Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-24 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Stateczne akwarium dla Billa Engvalla

Komik Bill Engvall zleca firmie budowę akwarium w stylu Zen w jego nowym biurze w Hollywood. Jednakże przepisy odnośnie obciążenia stropów w budynku krzyżują mu plany.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 9

Dr Chris bada kota o imieniu Ziggy, który nagle stracił prawie jedną trzecią wagi. Następnie zostaje wezwany do chorego żółwia.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Słodkie dzieciństwo: Gadatliwe kocięta

Młodziutki kot syjamski szuka ciszy i spokoju z dala od ósemki rozgadanego rodzeństwa. Z kolei kot brytyjski krótkowłosy próbuje wyróżnić się spośród szóstki rodzeństwa.

Godziny emisji Słodkie dzieciństwo

08:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Wielki połów: Szczyt sezonu

W Bristol Bay rybacy wiedzą, że sezon połowów łososia to jedyna okazja zarobienia dobrych pieniędzy. W Egegik załoga Jimmy'ego Jeffa może narzekać na brak szczęścia.

Godziny emisji Wielki połów

10:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra strażnik

Teksańscy strażnicy przyrody otrzymują zawiadomienie o kłopotliwym aligatorze. Ponadto, mężczyzna polujący na wiewiórki zostaje przyłapany na wtargnięciu na cudzy teren.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Turkmenistan

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Gdy spojrzymy nieco uważniej odkryjemy tu zadziwiającą faunę i florę!

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

12:00

Dzikie renowacje: Renowacja nad rzeką Chippewa

Jay Chaikin przebudowuje wypożyczalnię łodzi Buckley's Mountainside Canoes tak, aby lepiej wpisywała się w naturalne piękno rzeki Chippewa.

Godziny emisji Dzikie renowacje

13:00

Ratownicy psów, odc. 11

Inspektorka Kate Fletcher zostaje wezwana w sprawie wychudzonego owczarka belgijskiego. Z kolei Jason Bowles sprawdza psa rasy husky o imieniu Tyson.

Godziny emisji Ratownicy psów

14:00

Kot z piekła rodem: Chubs

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Triki i drzewa

Brett i Wayde budują akwarium wewnątrz dębu. Zaś w Las Vegas otrzymują zamówienie na zbiornik w... trumnie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: Cieśnina Torresa

Bear Grylls jest na bezludnej wyspie na południe od Papui-Nowej Gwinei. Uzbrojony tylko w kij musi pokonać zatokę pełną groźnych rekinów i wspiąć się na wulkaniczne skały.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Kot z piekła rodem: Buddha terroryzuje Hectora

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Wszystko o psach: Rasowe mieszańce

Poznaj labradoodle, puggle, chiweenie, goldendoodle, cavachony i chorkie. Oto psie hybrydy, które powstały ze skrzyżowania popularnych ras.

Godziny emisji Wszystko o psach

21:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Ratunek w Rock City

Tia udaje się do Detroit by pomóc schronisku, któremu grozi zamknięcie. Wolontariusze szukają zagubionego psa. Kobieta, która straciła pupila chce by kolejny pies wypełnił pustkę.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

22:00

Premiera Wszystko o psach - nowe sztuczki: Bohaterskie psy

Wiele psów dowodzi swojej lojalności ratując życie swoich właścicieli. W tym odcinku poznamy między innymi labradora, który wyprowadził swojego właściciela z World Trade Center.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

22:30

Premiera Wszystko o psach - nowe sztuczki: Najrzadsze

W tym odcinku przyjrzymy się najrzadszym rasom psów na świecie, takim jak karelski pies na niedźwiedzie, Thai ridgeback czy też śpiewający pies z Nowej Gwinei.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

23:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

00:00

Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Ratunek w Rock City

Tia udaje się do Detroit by pomóc schronisku, któremu grozi zamknięcie. Wolontariusze szukają zagubionego psa. Kobieta, która straciła pupila chce by kolejny pies wypełnił pustkę.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Szkoła przetrwania: Południe USA

Na moczarach głębokiego południa USA Bear Grylls walczy z aligatorem, wijącymi się wężami i gołymi rękoma łapie suma.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak tygrysa na strażnika

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Szaleństwo fretek

Oficerowie śledczy ratują zaniedbanego źrebaka i trzy fretki, pozostawione bez opieki w wyziębionym domu.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 11

Czy trzy psy z jednego miotu dotknął ten sam, śmiertelnie groźny paraliż? Czy Timowi wymknęły się młode węże? I czy kotce o imieniu Mitsy zaszkodził źle umieszczony mikrochip?

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Klub w koronie drzewa

Pete projektuje bawialnię, która ma służyć całej rodzinie. Domek w koronie drzew będzie miał salon i taras z miejscem na grilla. Czy spełni oczekiwania wszystkich grup wiekowych?

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info