Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-09-24 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Kolejna szansa Godziny emisji

Doktor Jeff i jego zespół próbują uratować psa, u którego tuż po przybyciu do kliniki doszło do zatrzymania akcji serca.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris odwiedza Pekin, gdzie leczy pierwszego w karierze chomika, musi zaopiekować się ślimakami domowymi i czeka go niezapomniane spotkanie z wielkimi pandami.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 1 Godziny emisji

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

08:00

Kot z piekła rodem: Śledząc panią Daisy Godziny emisji

Drobniutki Dexter zaledwie wrócił do domu, a już znęca się nad Daisy. Corey kupił Sarze Givera na urodzony, lecz teraz chętnie by go zwrócił.

09:00

Kot z piekła rodem: Mamma Mia Godziny emisji

Greg i Dina mają trójkę uroczych dzieci i jednego zajadłego kota o imieniu Mia. Zaś dla Chrisa i Tenille jedyną przeszkodą w zamieszkaniu razem jest jej krnąbrny kot.

10:00

Projekt AKWARIUM: Jurajskie obozowisko Godziny emisji

Wayde i Brett projektują akwarium w przyczepie kempingowej. Następnie budują niezwykły zbiornik, w którym umieszczą aligatory i rekiny.

11:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

12:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

13:00

Weterynarz z Gór Skalistych, odc. 2 Godziny emisji

Pies, któremu pękła narośl na szyi wymaga natychmiastowej operacji. Pomaga mu Dr Jeff. Tymczasem, ekipa weterynaryjna przeprowadza ryzykowny zabieg na miniaturowych osiołkach.

14:00

Łowca potworów: Wielka Stopa z Argentyny Godziny emisji

Ucumar, bestia o niezwykłej sile, przypominająca legendarną Wielką Stopę, podobno mieszka u podnóża Andów. Jednak opowieści są niespójne. Czy jest to niedźwiedź czy też yeti?

15:00

Mój przyjaciel Grizzly: Odpuść Godziny emisji

Proces zwracania niedźwiedziom wolności powoli dobiega końca. Czeka je jeszcze jedna ważna lekcja - odczuwanie strachu przed ludźmi. Czy zwierzęta będą gotowe do życia w dziczy?

16:00

Przebojowa przyroda: Christina Aguilera prezentuje Godziny emisji

Czy z pomocą muzyki można zilustrować historię naturalną? W programie usłyszymy Christinę Aguilerę, która własnymi kompozycjami opowie o przyrodzie.

16:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 8 Godziny emisji

Tajpan w toalecie czy pyton w basenie? Specjalistka Julia Baker i jej szkocki pomocnik łapią najniebezpieczniejsze gady Australii.

17:00

Kot z piekła rodem, odc. 3 Godziny emisji

Koci ekspert, Jackson Galaxy, pomaga ludziom radzić sobie z niegrzecznymi pupilami - od kotów, które niszczą związki aż po koty tak agresywne, że ich właściciele lądują w szpitalu.

18:00

Kot z piekła rodem: Bea nienawidzi Cece Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

19:00

Kot z piekła rodem: Koci horror Godziny emisji

Rick i Laura prezentują swojego kota na wystawach od najmłodszego wieku. Jednak ostatnio Snickers nie jest tym zachwycony. Gryzie i drapie jurorów. Czy uda się go okiełznać?

20:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka Godziny emisji

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

21:00

Z życia weterynarzy: Cud narodzin Godziny emisji

Dr Blue musi szybko działać gdy następują komplikacje podczas porodu szczeniąt rottweilera. Ponadto, weterynarze przywdziewają kowbojskie buty z okazji parady rodeo w Houston.

22:00

Człowiek w roli ofiary: Zabójcze koty i psy Godziny emisji

Rowerzysta pada ofiarą pumy. Mężczyzna zostaje zaatakowany przez wściekłego kojota. Głodny wilk tropi pewną rodzinę.

23:00

Wojny o wieloryby: Z hakiem Godziny emisji

Załoga Sea Shepherd szykuje się do ostrej akcji, skierowanej przeciwko flocie wielorybniczej, która wyposażona jest w działa LRAD, czyli urządzenia akustyczne dalekiego zasięgu.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Sprawiedliwości stało się zadość Godziny emisji

Śledczy z SPCA otrzymują wezwanie do zamożnej dzielnicy Houston w sprawie koni, nad którymi znęcają się właściciele. Niestety do niektórych zwierząt pomoc przyszła za późno.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada moje sny Godziny emisji

Po dwóch latach męczącego kaszlu i bezsenności Chris uważa, że już tylko śmierć uwolni go od tych męczarni. Czy lekarze będą w stanie pomóc temu mężczyźnie?

02:00

Szkoła przetrwania: Kanion Red Rock Godziny emisji

W kanionie Red Rock na południu stanu Utah Bear ma do pokonania kilka skalistych szczytów, zanim nie wpadnie w pułapkę w kanionie. Potem czeka go szalony wyczyn kaskaderski.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak niedźwiedzia polarnego w zoo Godziny emisji

Dramatyczne wydarzenie, które wstrząsnęło gośćmi i pracownikami berlińskiego zoo. Do zagrody dla niedźwiedzi polarnych wskoczyła kobieta i natychmiast została zaatakowana.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Rana od obroży Godziny emisji

Oficer Kent ratuje zaniedbane szczenię, któremu obroża wbiła się w skórę, powodując bolesną ranę. Niezrównoważona młoda kobieta ukradła psa rasy chow-chow.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Dr Chris jedzie do Wielkiej Brytanii, by spełnić marzenie z dzieciństwa. Podczas podróży po Kornwalii i Yorkshire leczy różne gatunki zarówno małych, jak i dużych zwierząt.

05:12

Mieszkanie na pniu: Dom dla zwycięzcy Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info