźby Godziny emisji

Strażnicy pomagają orkom oraz pewnej kurze z małym kurczakiem. Trafiają także na niebezpiecznego przestępcę.

00:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

Zastępca głównego inspektora - Matt jedzie na farmę, w sprawie psów rzekomo trzymanych w złych warunków. Z kolei Beau przechodzi szkolenie dla psów z trenerem Jamie Prenrithem.

01:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 1 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

02:00

Szkoła przetrwania: Dżungla na Borneo Godziny emisji

Spuszczony na linie w gąszcz dżungli na Borneo Bear Grylls musi poradzić sobie z niebezpiecznymi wężami i pijawkami. W ulewnym deszczu próbuje pokonać strome skały.

02:48

Dzikość bez cenzury: Herosi i horror Godziny emisji

W kolumbijskiej puszczy operator filmowy zostaje zaatakowany przez anakondę. Zobaczymy też nietypowe zmagania młodego dżokeja w trakcie jednej z gonitw konnych.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Przypadkowe kule Godziny emisji

We wschodniej części miasta śledczy Shawn Hairston i agent polowy Mike Dowe zostają wezwani do ciężko rannego, postrzelonego psa.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Doktor Lisa martwi się o małe kocię, które ma trudności w oddychaniu. Z kolei Chris leczy psa, który ma infekcją ucha.

05:12

Mieszkanie na pniu: Piracka kryjówka na wysokości Godziny emisji

Pete buduje kryjówkę dla pary poszukującej skarbów ukrytych wśród drzew. Takiego schronienia z mostem linowym i tajemniczymi komnatami nie powstydziłby się sam pirat Czarnobrody.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info