Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Operacja Pegaz Godziny emisji

Dr Dee i jej zespół próbują uratować z helikoptera rannego konia na pustyni i badają przyczynę nadzwyczaj długiej drzemki pogony brodatej.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 9 Godziny emisji

Dr Chris bada kota o imieniu Ziggy, który nagle stracił prawie jedną trzecią wagi. Następnie zostaje wezwany do chorego żółwia.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 5 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett wracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Pokochaj koty, odc. 8 Godziny emisji

John jedzie na spotkanie z kucharzem, który przyrządza jedzenie dla kotów sławnych i bogatych osób. Następnie sprawdza ostatnie nowości światowej kociej mody.

09:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość Godziny emisji

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

10:00

Projekt AKWARIUM: Gdzie mieszkają dzikie stwory Godziny emisji

Wayde buduje akwarium dla legendarnego zespołu rockowego Kiss. Zbiornik ma być wyposażony we wzmacniacze, światła i scenę. Z kolei Brett musi pokonać lęk przed wężami.

11:00

Król rekinów. Olbrzym z Nowej Zelandii Godziny emisji

Pasażerowie statku walczą o życie. Gdy obserwowali z pokładu wieloryby łódź wywróciła się, a oni wpadli do wody pełnej rekinów.

13:00

Gang obrońców zwierząt: Konny koszmar Godziny emisji

Dori czeka pewna niespodzianka gdy ponownie odwiedza bezdomnego weterana, chcąc pomóc mu w sprzątaniu obozu. Ponadto, Marceline i Elle sprawdzają doniesienie o głodzonych koniach.

14:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 4 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

15:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Ostateczna szkoła przetrwania Godziny emisji

Bear Grylls wspomina najbardziej niebezpieczne sytuacje, w których znalazł się w serii "Ucieczka z piekła". Które wyzwania słynny podróżnik uzna za najbardziej wymagające?

16:00

Przebojowa przyroda: Christina Aguilera prezentuje Godziny emisji

Czy z pomocą muzyki można zilustrować historię naturalną? W programie usłyszymy Christinę Aguilerę, która własnymi kompozycjami opowie o przyrodzie.

16:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 2 Godziny emisji

Julia ratuje szkołę karate przez jadowitym gościem. Tymczasem Johnny Bagpipes zostawia swoją damę samą sobie, przygotowując się do wizyty w Rzymie.

17:00

Życie na Ziemi, odc. 1 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

18:00

Kot z piekła rodem: Kot, który zjada wszystko! Godziny emisji

Behawiorysta pomaga właścicielowi kota, który ma niespożyty apetyt. Następnie próbuje rozwiązać problemy kolejnego pupila, który jest obsesynie zazdrosny o swoją właścicielkę.

19:00

Kot z piekła rodem: Koci tyran Godziny emisji

Koci behawiorysta pomaga parze, której kot stanął na drodze do ich szczęścia. Następnie zajmuje się pupilem, który został przygarnięty ze schroniska.

20:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie Godziny emisji

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

21:00

Z życia weterynarzy: Zanurzony lekarz Godziny emisji

Dr Ross leczy małe kangury i spotyka właścicieli małego zoo, którzy chcą wraz z kliniką zorganizować wspólną imprezę. Dr Lavigne leczy doga niemieckiego o słabym wzroku i słuchu.

22:00

Gang obrońców zwierząt: Konny koszmar Godziny emisji

Dori czeka pewna niespodzianka gdy ponownie odwiedza bezdomnego weterana, chcąc pomóc mu w sprzątaniu obozu. Ponadto, Marceline i Elle sprawdzają doniesienie o głodzonych koniach.

23:00

Wojny o wieloryby: Igła w stogu siana Godziny emisji

Założyciel ekologicznej organizacji Sea Shepherd - Paul Watson wraz z załogą ekopiratów wyrusza w rejs śladem japońskiej floty wielorybniczej, która bezkarnie zabija te ssaki.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Tajna misja Godziny emisji

Tajni agenci, którzy wniknęli w środowisko organizatorów nielegalnych walk psów, pomagają funkcjonariuszom SPCA w przeprowadzeniu nalotu na jeden z podejrzanych lokali.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Rezydenci Godziny emisji

Młoda dziewczyna skarży się na silne skurcze żołądka. Badania kału potwierdzają, że jej organizm stał się siedliskiem dla jednych z najpowszechniejszych pasożytów w przyrodzie.

02:00

Szkoła przetrwania: Południe USA Godziny emisji

Na moczarach głębokiego południa USA Bear Grylls walczy z aligatorem, wijącymi się wężami i gołymi rękoma łapie suma.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak słonia Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku atak rozwścieczonej słonicy na tresera oraz spotkanie oko w oko z gigantyczną ośmiornicą.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Najlepszy przyjaciel żołnierza Godziny emisji

Wzruszająca opowieść o amerykańskim żołnierzu, który przygarnął w Iraku ciężko rannego szczeniaka. Oboje bardzo zaprzyjaźnili się ze sobą i są właściwie nierozłączni.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

Chris jedzie do Victorii aby przyciąć kły 220-kilogramowej świni zwanej Burpy. Zajmie się także krową bez jednej nogi oraz pieskiem Bello, który miewa zawroty głowy.

05:12

Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info