Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-21 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Słodkie wspomnienia Godziny emisji

Wayde i Brett wykonują zamówienie na akwarium do restauracji, które ma nawiązywać do Coney Island. Z kolei piekarnia zamawia akwarium w formie witryny ekspozycyjnej na ciasta.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris badając miniaturową kozę dokonuje odkrycia, które przeraża jej właściciela. Nurkuje także w głębinach morskich, by ocalić zagrożony gatunek rekina. Lisa walczy o życie psa.

07:30

Kot na drzewie: Słyszysz mnie, kociaku? Godziny emisji

Shaun dostaje nie lada wyzwanie - musi ściągnąć z drzewa głuchego kota o imieniu Snow. Tom i Shaun wybawią także z opresji kota recydywistę, wabiącego się Mow Mow.

08:00

Kot z piekła rodem: Ślepy, głuchy i gryzie Godziny emisji

Kot imieniem Burberry niedowidzi i niedosłyszy. Od pewnego czasu przestał załatwiać się do kuwety i zachowuje się niezwykle agresywnie. Czy Jackson będzie mógł pomóc?

09:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 5 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

10:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar Godziny emisji

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Nie dotykaj Godziny emisji

Oto kolejne rozbrykane pupile. Właściciele zastanawiają się nad inteligencją swego psa. Przebiegła suczka buldoga myśli, że wszystko należy do niej. Kot kleptoman okrada sąsiadów.

12:00

Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa Godziny emisji

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

13:00

Ratownicy psów, odc. 12 Godziny emisji

Anthony Joynes jedzie do stolicy Malawi Lilongwe. Odbiera szczenięta nielegalnemu handlarzowi psów, a następnie ratuje bezpańskiego psa, który jest poważnie chory.

14:00

Wybryki ewolucji: Madagaskar Godziny emisji

Lemury to jedne z najstarszych ssaków naczelnych. Wyodrębniły się z małego stada, które trafiło na wyspę ponad 60 milionów lat temu. Z czasem podzieliło na ponad 100 gatunków.

15:00

Mieszkanie na pniu: Spa między ziemią a niebem Godziny emisji

Przedsiębiorca zatrudnia Pete'a do zbudowania pierwszego spa na drzewie. Nelson stawia czoło wszelkim hydraulicznym wyzwaniom i tworzy jedyny w swoim rodzaju gabinet odnowy.

16:00

Projekt AKWARIUM: Świąteczna gorączka Godziny emisji

W okresie świątecznym Wayde i Brett biorą udział w jedynych w swoim rodzaju zawodach. Jeff Tremaine, twórca serii Jackass, oceni, które akwarium jest najbardziej odlotowe.

17:00

Na straży przyrody: Hotelowe rewolucje Godziny emisji

Na zatłoczonych wodach dochodzi do kolizji łodzi. Strażnicy ochrony przyrody trafiają na podejrzanego z niebezpieczną przeszłością.

18:00

Pokochaj koty: Kocie szkoły i bohaterskie kociaki Godziny emisji

W tym odcinku John Fulton bada fenomen kotów sześciopalczastych, a także odwiedza największą na świecie kolekcję dzieł sztuki inspirowanych kotami.

19:00

Kot z piekła rodem: Medium w opałach Godziny emisji

Maryam jest kocim medium, ale nie może porozumieć się z jej szaloną kotką Lily. Khloe odkrywa za domem jej rodziców całą kolonię zdziczałych kotów.

20:00

Mieszkanie na pniu: Rezydencja w chmurach Godziny emisji

Zespół otrzymuje zlecenie na budowę trzykondygnacyjnej rezydencji na trzech gigantycznych sekwojach. Zadanie nie jest łatwe. Czy sobie poradzą?

21:00

Premiera Z życia weterynarzy: Wieprz syty i meble całe Godziny emisji

Dr Ross i Tauvia postanawiają wyprowadzić się z domu jego mamy. Ponadto, pacjentem Dr. Blue jest świnka, która odczuwa pociąg do domowych mebli.

22:00

Afryka: kraina węży, odc. 2 Godziny emisji

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

23:00

Strażnicy Teksasu: Orzeł wylądował Godziny emisji

Strażnicy przyrody prowadzą tajną misję by złapać nielegalnych handlarzy skór aligatorów. Dostają również cynk o wędkarzu łowiącym ryby bez względu na wymiar ochronny.

00:00

Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City Godziny emisji

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

01:00

Z życia weterynarzy: Wieprz syty i meble całe Godziny emisji

Dr Ross i Tauvia postanawiają wyprowadzić się z domu jego mamy. Ponadto, pacjentem Dr. Blue jest świnka, która odczuwa pociąg do domowych mebli.

02:00

Szkoła przetrwania: Oregon Godziny emisji

W najgłębszym kanionie na świecie, zwanym Kanionem Piekła, Bear Grylls przedziera się przez śnieżne zaspy i zamarznięte jeziora. Przekona nas, że można przetrwać w takiej dziczy.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak gęsi Godziny emisji

W tym odcinku będziemy świadkami pogryzienia człowieka przez krokodyla podczas pokazu w Tajlandii oraz ataku gęsi na rybaka i jego psa.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Uratować jelenia Godziny emisji

Główny śledczy Jim Boller prowadzi akcję ratunkową jelenia, który podczas ucieczki przez okno pomieszczenia biurowego dotkliwie poranił się szkłem.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris wyrusza na pomoc zranionemu rekinowi pływającemu w Zatoce Sydney. Sash z zespołem starają się uratować maleńkiego torbacza wymagającego natychmiastowej pomocy.

05:12

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info