Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-09-30 Pokaż dziś

06:00

Kuchmistrzostwo: Faszerowane ziemniaki

program o zdrowiu Czas: 11min.

Niektóre odmiany ziemniaka nadają się na puree albo do sałatkę, inne do upieczenia z farszem. Warto je nakłuć, żeby nie wybuchły. Niektóre odmiany ziemniaka nadają się na puree albo do sałatkę, inne do wypełnienia farszem i upieczenia. Link dowiaduje się, że kartofla trzeba nakłuć, bo inaczej gotów jest wybuchnąć w piekarniku.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:15

Kuchmistrzostwo: Tzatziki

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link zna doskonały przepis na tzatziki. Z jogurtu uzyskuje kulturę bakterii. Prezentuje też techniki sterylizacji. Link zna doskonały przepis na tzatziki. W trakcie kucharzowi zabrakło jogurtu, ale jego resztka to świetna kultura bakterii. Złe bakterie załatwimy za pomocą technik sterylizacji.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:30

Sportowe laboratorium: Bejsbol

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu mocniej odbija piłki. Młody Porter jest pod wrażeniem. Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu wybija piłki ze zdwojoną siłą. Porter, jego młodszy brat, staje z kolei naprzeciw miotacza – naszego gospodarza, Nykeema.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

06:45

Sportowe laboratorium: Jazda na desce

program o zdrowiu Czas: 10min.

David, młody skate, chce robić lepsze triki. On, Nykeem i gość programu, Erik, dowiadują się, czym jest siła ciągu i opór powietrza. David to młody deskorolkowiec, który chce robić lepsze triki. Wraz z Nykeemem i gościem programu, Erikiem, spędza aktywny dzień w skateparku. Przy okazji dowiaduje się, czym jest siła ciągu i opór powietrza.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

07:00

Obłędne zwierzaki: Wspinaczki lamparta

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Co lamparty robią na drzewach? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Co lamparty robią na drzewach? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

07:20

Mati, Dada i sztuka: Parmigianino

program o sztuce Czas: 7min.

Młody malarz Parmigianino opowiada Mati i Dadzie uroczy mit na temat bogini Diany i Akteona. Młody malarz Parmigianino opowiada Mati i Dadzie uroczy mit na temat bogini Diany i Akteona.

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

07:30

Marvi Hammer: Gauczowie i węże

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kim jest gaucho? Czy można wydoić węża? W dzisiejszym odcinku m.in. o tym, jak pobiera się jad węży i do czego on służy.

Godziny emisji Marvi Hammer

08:00

Nauka na maksa: Ciśnienie powietrza

program technologiczny Czas: 21min.

Phil za pomocą ciśnienia powietrza konstruuje wielką rakietę. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben. Jak za pomocą ciśnienia powietrza z plastikowej butelki zrobić rakietę? Phil idzie na całość: wytrzymalsze butelki, większe ciśnienie i wielgachna rakieta. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben.

Godziny emisji Nauka na maksa

08:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Skamieniałości i Złoty interes

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieci uczą się o skamielinach, a nawet cofają się do prehistorycznych czasów! Angie gubi bransoletkę mamy i buduje wykrywacz metali. Po tym jak Kent znajduje ślad dinozaura, dzieciaki z Sekretnego Laboratorium uczą się o skamieniałościach i DNA, a nawet cofają się do prehistorycznych czasów. Gdy Angie gubi złotą, cenną bransoletkę mamy, nasi bohaterowie konstruują własny wykrywacz metali.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

09:00

Wymyśl to!: Muzyczna droga

program technologiczny Czas: 21min.

Albert postanowił stworzyć drogę, która będzie wygrywała melodię znanego przeboju, kiedy najedzie się na nią z odpowiednią prędkością. Albert miał ambitny pomysł: drogę, która będzie wygrywała melodię znanego przeboju, kiedy najedzie się na nią z odpowiednią prędkością. Do budowy urządzenia reagującego na nacisk potrzebne były setki węży z pianą i rur. Jego muzyczny talent przetestował wózek golfowy.

Godziny emisji Wymyśl to!

09:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Lot

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to lot! Dowiecie się, dlaczego ludzie nie potrafią latać. Dzisiejszy temat to lot! Dowiecie się, dlaczego ludzie nie potrafią latać. Wybitny pilot wytłumaczy Harrisonowi, dlaczego niektóre rzeczy unoszą się łatwiej niż inne. Ponadto dowiecie się, czego trzeba, aby oderwać się od ziemi.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

10:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Bracia Lumiere i pudełko pełne marzeń

program historyczny Czas: 24min.

Pierwszy kinematograf gromadził tłumy ciekawskich. Tymczasem zniknięcie przyjaciela barona stawia przyszłość teatru pod znakiem zapytania. Kinematograf to pierwsze urządzenie, które potrafiło uchwycić i odtworzyć ruchome obrazy. Ten cudowny przyrząd gromadził przed Café de Paris tłumy. Jeden z przyjaciół barona znika w dziwnych okolicznościach, co stawia przyszłość teatru pod znakiem zapytania.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

10:30

Gra z głową : Pamięć

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Mózg umożliwia nam dostęp do przeżyć z przeszłości, czyli wspomnień – nawet tych ze snów. Składają się na nasze niepowtarzalne osobowości. Mózg umożliwia nam dostęp do przeżyć z przeszłości. Wszystkie wspomnienia – nawet te ze snów – składają się na to, kim jesteśmy. Różne połączenia wspomnień budują naszą osobowość. Niektóre bywają podobne, ale każda jest niepowtarzalna.

Godziny emisji Gra z głową

11:00

SciQ: Jak z pomocą nauki rozwiązuje się zagadki kryminalne?

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący przechodzą szybki kurs kryminalistyki – od pobierania odcisków palców po próbki DNA. Kto jest najlepszym detektywem? Prowadzący przechodzą szybki kurs kryminalistyki na miejscu przestępstwa – od pobierania odcisków palców po próbki DNA. Kto jest najlepszym detektywem?

Godziny emisji SciQ

11:30

Mily Pytalska: Zabawna rodzinka

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mama prosi dzieci, żeby napisały do cioci list na dzień babci, ale Mily czegoś nie rozumie: przecież ciocia nie jest prawdziwą babcią. Mama prosi dzieci, żeby napisały do cioci list na dzień babci, ale Mily czegoś nie rozumie: przecież ciocia nie jest prawdziwą babcią. Co w takim razie decyduje o pokrewieństwie?

Godziny emisji Mily Pytalska

11:45

Mily Pytalska: Właściwe słowa

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Do pokoju Mily wlatuje papuga, przez co Mily zastanawia się: czy papugi rozmawiają tak jak ludzie? Jeśli tak, to jakim mówią językiem? Do pokoju Mily wlatuje papuga, przez co Mily zastanawia się: czy papugi rozmawiają tak jak ludzie? Jeśli tak, to jakim mówią językiem?

Godziny emisji Mily Pytalska

12:00

Wymyśl to!: Wielki finał

program technologiczny Czas: 21min.

Jurorzy wybierają zwycięzcę spośród dziesięciu najlepszych wynalazków. Któryś sprytny młody konstruktor dostanie patent i 10 000 dolarów. Jurorzy, w tym prawnicy patentowi, organizacja , Icehouse Business Incubator i wynalazca Glenn Martin, wybierają zwycięzcę spośród dziesięciu najlepszych wynalazków. Któryś sprytny młody konstruktor dostanie patent i 10 000 dolarów.

Godziny emisji Wymyśl to!

12:30

Przedziwna nauka: Leki

program historyczny Czas: 25min.

Zbadajmy dzieje leków na infekcje bakteryjne oraz przyszłość tej dyscypliny. Wyobrażacie sobie, że w XIX w. panowało powszechne przekonanie, że bakteria nie zdoła zabić człowieka? Zbadajmy dzieje leków na infekcje bakteryjne oraz przyszłość tej dyscypliny wiedzy.

Godziny emisji Przedziwna nauka

13:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Santos-Dumont, bracia Wright i marzenie o lataniu

program historyczny Czas: 24min.

Santos-Dumont zalicza dramatyczne wejście w balonie, po czym wykazuje, że obiekty lżejsze od powietrza mogą w tymże powietrzu zawisnąć. Alberto Santos-Dumont zalicza dramatyczne wejście w balonie. Baron i spółka przelecą się nim nad Paryżem, a Santos-Dumont wykaże, że obiekty lżejsze od powietrza mogą w nim zawisnąć – jak bąbelki w wodzie.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

13:30

W zwierciadle nauki: Prawdopodobieństwo

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza nie rozumie, dlaczego Super Kot za każdym razem wygrywa rzut monetą. Dowie się, spotykając latającą świnię i jedząc popcorn. Hamza nie rozumie, dlaczego Super Kot za każdym razem wygrywa rzut monetą. Czy za pomocą prawdopodobieństwa da się przewidzieć przyszłość? Hamza spyta o to żywą kartę do gry, spotka latającą świnię i zje tonę popcornu.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

14:00

SciQ: Co z tą kupą?

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Dlaczego robimy kupę? Dokąd spływa, kiedy spuszczamy wodę? Czy da się skonstruować wydajniejszy klozet? Oto dzisiejsze głębokie zagadnienia. Dlaczego robimy kupę? Czym ona właściwie jest? Odwiedzimy zoo, gdzie z pewnością jej nie brakuje. Dokąd spływa, kiedy spuszczamy wodę? Czy da się skonstruować wydajniejszy klozet? Co z kupą dinozaura? Oto dzisiejsze głębokie zagadnienia.

Godziny emisji SciQ

14:30

Mati, Dada i sztuka: William Turner

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada odwiedzają brytyjską Akademię Królewską, gdzie William Turner pokazuje im swoją piękną pracownię. Mati i Dada odwiedzają brytyjską Akademię Królewską, gdzie William Turner pokazuje im swoją piękną pracownię.

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

14:45

Mati, Dada i sztuka: Paul Gauguin

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada odwiedzają magiczne wyspy Noa Noa, nie opuszczając Paryża. Jakim cudem? Wielki malarz Paul Gauguin niemożliwe czyni możliwym. Mati i Dada odwiedzają magiczne wyspy Noa Noa, nie opuszczając Paryża. Jakim cudem? Wielki malarz Paul Gauguin niemożliwe czyni możliwym.

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

15:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Elektryczność

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to elektryczność! Dowiecie, się dlaczego włosy przywierają czasem do fotela. Dzisiejszy temat to elektryczność! Dowiecie się, dlaczego włosy przywierają czasem do fotela. Pewien fizyk wytłumaczy Harrisonowi, jak powstaje prąd i pokazuje, jak go oszczędzać. Ponadto eksperyment, gdzie zobaczycie ładunki elektryczne we własnych ciałach.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

15:30

Nauka na maksa: Wyścigi równoległe

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje wóz do wyścigów typu „drag race”. Ponadto: zasady dynamiki Newtona, szybkie ściąganie obrusu oraz jaskiniowiec wyważający drzwi. Phil buduje mały wóz do wyścigów typu „drag race”, który porusza się za sprawą siły bezwładu. Następnie postanawia go podrasować. Ponadto: zasady dynamiki Newtona, błyskawiczne ściąganie obrusu oraz jaskiniowiec, który próbuje wyważyć drzwi.

Godziny emisji Nauka na maksa

16:00

Wymyśl to!: Muzyczna droga

program technologiczny Czas: 21min.

Albert postanowił stworzyć drogę, która będzie wygrywała melodię znanego przeboju, kiedy najedzie się na nią z odpowiednią prędkością. Albert miał ambitny pomysł: drogę, która będzie wygrywała melodię znanego przeboju, kiedy najedzie się na nią z odpowiednią prędkością. Do budowy urządzenia reagującego na nacisk potrzebne były setki węży z pianą i rur. Jego muzyczny talent przetestował wózek golfowy.

Godziny emisji Wymyśl to!

16:30

Nauka na maksa: Mini-szybowiec

program technologiczny Czas: 21min.

Phil zamierza pokonać siłę ciążenia, ale podrasowanie mini-szybowca jest dosyć trudne. Ponadto: balony z helem i antygrawitacyjny szał! Phil zamierza pokonać siłę ciążenia, ale podrasowanie mini-szybowca okazuje się dosyć trudne. Ponadto: spadające jajko i dynia, balony z helem i antygrawitacyjny szał!

Godziny emisji Nauka na maksa

17:00

Wymyśl to!: Ripperstik

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletni Edmond podrasował swoją deskę, montując na niej silniczki elektryczne. Wyścig z panem Metalem ma iście ognisty finał. Dziesięcioletni Edmond podrasował swoją deskę, montując na niej silniczki elektryczne. Przy podjazdach wykorzystują one energię, zebraną podczas jazdy w dół. Kończący program wyścig z panem Metalem ma iście ognisty finał.

Godziny emisji Wymyśl to!

17:30

Nauka na maksa: Wibrobot

program technologiczny Czas: 21min.

Wibracje napędzają rozedrganego wibrobota. Na tyle dużego, że przejedzie się nim Phil. Ponadto: zatrzymywanie wody w powietrzu i lasery! Wibracje są źródłem napędu nieco rozedrganego wibrobota. Na tyle dużego, że może się nim przejechać nasz Phil. Ponadto: kręcenie trzymetrową monetą, zatrzymywanie wody w powietrzu oraz lasery!

Godziny emisji Nauka na maksa

18:00

Nauka na maksa: Auto na wodę

program technologiczny Czas: 21min.

Samochodzik na wodę zostanie powiększony do wersji 500 litrowej. Phil śmiga po tafli i za pomocą wody pod ciśnieniem wycina wzór w dyni! Energia wodna! Domowej roboty samochodzik na wodę awansuje na wersę 500 litrową. Ponadto: Phil śmiga po tafli i pokazuje, jak za pomocą wody pod ciśnieniem w 15 sekund wyciąć wzór w dyni!

Godziny emisji Nauka na maksa

18:30

Gra z głową : Jak oszukać język i nos

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Język i nos to ważne elementy ludzkiego ciała. Dzięki nim odczuwamy przyjemność, wpływają też na nasze wspomnienia i emocje. Język „spotyka” na swojej drodze wiele rodzajów pożywienia. Komórki jamy ustnej i przełyku tworzą kubki smakowe. Z kolei język i nos są w ważne w doznawaniu przyjemności. Wpływają także na nasze wspomnienia i emocje.

Godziny emisji Gra z głową

19:00

SciQ: Czego nie widzą nasze oczy?

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący lecą policyjnym helikopterem z wizjerem na podczerwień. Zaglądamy też do wnętrza mumii oraz poznajemy delfinich szpiegów. Prowadzący lecą policyjnym helikopterem z wizjerem na podczerwień do wypatrywania przestępców. Zaglądamy też do wnętrza mumii, nie odwijając jej, oraz poznajemy delfinich szpiegów, którzy chronią nasze statki i porty.

Godziny emisji SciQ

19:30

Mily Pytalska: Panna sprawiedliwa

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Lola jest zła, bo Luke zjadł jej porcję ciasta. Mily chce, żeby zatriumfowała sprawiedliwość i zastanawia się: czym tak właściwie ona jest? Lola jest zła, bo Luke zjadł jej porcję ciasta. Przebrana w togę z dywanika Mily próbuje zaprowadzić sprawiedliwość! Zaczyna się zastanawiać: czym jest sprawiedliwość i jak ją osiągnąć?

Godziny emisji Mily Pytalska

19:45

Mily Pytalska: Dziwne zwierzę

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Suczka broniąca małych zaatakowała Mily. Zwierzę działało instynktownie i Mily zastanawia się: czy ludzie też mają zwierzęce instynkty? Mily została zaatakowana przez suczkę, która właśnie urodziła szczeniaki. Tata wyjaśnia, że zwierzę kierowało się instynktem i Mily zastanawia się: czy ludzie też mają zwierzęce instynkty?

Godziny emisji Mily Pytalska

20:00

Precyzja: miara wszechrzeczy: Czas i odległość

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Współczesne jednostki miary powstały w oparciu o błędne dane. Do naszych zegarów wkradły się dodatkowe sekundy. Czy uczeni rozwiążą problem? Współczesne jednostki miary, np. metr, powstały w wyniku jednej z najsłynniejszych prób zatuszowania błędu w dziejach nauki. Ponadto zmienna rotacja planet sprawia, że co jakiś czas do naszych zegarów wkradają się dodatkowe sekundy. Czy uczeni rozwiążą ten problem?

Godziny emisji Precyzja: miara wszechrzeczy

21:25

Życie za królową: Życie za królową

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Czy zbudowanie fabryki nie emitującej zanieczyszczeń jest możliwe? Zakład produkukcyjny jutra już dziś pracuje pełną parą! Pszczelarz nie przejmuje się tym, że może zostać użądlony, bo całkowicie pochłaniają go budowa ula , hodowanie królowych i zapylanie. Światowej sławy ekspert dzieli się olbrzymią wiedzą na temat sekretnego życia pszczół.

Godziny emisji Życie za królową

22:35

Historia elektryczności: Iskra

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Poznaj prawdziwą próbę zrozumienia elektryczności przez ludzkość. Oto historia prawdziwej próby zrozumienia elektryczności. Jak nauczyliśmy się ją wytwarzać i przechowywać, zanim w końcu stała się dostępna na każde nasze zawołanie dzięki bateriom.

Godziny emisji Historia elektryczności

23:55

Historia matematyki.: Język wszechświata.

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Marcus du Sautoy opowiada, jak fundamentalny wpływ na nasze życie ma matematyka, przedstawiając podstawy matematyki starożytnych kultur. Matematyka jest królową nauk. Bez niej nie byłoby fizyki, ani chemii, ani astronomii. W tej zupełnie nowej serii, Marcus du Sautoy, profesor matematyki na uniwersytecie w Oxfordzie, opowiada widzom fascynującą historię tej najważniejszej dyscypliny intelektualnej. W podróży poprzez wieki analizuje rozwój kluczowych idei matematycznych i pokazuje, jak często...

Godziny emisji Historia matematyki.

01:00

Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata: Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata

program popularnonaukowy Czas: 50min.

Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. To jeden z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. W programie zobaczymy, jak te dziwne zwierzęta rozmnażają się i wychowują młode. Dziobak jest jednym z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Drugim jest równie niezwykła kolczatka.

Godziny emisji Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata

02:00

Rewolucja Robotów: Rewolucja Robotów

program technologiczny Czas: 53min.

Czołowy specjalista od AI i robotyki udoskonala pierwszego wchodzącego w prawdziwą interakcję społeczną humanoidalnego robota. Zapraszamy na nowoczesny film dokumentalny o hybrydowej formule, który opowiada o czołowym specjaliście od sztucznej inteligencji i robotyki. Pokażemy, jak stara się udoskonalić pierwszego wchodzącego w prawdziwą interakcję społeczną humanoidalnego robota.

Godziny emisji Rewolucja Robotów

03:00

W pogoni za długowiecznością: Jesteś tym, co jesz

program o zdrowiu Czas: 21min.

Jesz, aby żyć, czy żyjesz, po to, by jeść? Wszyscy wiedzą, że właściwa dieta to podstawa długiego i zdrowego życia. Jak ją opisać? Jesz, aby żyć, czy żyjesz, po to, by jeść? Wszyscy wiedzą, że właściwa dieta to podstawa długiego i zdrowego życia. Jak ją opisać? W tym odcinku powiemy, co należy jeść, a czego lepiej nie tykać, oraz ile powinniśmy jeść. A także: jak dieta wpływa na proces starzenia.

Godziny emisji W pogoni za długowiecznością

03:30

e²: Transport: Paryż na dwóch kółkach

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Paryski projekt miejskich rowerów Vélib’ ma zachęcić mieszkańców, aby zamienili swoje auta na dwa kółka i komunikację miejską. Paryski projekt miejskich rowerów Vélib’ miał zachęcić mieszkańców, aby zamienili swoje auta na dwa kółka i komunikację miejską. Paryżanie pokochali Vélib’ do tego stopnia, że opowiadają o nim żarty i śpiewają piosenki.

Godziny emisji e²: Transport

04:00

Precyzja: miara wszechrzeczy: Czas i odległość

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Współczesne jednostki miary powstały w oparciu o błędne dane. Do naszych zegarów wkradły się dodatkowe sekundy. Czy uczeni rozwiążą problem? Współczesne jednostki miary, np. metr, powstały w wyniku jednej z najsłynniejszych prób zatuszowania błędu w dziejach nauki. Ponadto zmienna rotacja planet sprawia, że co jakiś czas do naszych zegarów wkradają się dodatkowe sekundy. Czy uczeni rozwiążą ten problem?

Godziny emisji Precyzja: miara wszechrzeczy

05:00

Życie za królową: Życie za królową

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Czy zbudowanie fabryki nie emitującej zanieczyszczeń jest możliwe? Zakład produkukcyjny jutra już dziś pracuje pełną parą! Pszczelarz nie przejmuje się tym, że może zostać użądlony, bo całkowicie pochłaniają go budowa ula , hodowanie królowych i zapylanie. Światowej sławy ekspert dzieli się olbrzymią wiedzą na temat sekretnego życia pszczół.

Godziny emisji Życie za królową

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info