Reklama

Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2018-02-14 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Kiedy światło księżyca bije po oczach

Wayde i Brett jadą do restauracji w Tennessee, której właściciel chce zastąpić zabytkowy destylator bimbru nowoczesnym akwarium.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Alaski: Rozjuszony koń

Dr Dee podejrzewa u swojego psa problem natury neurologicznej. W programie także niebezpieczna kastracja konia oraz przypadek, który wygląda na zaniedbanie zwierzęcia.

Godziny emisji Weterynarz z Alaski

07:30

Miasto małp: Obcy

Królowa Pandora nie żyje. Koronę przejmuje jej córka Scarlett. Tymczasem na Bezdrożach Grupę ze Świątyni śledzi tajemniczy przybysz.

Godziny emisji Miasto małp

08:00

Kot z piekła rodem: Zły Max

Jackson pracuje z hiperaktywnym kotem perskim. Jednak gdy kot mdleje w trakcie zabawy, problem okazuje się poważniejszy. Ponadto, czy kot Max będzie się dobrze zachowywał w domu?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Pory roku z Adamem Wajrakiem: Lato

Lato w królestwie zwierząt to czas wydawania na świat potomstwa i przygotowania go do samodzielnego życia. Zobacz, jak natura szykuje się na nadejście jesieni.

Godziny emisji Pory roku z Adamem Wajrakiem

Reklama
10:00

Strażnicy przyrody: Weekend pod znakiem flagi

Strażnicy mają pełne ręce roboty w weekend z okazji amerykańskiego dnia niepodległości. Podczas gdy tłumy świętują, strażnicy otrzymują donos o rannych bielikach amerykańskich.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

11:00

Premiera Życie na krawędzi: Topniejący lód

W wyniku globalnego ocieplenia topnieją lodowce i szelfy lodowe. Zwiększony dopływ wody słodkiej do oceanu może spowodować zakłócenia prądów morskich.

Godziny emisji Życie na krawędzi

12:00

Strażnicy przyrody: Depcząc po piętach

Strażnik Fitzpatrick łapie kanadyjskiego myśliwego, który udaje Amerykanina. Parker i Buuck doprowadzają przed wymiar sprawiedliwości myśliwego nielegalnie polującego nocą.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

13:00

Dzikość bez cenzury: Na ratunek tygrysicy

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku próba ratowania ciężarnej tygrysicy oraz pomoc słoniątku, uwięzionemu w korycie na wodę.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

14:00

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Rezydencja w chmurach

Zespół otrzymuje zlecenie na budowę trzykondygnacyjnej rezydencji na trzech gigantycznych sekwojach. Zadanie nie jest łatwe. Czy sobie poradzą?

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Jurajskie obozowisko

Wayde i Brett projektują akwarium w przyczepie kempingowej. Następnie budują niezwykły zbiornik, w którym umieszczą aligatory i rekiny.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Dwa oblicza survivalu: Zamglone góry

Lundin i Teti stawią czoło gęstym lasom i rzecznym kaskadom w Górach Klamath w Kalifornii. Czeka ich piekielne trudne wyzwanie.

Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

18:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Po prostu pech

Dr Jeff szykuje się do operacji rottweilera ze złamanym barkiem, a dr Baier odwiedza utykającą świnkę. Ekipa wyrusza w góry, aby wyleczyć kilka wilków.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

19:00

Kot z piekła rodem: Mayday! Mayday!

Jackson zostaje zaatakowany przez kłopotliwą kotkę, May. Pomaga też zestresowanej opiekunce przetransportować jej dzikie koty do Kanady.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

Reklama
20:00

Na straży przyrody: W ogniu

Sierżant Jewell odkrywa pustynną kryjówkę ojca i syna poszukiwanych listem gończym za handel narkotykami. Jacobson prowadzi dochodzenie w sprawie grupy rozrabiających myśliwych.

Godziny emisji Na straży przyrody

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Jak ryba bez wody

Wayde i Brett udają się do Dubaju by zobaczyć dwa rekordowe akwaria. Będą również mieli okazję zanurkować wśród największej na świecie liczby rekinów tygrysich.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Premiera Nieproszeni goście: Wyszły spod podłogi

W Detroit, niechlujny sąsiad przemienia wymarzone mieszkanie w istny koszmar. W Kalifornii, matka próbuje chronić syna o specjalnych potrzebach przed atakiem jadowitych węży.

Godziny emisji Nieproszeni goście

23:00

Na straży przyrody: Pożar!

Strażnicy gaszą szybko rozprzestrzeniający się pożar zarośli i odkrywają plantację marihuany. Łapią także sprawcę przestępstwa seksualnego i powstrzymują nielegalny połów ryb.

Godziny emisji Na straży przyrody

00:00

Obcy wewnątrz nas: Rezydenci

Młoda dziewczyna skarży się na silne skurcze żołądka. Badania kału potwierdzają, że jej organizm stał się siedliskiem dla jednych z najpowszechniejszych pasożytów w przyrodzie.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Projekt AKWARIUM: Jak ryba bez wody

Wayde i Brett udają się do Dubaju by zobaczyć dwa rekordowe akwaria. Będą również mieli okazję zanurkować wśród największej na świecie liczby rekinów tygrysich.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

02:00

Szkoła przetrwania: Człowiek w dziczy z Jake'em Gyllenhaalem

Bear nie oszczędza amerykańskiego aktora Jake'a Gyllenhaala, kiedy razem pokonują islandzkie wulkany i głębokie wąwozy podczas gradowej burzy z wiatrem 160 km/godz.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Lądowanie awaryje

Uczestnicy niezwykłej ekspedycji walczą o przetrwanie w pięknej, lecz niebezpiecznej dziczy. Dzieli ochotnicy zmagają się z chłodem i trudami życia z dala od cywilizacji.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

03:36

Policja dla zwierząt w Miami: Miłosny pocałunek aligatora

Dla policji dla zwierząt, Miami jest wielką dżunglą, tyle że w mieście. Miesięcznie policjanci otrzymują prawie 2500 wezwań. Towarzyszymy zespołowi podczas codziennej pracy.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Kundelek w potrzebie

Na izbę przyjęć trafia golden retriever, który połknął smoczek oraz bezpański pies poturbowany przez samochód w Oklahomie.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info