Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-29 Pokaż dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Uwaga, zły kot

Doktor Nichols leczy kota poturbowanego przez psa z sąsiedztwa. Grupa czwartoklasistów liczy, że doktor Jeff uratuje ich ulubionego jeża.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 3

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

08:00

Kot z piekła rodem: Woody zabójca

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Kot z piekła rodem: Koty u medium

Mike i Patricia uwielbiają swoje koty, ale niestety te pałają do siebie nieukrywaną nienawiścią. Łowca duchów Patricia sądzi, że jest to sprawka sił nieczystych.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

10:00

Projekt AKWARIUM: Najlepszy pracownik miesiąca

Tym razem firma ATM projektuje rafę koralową na luksusowym osiedlu mieszkaniowym Bella Terra. Fale oceanu zostaną zrobione z akrylu.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

12:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

13:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Przyjaciele na całe życie

Dr Jeff robi co może by naprawić łokieć owczarka niemieckiego należącego do pewnego weterana. Ponadto, kot ze spuchnietym pęcherzem potrzebuje ratującej życie operacji.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

14:00

Mój przyjaciel Grizzly: W dziczy

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

15:00

Wojownicy oceanu: Na straży prawa

Kapitanowie Peter Hammarstedt i Sid Chakravarty z organizacji Sea Shepherd ryzykują życie swoich załóg patrolując wody Antarktyki w poszukiwaniu kłusowników.

Godziny emisji Wojownicy oceanu

16:00

Królowa lwów, odc. 3

Andi Rive porzuciła miejski styl życia, aby całkowicie poświęcić się opiece nad stadem lwów oraz podnoszeniu poziomu świadomości na temat zagrożenia wyginięciem tego gatunku.

Godziny emisji Królowa lwów

17:00

Kot z piekła rodem: Zły Max

Jackson pracuje z hiperaktywnym kotem perskim. Jednak gdy kot mdleje w trakcie zabawy, problem okazuje się poważniejszy. Ponadto, czy kot Max będzie się dobrze zachowywał w domu?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

18:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Bohaterskie psy

Wiele psów dowodzi swojej lojalności ratując życie swoich właścicieli. W tym odcinku poznamy między innymi labradora, który wyprowadził swojego właściciela z World Trade Center.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

18:30

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Najrzadsze

W tym odcinku przyjrzymy się najrzadszym rasom psów na świecie, takim jak karelski pies na niedźwiedzie, Thai ridgeback czy też śpiewający pies z Nowej Gwinei.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

19:00

Wszystko o psach: Buldog angielski, collie, foksterier szorstkowłosy, king charles spaniel

Jakiej rasy psa miał Darwin, a jakiej Einstein? Jaki pies zarobił więcej od prezydenta USA? Jaki pies był zakazany w Rzymie? Na te pytania znajdziemy odpowiedzi w tym odcinku.

Godziny emisji Wszystko o psach

20:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Na ratunek zwierzętom

Każdego dnia pracownicy specjalistycznego oddziału LA County Animal Services, zwanego w skrócie SMART, ryzykują życiem by ratować zarówno zwierzęta domowe jak i dzikie.

Godziny emisji Na ratunek zwierzętom

22:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Rekiny

W pełnych rekinów wodach u wybrzeży Przylądka Dobrej Nadziei w RPA były komandos Joel Lambert próbuje poznać charakter i prawdziwą naturę tych morskich drapieżników.

Godziny emisji Joel Lambert kontra drapieżniki

23:00

Wojny o wieloryby: Dreszczyk pościgu

Po prawie miesiącu poszukiwań aktywiści Sea Shepherds odnajdują statek Nisshin Maru - jedyną na świecie jednostkę przetwórczą, towarzyszącą poławiaczom wielorybów.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

00:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Walki psów

Dwa maltretowane pitbule, wykorzystywane do walk psów, zostały odebrane właścicielom. Uratowano także 16 dzikich kotów, które zamieszkały w opuszczonym domu.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

01:00

Obcy wewnątrz nas: Zjadają mnie robaki

Nastolatek, który po odniesieniu poważnych obrażeń powoli powraca do zdrowia, nagle dostaje śmiercionośnej infekcji. Czy lekarze pomogą mu, zanim będzie za późno?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Szkoła przetrwania: Belize

Pozostawiony na szczycie 210-metrowego wodospadu w Belize, Bear Grylls musi przedrzeć się przez nasiąkniętą deszczem dżunglę. W jego menu znajdą się najobrzydliwsze robale.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Pazury, potyczki i chaos

Fotorograf, który podchodzi zbyt blisko do lamparta płaci za to wysoką cenę. Małpa z gatunku czepiaków agresywnie atakuje nastoletnią dziewczynkę.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Z klatki do schroniska

Funkcjonariusze odwiedzają niedźwiedzie i tygrysy, które niedawno uratowali z rąk okrutnych właścicieli. Zwierzęta trzymane były w ciasnym kurniku. Teraz żyją w zoo lub schronisku.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 2

Do kliniki trafia nietypowy pacjent. Czy Chris będzie w stanie stwierdzić, co dolega agamie brodatej o imieniu Zaza? Z kolei pies chorujący na epilepsję połknął pluszową zabawkę.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Nadrzewny mikrobrowar

Pewna rodzina prosi Pete'a o wybudowanie na terenie ich posiadłości podniebnego browaru. Pete tworzy nadrzewną karczmę z instalacją browarniczą, do której wchodzi się po linie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info