Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2018-02-02 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Perfekcyjny zbiornik

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10

Jak piękny czarny łabędź znalazł się w przydomowym ogródku? Tim mierzy się ze straszliwym wyzwaniem. Chris leczy dwa psy zamożnych właścicieli.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Gdy zapada zmrok: Słonie

Na kenijskiej sawannie Brandon McMillan i jego przewodnik natrafiają na duże stado słoni afrykańskich. Udaje im się zaobserwować niezwykłe zachowanie słonicy i jej słoniątka.

Godziny emisji Gdy zapada zmrok

08:00

Kot z piekła rodem: Nowy, wspaniały, koci świat

Jackson trafia do schroniska Santé D'or, gdzie próbuje pomóc bardzo agresywnemu kotu o imieniu Pig Pen.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Dziki Frank w Brazylii, odc. 5

W tym odcinku zobaczymy, jak trudne jest filmowanie w dżungli. Frank pokaże nam kolejne dzikie zwierzęta i niepublikowane wcześniej nagrania.

Godziny emisji Dziki Frank w Brazylii

10:00

Na straży przyrody: Bezgłowy łoś

Waszyngtońscy strażnicy przyrody dokonują aresztowania podejrzanego z kryminalną przeszłością. Do tego, kanadyjscy poławiacze krabów są złapani podczas nielegalnego odłowu.

Godziny emisji Na straży przyrody

11:00

Życie na Ziemi, odc. 2

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

Godziny emisji Życie na Ziemi

12:00

Potwory z mokradeł: Wilkołak

Elliot Guidry i jego zespół z organizacji B.E.A.S.T. tropią legendarną i śmiertelnie niebezpieczną bestię nazywaną Rougarou.

Godziny emisji Potwory z mokradeł

13:00

Policja dla zwierząt w Houston: Koty w opresji

Śledczy z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Houston spieszą z pomocą kotom, które znalazły się w niebezpieczeństwie.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

14:00

Kot z piekła rodem: Kot, który zjada wszystko!

Behawiorysta pomaga właścicielowi kota, który ma niespożyty apetyt. Następnie próbuje rozwiązać problemy kolejnego pupila, który jest obsesynie zazdrosny o swoją właścicielkę.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Kolos na drzewie

Para z Teksasu zleca Nelsonowi wybudowanie największego jak dotąd domu na drzewie. Pete projektuje dom w stylu ranczo, osadzony na starych wiązowcach, rosnących na ich posiadłości.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Miłość to iluzja

Ekipa otrzymuje zlecenie od iluzjonistów z Los Angeles na nietypowe akwarium, które ma być hołdem dla wielkiego maga Harry'ego Houdini'ego. Wayde szykuje dla Heather niespodziankę.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Dwa oblicza survivalu: W suszy

Joe i Cody znajdują się na chilijskiej pustyni Atakama, będącej jednym z najsuchszych obszarów na świecie. W obliczu groźby odwodnienia organizmu i hipotermii wdają się w awanturę.

Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

18:00

Weterynarz z Gór Skalistych, odc. 2

Pies, któremu pękła narośl na szyi wymaga natychmiastowej operacji. Pomaga mu Dr Jeff. Tymczasem, ekipa weterynaryjna przeprowadza ryzykowny zabieg na miniaturowych osiołkach.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

19:00

Kot z piekła rodem: Wrogowie na śmierć i... kicie

Josh i Grace, współlokatorzy, mają koty, które nieustannie ze sobą walczą. Jackson pomaga także matce i córce, które mają problem z pewnym dzikim kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Z życia weterynarzy: Mały pies, duży problem

Dr Ross zajmuje się parą kogutów, które wdały się w bójkę a także, wraz z Dr. Lavigne'em, podejmuje się zdiagnozowania hieny. Dr Blue leczy sparaliżowanego Yorka.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

21:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 6

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

22:00

Premiera Czworonogi na diecie: Powrót do formy

Chihuahua imieniem Chipa musi schudnąć, więc Travis pomaga jej nauczyć się ignorować jedzenie. Treser doradza też rodzinie, której wietnamska świnka ma poważne problemy zdrowotne.

Godziny emisji Czworonogi na diecie

23:00

Na straży przyrody: Przewaga liczebna

Funkcjonariusze jednostki specjalnej wraz z wyszkolonymi psami odciągną kłopotliwego niedźwiedzia od domostwa. Zajmą się także niezrównoważoną kobietą na autostradzie.

Godziny emisji Na straży przyrody

00:00

Obcy wewnątrz nas: Mistrzowie kamuflażu

Pasożyty to groźne i przebiegłe stworzenia. W tym odcinku wszystko o amebie Acanthamoeba, babeszjozie oraz nicieniach Strongyloides, które są wyjątkowo trudne do wykrycia.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 6

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

02:00

Szkoła przetrwania: Północna Australia

Bear Grylls zostaje zrzucony ze spadochronem na Terytorium Północne. Udowodni nam, że można przetrwać w wyjątkowo wysokich temperaturach, w towarzystwie stu tysięcy krokodyli.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dwa oblicza survivalu: Przez brazylijskie mokradła

Tym razem Dave i Cody przeprawiają się przez największe na świecie bagna, brazylijski Pantanal, które zamieszkują niezwykle groźne piranie. Czy uda im się dotrzeć do rzeki?

Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Przepełnione i niechciane

Funkcjonariusze ratują z opuszczonego domu zaniedbane papugi oraz uwalniają kota, który zaklinował się w wąskiej szczelinie. Muszą też schwytać dzikiego szopa pracza.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:24

Weterynarz z Alaski: Świński problem

Świnka wietnamska Lilly Lou przechodzi trudną operację, a dr Dee leczy ogiera, który prawdopodobnie cierpi na śmiertelnie groźny nowotwór. Weterynarze organizują zbiórkę pieniędzy.

Godziny emisji Weterynarz z Alaski

05:12

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info