Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-04 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Zapał Środkowego Zachodu Godziny emisji

Heather planuje budowę zestawu zbiorników dla spółki nieruchomościowej. Czy Wayde zatwierdzi jej projekt? Firma Little Caesars zamawia akwarium dla jednego ze szpitali dziecięcych.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

U teriera zdiagnozowano szmery w sercu, które mogą spowodować nagłą śmierć, jeśli pies nie zostanie natychmiast zoperowany. Chris powierza zabieg doktorowi Andrew Marchevskiemu.

07:30

Poznajcie pingwiny, odc. 5 Godziny emisji

Po amputacji, związek Cedricka i Robin przechodzi kryzys. Młody Squeaker nadwyręża cierpliwość opiekunów, a pewien dziki pingwin trafia do szpitala z zagrażającą życiu raną.

08:00

Kot z piekła rodem, odc. 6 Godziny emisji

Kot Dorothy i Travisa jest znerwicowany i często ich atakuje. Para obawia się, że następną ofiarą pupila będzie ich syn. Czy Jackson poradzi sobie z tym trudnym przypadkiem?

09:00

Najdziksza Arktyka: Tundra - lodowa pustynia Godziny emisji

Tundra arktyczna zajmuje jedną piątą powierzchni globu. To jeden z najzimniejszych i najsuchszych regionów Ziemi. Jednak mimo surowych warunków, tętni on życiem.

10:00

Megalodon - zagadka głębin Godziny emisji

Prehistoryczny megalodon był największym rekinem w dziejach Ziemi. Niedawno naukowcom udało się zebrać dużo dowodów na to, że ten drapieżnik nadal zamieszkuje głębiny oceanów.

12:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 3 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

13:00

Ratownicy psów, odc. 1 Godziny emisji

W Birmingham inspektor RSPCA Herchy odwiedza angielskiego bullterriera, który jest w strasznym stanie. Czy uda się uratować życie psa, czy jest już za późno?

14:00

Dzika Ameryka: Urodzeni do życia w dziczy Godziny emisji

Mustangi walczą o miejsce przy wodopoju na pustyniach w Utah. Morskie żółwie składają jaja na plażach Kostaryki. W wodach Pacyfiku wieloryby i ich młode wymykają się drapieżnikom.

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek nad jeziorem Godziny emisji

W Lake Barkley w stanie Kentucky, ekipa pracuje nad trzypiętrowym domkiem na drzewie w stylu Franka Lloyda Wrighta. Domek ma być wyposażony w sypialnię, kuchnię i łazienkę.

16:00

Projekt AKWARIUM: Pękate akwarium dla Gabriela Iglesiasa Godziny emisji

Specjaliści z ATM budują dwa akwaria dla Gabriela Iglesiasa, wykorzystując w tym celu zabytkowe autobusy. Ich plany nieco się pokrzyżują, gdy w firmie dojdzie do kradzieży.

17:00

Na straży przyrody: Na gorącym uczynku Godziny emisji

Oficer Olson łapie recydywistów, którzy pięciokrotnie przekroczyli limit połowu kałamarnic. Oficer Summit aresztuje myśliwego, który złamał prawo polując na niedźwiedzie.

18:00

Wszystko o psach - wydanie specjalne: Zanim kupisz psa... Godziny emisji

Jaką rasę psów szkolono do poszukiwań ludzi, zasypanych przez lawiny? Jakie wysportowane czworonogi lubią zabawę? Zanim kupisz psa, dopasuj rasę to swojego stylu życia!

19:00

Kot z piekła rodem: Apetyt na niszczenie Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Klub w koronie drzewa Godziny emisji

Pete projektuje bawialnię, która ma służyć całej rodzinie. Domek w koronie drzew będzie miał salon i taras z miejscem na grilla. Czy spełni oczekiwania wszystkich grup wiekowych?

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów Godziny emisji

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 9 Godziny emisji

O poranku Tim ma urwanie głowy z wężami na Tasmanii. Następnie jedzie do ośrodka rehabilitacyjnego dla żółwi w Cairns oraz odwiedza chorego kangura nadrzewnego o imieniu Kimberley.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 10 Godziny emisji

Tim zabiera na ważenie żółwia Leonardo, który potrafi podgryzać aligatory. Następnie odwiedza kangura nadrzewnego o imieniu Kimberley, u którego podejrzewa kolkę.

23:00

Strażnicy Teksasu: Cisza przed burzą Godziny emisji

Na terenie całego Teksasu wodne patrole przeżywają trudne chwile z powodu rekordowych burz i powodzi, a zespoły ratownicze ocalają ludzi z niebezpiecznych wód.

00:00

Wojny o kość słoniową: Czubek góry lodowej Godziny emisji

Chris, Maggie i Travis ścigają podejrzanego kłusownika, ale w pobliskiej wsi wszelki ślad po nim ginie. Następnie Travis pomaga w uwolnieniu rannego słonia, który wpadł w sidła.

01:00

Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów Godziny emisji

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

02:00

Szkoła przetrwania: Bezludna wyspa Godziny emisji

Bear udowodni nam, że można przetrwać na bezludnej wyspie. Pokaże nam, jak omijać toksyczne koralowce, zabijać harpunem ryby, zbudować sobie schronienie i zaplanować ucieczkę.

02:48

Dzikość bez cenzury: Pod skórą Godziny emisji

Larwy gzów wnikają pod skórę naukowca, prowadzącegego badania na kole podbiegunowym. Tragiczny upadek mężczyzny podczas gonitwy byków.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Brudna robota Godziny emisji

Dziś policjanci z Houston muszą przedrzeć się przez niebezpieczne bagna, by wyratować z poważnej opresji dzika i kilka strusi. Zwierzęta są wygłodniałe i niezwykle zestresowane.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Dr Lisa stara się pomóc szczeniakowi, nad którym znęcał się jego właściciel. Tymczasem dr Chris wybiera się do Adelajdy, aby zbadać agresywnego pekari.

05:12

Mieszkanie na pniu: Wesołych Świąt! Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info