Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-08 Pokaź dziś

06:00

Kuchmistrzostwo: Dietetyczne batoniki z muesli Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Dwa przepisy – te same składniki. Muesli idealnie komponują się z mlekiem i jogurtem. Jak sprawić, żeby trzymały się w batoniku? Link próbuje po raz pierwszy zrobić dwa przepisy z tych samych składników. Muesli i otręby idealnie komponują się z mlekiem i jogurtem. Tylko jak sprawić, żeby trzymały się razem w dietetycznym batoniku?

06:15

Kuchmistrzostwo: Empanadas Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link odkrywa tajemnicę delikatnego ciasta do pierożków empanada z mieloną wołowiną. Tu mniej znaczy więcej. Link odkrywa tajemnicę delikatnego ciasta do pierożków empanada z mieloną wołowiną. Tu mniej znaczy więcej: nie nacinać za bardzo, dolewać wodę stopniowo, umiarkowanie ugniatać.

06:30

Sportowe laboratorium: Pływanie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dajemy nura do „naukowego basenu”. Dr Heather opowiada o zjawisku zwanym oporem, a trójka uczestników szaleje w wodzie. Emma Sproule, zawodowa pływaczka, wraz z młodym Tyrusem i gospodarzem programu Nykeemem dają nura do „naukowego basenu”. Dr Heather opowiada o zjawisku zwanym oporem, a nasza trójka szaleje w wodzie.

06:45

Sportowe laboratorium: Kręgle Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Melissa, zawodowo grająca w kręgle, pokazuje Jennifer i Nykeemowi świetną technikę rzutu. Dr Heather opowiada o sile bezwładności. Jennifer to młoda, niezwykle utalentowana adeptka kręgli. Melissa, zawodowo uprawiająca tę dyscyplinę, pokazuje Jennifer i Nykeemowi świetną technikę rzutu. Dr Heather opowiada przy tej okazji o sile bezwładności.

07:00

Obłędne zwierzaki: Lecznicze larwy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy larwy mogą leczyć? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy larwy mogą leczyć? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

07:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Deskorolka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Dla wielu deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To zaskakujące, że zwykła deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym dla milionów miłośników sportów ekstremalnych na całym świecie. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To i wiele więcej w tym odcinku!

07:30

Marvi Hammer: Syreny i jaskinie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. podróż do wnętrza Ziemi w poszukiwaniu nowych gatunków. W dzisiejszym odcinku m.in. podróż do wnętrza Ziemi w poszukiwaniu nowych gatunków.

08:00

Wymyśl to!: Wielki finał Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Jurorzy wybierają zwycięzcę spośród dziesięciu najlepszych wynalazków. Któryś sprytny młody konstruktor dostanie patent i 10 000 dolarów. Jurorzy, w tym prawnicy patentowi, organizacja , Icehouse Business Incubator i wynalazca Glenn Martin, wybierają zwycięzcę spośród dziesięciu najlepszych wynalazków. Któryś sprytny młody konstruktor dostanie patent i 10 000 dolarów.

08:30

Przedziwna nauka: Leki Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

Zbadajmy dzieje leków na infekcje bakteryjne oraz przyszłość tej dyscypliny. Wyobrażacie sobie, że w XIX w. panowało powszechne przekonanie, że bakteria nie zdoła zabić człowieka? Zbadajmy dzieje leków na infekcje bakteryjne oraz przyszłość tej dyscypliny wiedzy.

09:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Santos-Dumont, bracia Wright i marzenie o lataniu Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Santos-Dumont zalicza dramatyczne wejście w balonie, po czym wykazuje, że obiekty lżejsze od powietrza mogą w tymże powietrzu zawisnąć. Alberto Santos-Dumont zalicza dramatyczne wejście w balonie. Baron i spółka przelecą się nim nad Paryżem, a Santos-Dumont wykaże, że obiekty lżejsze od powietrza mogą w nim zawisnąć – jak bąbelki w wodzie.

09:30

W zwierciadle nauki: Prawdopodobieństwo Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza nie rozumie, dlaczego Super Kot za każdym razem wygrywa rzut monetą. Dowie się, spotykając latającą świnię i jedząc popcorn. Hamza nie rozumie, dlaczego Super Kot za każdym razem wygrywa rzut monetą. Czy za pomocą prawdopodobieństwa da się przewidzieć przyszłość? Hamza spyta o to żywą kartę do gry, spotka latającą świnię i zje tonę popcornu.

10:00

SciQ: Co z tą kupą? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Dlaczego robimy kupę? Dokąd spływa, kiedy spuszczamy wodę? Czy da się skonstruować wydajniejszy klozet? Oto dzisiejsze głębokie zagadnienia. Dlaczego robimy kupę? Czym ona właściwie jest? Odwiedzimy zoo, gdzie z pewnością jej nie brakuje. Dokąd spływa, kiedy spuszczamy wodę? Czy da się skonstruować wydajniejszy klozet? Co z kupą dinozaura? Oto dzisiejsze głębokie zagadnienia.

10:30

Mati, Dada i sztuka: William Turner Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada odwiedzają brytyjską Akademię Królewską, gdzie William Turner pokazuje im swoją piękną pracownię. Mati i Dada odwiedzają brytyjską Akademię Królewską, gdzie William Turner pokazuje im swoją piękną pracownię.

10:45

Mati, Dada i sztuka: Paul Gauguin Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada odwiedzają magiczne wyspy Noa Noa, nie opuszczając Paryża. Jakim cudem? Wielki malarz Paul Gauguin niemożliwe czyni możliwym. Mati i Dada odwiedzają magiczne wyspy Noa Noa, nie opuszczając Paryża. Jakim cudem? Wielki malarz Paul Gauguin niemożliwe czyni możliwym.

11:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Elektryczność Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to elektryczność! Dowiecie, się dlaczego włosy przywierają czasem do fotela. Dzisiejszy temat to elektryczność! Dowiecie się, dlaczego włosy przywierają czasem do fotela. Pewien fizyk wytłumaczy Harrisonowi, jak powstaje prąd i pokazuje, jak go oszczędzać. Ponadto eksperyment, gdzie zobaczycie ładunki elektryczne we własnych ciałach.

11:30

Ekspres naukowców: Autostrady w przestworzach Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Kontrola ruchu z udziałem tysięcy samolotów to niełatwe zadanie. Oraz: Kati i Thomas doganiają prawdziwego pędziwiatra. Kontrola ruchu z udziałem tysięcy samolotów to niełatwe zadanie. Oraz: Kati i Thomas doganiają prawdziwego pędziwiatra.

12:00

Nauka na maksa: Wyścigówka szpulowa Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje wyścigówkę na szpulkę... długiego kabla. Ponadto: reakcja łańcuchowa z patyczków, pułapki na myszy i piłeczki pingpongowe. Tajemnicą działania wyścigówki na szpulkę jest przechowywanie energii. Czy Phil skonstruuje ją z wielkiego kabla? Ponadto: wielkie kostki domina, megafajna reakcja łańcuchowa z patyczków, pułapki na myszy i piłeczki pingpongowe. To będzie wybuchowy odcinek!

12:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Draka Śluzaka i Rekin salonowy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

JD niechcący stwarza potwora Śluzaka, który zagraża miastu. W restauracji dzieciaki stają twarzą w twarz z rekinem! JD niechcący stwarza galaretowatego potwora Śluzaka, który zagraża całemu miastu. Podczas wizyty u krewnego Kenta dzieciaki wpadają na pomysł, jak przyciągnąć więcej turystów do jego restauracji. Oprócz nich zjawia się też wielki rekin z wielkimi zębiskami.

13:00

Wymyśl to!: Zbieraczka owoców Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Dziesięcioletni Cole konstruuje zdalnie sterowaną maszynę, która zastąpi go w zbieraniu gruszek. Dziesięcioletni Cole konstruuje zdalnie sterowaną maszynę, która zastąpi go w nudnym obowiązku zbierania gruszek. W trakcie wizyty na polu golfowym wpada na jeszcze lepszy pomysł, zainspirowany działaniem maszyny do zbierania piłeczek.

13:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Dowiedz się najlepszego! Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu składa się z wyboru najlepszych scen z piętnastu poprzednich wydań. Ostatni odcinek pierwszego sezonu składa się z wyboru najlepszych scen z piętnastu poprzednich wydań. Najbardziej zadziwiający eksperci, doświadczenia i zwierzak oraz najśmieszniejsze wpadki - Harrison efektownie świętuje wielki finał!

14:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Dmitrij Mendelejew – początek wszechrzeczy i tablica okresowa pierwiastków Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Baron chce się wzbogacić i próbuje sam uzyskać złoto. Mendelejew przypomina mu, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób powstaje materia. Baron chce się wzbogacić, próbuje więc uzyskać złoto na podstawie alchemicznej formuły: miesza substancje wybuchowe ze stopem metali. Dmitrij Mendelejew przypomina mu jednak, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób różne pierwiastki łączą się i tworzą świat wokół nas.

14:30

Gra z głową : Między okiem a mózgiem Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Jak działa ludzki umysł? Nie wszystko jest takie, jakim się zdaje – magia czy może to mózg was oszukuje? Jak powstają myśli i emocje? Jak działa ludzki umysł? Codziennie odbieramy nowe wrażenia słuchowe i dotykowe, widzimy nowe barwy i kształty. Nie wszystko jest takie, jakim się zdaje – to magia czy może mózg was oszukuje?

15:00

SciQ: Jak rogrzać się podczas zimowej zabawy? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Szukamy idealnego płatka śniegu i rzeźbimy w lodzie, a prowadzący wznoszą wielką śnieżną fortecę. Szukamy idealnego płatka śniegu, rzeźbimy w krystalicznie przejrzystym lodzie i jeździmy na najdłuższym otwartym torze łyżwiarskim świata. Za to prowadzący uczą się budować wielką śnieżną fortecę, aby się ogrzać w zimne dni.

15:30

Historia sztuki: Trzej giganci Renesansu: sztuka pełnego Renesansu we Włoszech Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Kultura antyku ożyła we Włoszech w XIV w. Czołowymi postaciami renesansu, opartego na humanizmie, byli Leonardo, Michał Anioł i Rafael. Kultura antyku ożyła ponownie we Włoszech w XIV w. Czołowymi postaciami renesansu byli Leonardo, Michał Anioł i Rafael. Zadziwili świat swoimi dziełami, pomysłowością i pasją tworzenia. Ideały humanizmu rozprzestrzeniły się po całej Europie.

16:00

SciQ: Jak działa magia kina? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący badają efekty specjalne, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę. Prowadzący badają efekty specjalne i dźwiękowe, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę.

16:30

Historia sztuki: Reakcje na Renesans w innych krajach: odrodzenie w Wenecji i na północy Europy Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Artyści z północy Europy przekuli tradycję gotyku w realizm. Była to tamtejsza reakcja na włoskie Odrodzenie. W Niderlandach i Niemczech rozkwitało renesansowe malarstwo. Artyści z północy Europy przekuli tradycję gotyku w realizm, czyli nurt, który zachwycał dbałością o szczegół. Była to tamtejsza reakcja na włoskie Odrodzenie.

17:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Bracia Lumiere i pudełko pełne marzeń Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Pierwszy kinematograf gromadził tłumy ciekawskich. Tymczasem zniknięcie przyjaciela barona stawia przyszłość teatru pod znakiem zapytania. Kinematograf to pierwsze urządzenie, które potrafiło uchwycić i odtworzyć ruchome obrazy. Ten cudowny przyrząd gromadził przed Café de Paris tłumy. Jeden z przyjaciół barona znika w dziwnych okolicznościach, co stawia przyszłość teatru pod znakiem zapytania.

17:30

Historia sztuki: Epoka namiętności: barok, XVII wiek Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

W XVII w. pojawił się nowy nurt w architekturze, malarstwie i sztuce deokracyjnej. Barok uderzał w renesansowe gusta. W XVII w. pojawił się nowy nurt w architekturze, malarstwie i sztuce deokracyjnej. Barok pochodził od słowa „barocco”, opisującego perłę o nieregularnym kształcie. Ówcześni zwolennicy klasycyzmu uważali świat za doskonały, a barokowa wizja przyrody obrażała ich gusta.

18:00

Gra z głową : Codzienne złudzenia Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Umysł wypełnia luki w obrazach, które dostarczają mu oczy. Świat jest pełen magicznych wręcz iluzji, których część widujemy na co dzień. Ludzki wzrok jest niedoskonały. Nasz umysł wypełnia luki w obrazach, które dostarczają mu oczy. Świat jest pełen magicznych wręcz iluzji, których część widujemy na co dzień.

18:30

Mily Pytalska: Dwa znaczenia Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Przeglądając się w krzywych zwierciadłach Mily i jej przyjaciele odkrywają, że to co widzą nie zawsze jest zgodne z prawdą. Przeglądając się w krzywych zwierciadłach Mily i jej przyjaciele odkrywają, że to co widzą nie zawsze jest zgodne z prawdą.

18:45

Mily Pytalska: Ja tu rządzę Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily zastanawia się, co to znaczy, być przywódcą i spotyka się z mamą, tatą i restauratorką Jacky, aby się dowiedzieć. Dzieci biorą udział w wyścigu, aby wyłonić swojego przywódce. Mily zastanawia się, co to znaczy, być przywódcą i spotyka się z mamą, tatą i restauratorką Jacky, aby się dowiedzieć.

19:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Konstrukcje Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Harrison przekona się, jak wspaniałymi inżynierami są zwierzęta i jakie niezwykłe konstrukcje potrafią budować. Harrison przekona się, jak wspaniałymi inżynierami są zwierzęta i jakie niezwykłe konstrukcje potrafią budować. Dowiemy się, jakie triki stosują zwierzęta, aby ich budowle były mocne i trwałe. Sprawdzimy też, czego możemy nauczyć się od bobrów!

19:30

Ekspres naukowców: Latanie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Dlaczego samolot unosi się w powietrzu? Odpowiedź na to i wiele innych pytań w dzisiejszym odcinku. Dlaczego samolot unosi się w powietrzu? Odpowiedź na to i wiele innych pytań w dzisiejszym odcinku.

20:00

Koniec starości: Koniec starości część pierwsza Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 28min.

Czy nauka może oszukać śmierć? Jaka jest średnia długość życia w różnych zakątkach świata, od czego zależy i jak się zmienia? Czy nauka może oszukać śmierć? Jaka jest średnia długość życia w różnych zakątkach świata, od czego zależy i jak się zmienia?

20:35

Koniec starości: Koniec starości część druga Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 25min.

Jaki wpływ dłuższe życie będzie miało na nasze społeczeństwo i gospodarkę? Czy system emerytalny i opieka zdrowotna są na to przygotowane? Jaki wpływ dłuższe życie będzie miało na nasze społeczeństwo i gospodarkę? Czy system emerytalny i opieka zdrowotna są na to przygotowane? Jakie rozwiązania stosuje się w różnych częściach świata?

21:15

Dąb: roślina, która przetrwa wszystko: Dąb- Część 2 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 47min.

Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb przechodzi podczas każdej z pór roku. Zobaczymy np. jak się rozmnaża. Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb przechodzi podczas każdej z pór roku, aby poradzić sobie z wyzwaniami, jakie niosą. Zobaczymy, jak wiosną rozsiewa swoje pyłki po okolicy. Latem obejrzymy setki gatunków, dla których dąb jest domem.

22:30

Kod genetyczny: Księga życia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 48min.

Sięgamy korzeniami do samych początków życia i pierwszych kręgowców. W programie zgłębiamy ten i inne tematy! Każdy człowiek nosi w swoim DNA całą historię życia na Ziemi. Zapraszamy na opowieść o naszym bezpośrednim związku z jego początkami. Zastanowimy się też, jaki wniosek płynie z faktu, że człowiek przez większą część swojego istnienia był gatunkiem zagrożonym.

23:35

Futuris: Przed nami zieleńsza droga Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku poznamy technologie stosowane w samochodach elektrycznych oraz zespoły mające największy wpływ na ich rozwój. Elektryczne samochody są istotną częścią „zielonej rewolucji transportowej”. Który zespół odgrywa największą rolę w ich rozwoju? Jak możemy zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność zarówno samych elektrycznych samochodów jak i ich stacji ładujących?

23:50

Historia kobiet: Cywilizacja Godziny emisji

program historyczny Czas: 58min.

Amanda bada pierwsze prawa, które służyły kontrolowaniu kobiet. Odkrywa wyjątkowe kobiety, które same utorowały sobie drogę do władzy. Amanda bada pierwsze kodeksy z Mezopotamii, zawierające prawa, które służyły kontrolowaniu statusu i zachowania kobiet. W tym pierwszy nakaz zasłaniania twarzy z 1350 r. p.n.e. Na Bliskim Wschodzie odkrywamy wyjątkowe kobiety, które same utorowały sobie drogę do władzy.

01:00

Dąb: roślina, która przetrwa wszystko: Dąb - Część 1 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb musi przejść podczas każdej z pór roku. Np. po to, aby przetrwać wichury i mrozy. Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb przechodzi podczas każdej z pór roku, aby poradzić sobie z wyzwaniami, jakie niosą. Jesienią jego korzenie wysysają z ziemi cenne zasoby. Zimą dzięki złożonej strategii drzewo potrafi przetrwać wichury i mrozy.

02:00

Cicha rewolucja: Cicha rewolucja Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 47min.

Inspirująca opowieść o dwojgu małych Singapurczykach, czekających na egzamin, który wpłynie na całe ich życie. Singapur zdaniem wielu ekspertów ma najlepszy system edukacyjny na świecie. Po co więc go zmieniać? Program opowiada inspirującą historię dwojga małych Singapurczyków, czekających na egzamin o niezwykle wysokiej stawce - test, który wpłynie na całe ich życie.

03:00

Surowa nauka: Owady i barometry Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” badacze mają za zadanie zbudowanie ochrony przeciw komarom i burzom. Poradzenie sobie na bezludnej wyspie jest nie lada wyzwaniem. Zespół naukowców musi zwyciężyć w walce z komarami i burzami. Pomóc może krem antybakteryjny przygotowany z roślin rosnących na wyspie. W tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) na kanale Da Vinci Learning ze śliny naukowca pozyskane zostaną kultury bakterii, a z roślin – olej. Za pomocą najprostszych...

03:30

Tajemnice kolorów: Biel: z nieba na ziemię Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 20min.

Dzisiejszy odcinek serii Da Vinci Learning poświęcony jest kolorowi białemu. Dzisiejszy odcinek serii Da Vinci Learning poświęcony jest kolorowi białemu.

04:00

Koniec starości: Koniec starości część pierwsza Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 28min.

Czy nauka może oszukać śmierć? Jaka jest średnia długość życia w różnych zakątkach świata, od czego zależy i jak się zmienia? Czy nauka może oszukać śmierć? Jaka jest średnia długość życia w różnych zakątkach świata, od czego zależy i jak się zmienia?

04:25

Koniec starości: Koniec starości część druga Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 25min.

Jaki wpływ dłuższe życie będzie miało na nasze społeczeństwo i gospodarkę? Czy system emerytalny i opieka zdrowotna są na to przygotowane? Jaki wpływ dłuższe życie będzie miało na nasze społeczeństwo i gospodarkę? Czy system emerytalny i opieka zdrowotna są na to przygotowane? Jakie rozwiązania stosuje się w różnych częściach świata?

05:00

Dąb: roślina, która przetrwa wszystko: Dąb- Część 2 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 47min.

Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb przechodzi podczas każdej z pór roku. Zobaczymy np. jak się rozmnaża. Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb przechodzi podczas każdej z pór roku, aby poradzić sobie z wyzwaniami, jakie niosą. Zobaczymy, jak wiosną rozsiewa swoje pyłki po okolicy. Latem obejrzymy setki gatunków, dla których dąb jest domem.

05:45

Futuris: Smacznego Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku odwiedzimy eksperymentalną farmę, która wydobywa wysokiej jakości proteiny z takich roślin jak komosa czy szarłat. W tym odcinku odwiedzimy eksperymentalną farmę, która wydobywa wysokiej jakości proteiny z takich roślin jak komosa czy szarłat. Czy da się przyspieszyć przejście z białek zwierzęcych na roślinne? Dlaczego jest to istotne?

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info