Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-30 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Świąteczna gorączka

W okresie świątecznym Wayde i Brett biorą udział w jedynych w swoim rodzaju zawodach. Jeff Tremaine, twórca serii Jackass, oceni, które akwarium jest najbardziej odlotowe.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 13

Chris i Tim muszą uratować węża będącego w potrzasku. Chris udziela także pomocy rannemu żółwiowi i dokonuje szokującego odkrycia związanego ze szczeniakiem Tysonem.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Słodkie dzieciństwo: As nad asy

Seria ukazująca świat dzieciństwa ślicznych zwierzaków, których urokowi trudno się oprzeć. Każdy z odcinków przedstawia zwierzaki na kolejnych etapach ich życia.

Godziny emisji Słodkie dzieciństwo

08:00

Kot z piekła rodem: Kocia wojna: Brooklyn

Jackson wyrusza na Brooklyn, aby rozwiązać problem dwóch nieustannie walczących kotów, które niszczą związek swoich właścicieli.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Łowcy jadu: Płynne złoto

Popyt na wężowy jad wykorzystywany do badań medycznych jest obecnie ogromny. Łowcy jadu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu najgroźniejszych węży.

Godziny emisji Łowcy jadu

10:00

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Najdziksza Europa: Lasy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

Godziny emisji Najdziksza Europa

12:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Walki psów

Dwa maltretowane pitbule, wykorzystywane do walk psów, zostały odebrane właścicielom. Uratowano także 16 dzikich kotów, które zamieszkały w opuszczonym domu.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

14:00

Kot z piekła rodem: Mój kot niszczy mój związek

Jon i Michelle nie przypuszczali, że ich wspólne życie zdominuje demoniczny kot o imieniu Zooey. Czy uda się zmienić nieznośne zachowanie ulubieńca?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Tracy i jego ośmiornica

Tracy Morgan jest tak bardzo zadowolony ze zbiornika dla rekinów, że zamawia następny. Tym razem będzie to nowy dom dla jego niezwykłej pupilki - ośmiornicy.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: Najciekawsze fragmenty, część 2

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową programów z serii "Szkoła przetrwania". Zobaczymy, kto naprawdę ryzykuje życie i zdrowie filmując niewiarygodne przygody Beara Gryllsa.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Kot z piekła rodem: Dlaczego nie miauczą?

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Wszystko o psach: Szczenięta

Praktyczny poradnik, z którego dowiemy się, jak prawidłowo opiekować się szczenięciem. Opowiemy jak wybrać najodpowiedniejszego dla siebie psa i przygotować się na jego przybycie.

Godziny emisji Wszystko o psach

21:00

Dzikie renowacje: Stodoła jak marzenie

Tym razem Jay wyrusza do Bedford, na rolnicze tereny stanu Indiana, aby przerobić stuletnią, niszczejącą stodołę na salę do organizacji różnych wydarzeń kulturalnych.

Godziny emisji Dzikie renowacje

22:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w mojej ręce

Pasożyty zjadają kobiecie gałki oczne. Tajemnicza infekcja całkowicie osłabia piłkarza. Morskie stworzenia atakują kierownika przystani.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

23:00

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

00:00

Baseny z rozmachem: Dla ptaków

Żyjąca ekologicznie rodzina, mieszkająca w schronisku dla ptaków na Florydzie, prosi speca od basenów, Lucasa, o stworzenie basenowego raju dla ludzi oraz wodnej oazy dla ptaków.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Dzikie renowacje: Stodoła jak marzenie

Tym razem Jay wyrusza do Bedford, na rolnicze tereny stanu Indiana, aby przerobić stuletnią, niszczejącą stodołę na salę do organizacji różnych wydarzeń kulturalnych.

Godziny emisji Dzikie renowacje

02:00

Szkoła przetrwania: Dominikana

W Dominikanie Bear Grylls pojawia się w sezonie huraganów. Najpierw musi poradzić sobie z brakiem wody w tropikalnych upałach, a potem ucieka przed podnoszącą się wodą w rzece.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Wypadek na weselu

Wymarzony ślub przemienia się w koszmar. Wóz zaprzężony w konie nagle wywraca się, przygniatając pannę młodą i jej dziadka.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Akcja ratunkowa na pustyni

Ratownik weterynaryjny, Dave White, wyrusza na skraj pustyni, by udzielić pomocy bezpańskiemu psu. Inny pies, poraniony prawdopodobnie wskutek wypadku drogowego, znajduje nowy dom.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 3

Doktor Lisa martwi się o małe kocię, które ma trudności w oddychaniu. Z kolei Chris leczy psa, który ma infekcję ucha.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Irlandzka chata

Pete projektuje chatkę na drzewie w stylu celtyckim dla pewnej irlandzkiej rodziny. Wymyśla urządzenie, które stworzy iluzję wilgotnego klimatu, panującego w ich rodzimym kraju.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info