Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-29 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Uwaga, zły kot Godziny emisji

Doktor Nichols leczy kota poturbowanego przez psa z sąsiedztwa. Grupa czwartoklasistów liczy, że doktor Jeff uratuje ich ulubionego jeża.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 3 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

08:00

Kot z piekła rodem: Woody zabójca Godziny emisji

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

09:00

Kot z piekła rodem: Koty u medium Godziny emisji

Mike i Patricia uwielbiają swoje koty, ale niestety te pałają do siebie nieukrywaną nienawiścią. Łowca duchów Patricia sądzi, że jest to sprawka sił nieczystych.

10:00

Projekt AKWARIUM: Najlepszy pracownik miesiąca Godziny emisji

Tym razem firma ATM projektuje rafę koralową na luksusowym osiedlu mieszkaniowym Bella Terra. Fale oceanu zostaną zrobione z akrylu.

11:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie Godziny emisji

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

12:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami Godziny emisji

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

13:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Przyjaciele na całe życie Godziny emisji

Dr Jeff robi co może by naprawić łokieć owczarka niemieckiego należącego do pewnego weterana. Ponadto, kot ze spuchnietym pęcherzem potrzebuje ratującej życie operacji.

14:00

Mój przyjaciel Grizzly: W dziczy Godziny emisji

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

15:00

Wojownicy oceanu: Na straży prawa Godziny emisji

Kapitanowie Peter Hammarstedt i Sid Chakravarty z organizacji Sea Shepherd ryzykują życie swoich załóg patrolując wody Antarktyki w poszukiwaniu kłusowników.

16:00

Królowa lwów, odc. 3 Godziny emisji

Andi Rive porzuciła miejski styl życia, aby całkowicie poświęcić się opiece nad stadem lwów oraz podnoszeniu poziomu świadomości na temat zagrożenia wyginięciem tego gatunku.

17:00

Kot z piekła rodem: Zły Max Godziny emisji

Jackson pracuje z hiperaktywnym kotem perskim. Jednak gdy kot mdleje w trakcie zabawy, problem okazuje się poważniejszy. Ponadto, czy kot Max będzie się dobrze zachowywał w domu?

18:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Bohaterskie psy Godziny emisji

Wiele psów dowodzi swojej lojalności ratując życie swoich właścicieli. W tym odcinku poznamy między innymi labradora, który wyprowadził swojego właściciela z World Trade Center.

18:30

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Najrzadsze Godziny emisji

W tym odcinku przyjrzymy się najrzadszym rasom psów na świecie, takim jak karelski pies na niedźwiedzie, Thai ridgeback czy też śpiewający pies z Nowej Gwinei.

19:00

Wszystko o psach: Buldog angielski, collie, foksterier szorstkowłosy, king charles spaniel Godziny emisji

Jakiej rasy psa miał Darwin, a jakiej Einstein? Jaki pies zarobił więcej od prezydenta USA? Jaki pies był zakazany w Rzymie? Na te pytania znajdziemy odpowiedzi w tym odcinku.

20:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną Godziny emisji

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

21:00

Na ratunek zwierzętom Godziny emisji

Każdego dnia pracownicy specjalistycznego oddziału LA County Animal Services, zwanego w skrócie SMART, ryzykują życiem by ratować zarówno zwierzęta domowe jak i dzikie.

22:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Rekiny Godziny emisji

W pełnych rekinów wodach u wybrzeży Przylądka Dobrej Nadziei w RPA były komandos Joel Lambert próbuje poznać charakter i prawdziwą naturę tych morskich drapieżników.

23:00

Wojny o wieloryby: Dreszczyk pościgu Godziny emisji

Po prawie miesiącu poszukiwań aktywiści Sea Shepherds odnajdują statek Nisshin Maru - jedyną na świecie jednostkę przetwórczą, towarzyszącą poławiaczom wielorybów.

00:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Walki psów Godziny emisji

Dwa maltretowane pitbule, wykorzystywane do walk psów, zostały odebrane właścicielom. Uratowano także 16 dzikich kotów, które zamieszkały w opuszczonym domu.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Zjadają mnie robaki Godziny emisji

Nastolatek, który po odniesieniu poważnych obrażeń powoli powraca do zdrowia, nagle dostaje śmiercionośnej infekcji. Czy lekarze pomogą mu, zanim będzie za późno?

02:00

Szkoła przetrwania: Belize Godziny emisji

Pozostawiony na szczycie 210-metrowego wodospadu w Belize, Bear Grylls musi przedrzeć się przez nasiąkniętą deszczem dżunglę. W jego menu znajdą się najobrzydliwsze robale.

02:48

Dzikość bez cenzury: Pazury, potyczki i chaos Godziny emisji

Fotorograf, który podchodzi zbyt blisko do lamparta płaci za to wysoką cenę. Małpa z gatunku czepiaków agresywnie atakuje nastoletnią dziewczynkę.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Z klatki do schroniska Godziny emisji

Funkcjonariusze odwiedzają niedźwiedzie i tygrysy, które niedawno uratowali z rąk okrutnych właścicieli. Zwierzęta trzymane były w ciasnym kurniku. Teraz żyją w zoo lub schronisku.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Do kliniki trafia nietypowy pacjent. Czy Chris będzie w stanie stwierdzić, co dolega agamie brodatej o imieniu Zaza? Z kolei pies chorujący na epilepsję połknął pluszową zabawkę.

05:12

Mieszkanie na pniu: Nadrzewny mikrobrowar Godziny emisji

Pewna rodzina prosi Pete'a o wybudowanie na terenie ich posiadłości podniebnego browaru. Pete tworzy nadrzewną karczmę z instalacją browarniczą, do której wchodzi się po linie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info