Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-25 Pokaź dziś

06:00

Domy na aukcji: Spokój Godziny emisji

Scott wraca ze swojego ślubu. Dom na wsi tuż obok mlecznej farmy ma pozabijane deskami wszystkie okna. Z kolei w pokojach panuje przedziwna atmosfera.

06:30

Domy na aukcji: Drugie oblicze Scotta Godziny emisji

Kupcy biorą udział w ekskluzywnej aukcji. Scott przyprowadza do pracy swojego syna. Czy popisywanie się przed chłopakiem nie będzie miało opłakanych skutków?

07:00

Retroreanimacja, odc. 1 Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania ze znakomitymi polskimi mechanikami z Łodzi, którzy potrafią zamienić nawet najbardziej wysłużonego samochodowego klasyka w motoryzacyjne cacko.

07:30

Retroreanimacja, odc. 2 Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania ze znakomitymi polskimi mechanikami z Łodzi, którzy potrafią zamienić nawet najbardziej wysłużonego samochodowego klasyka w motoryzacyjne cacko.

08:00

Polscy Truckersi, odc. 1 Godziny emisji

Kierowca ciężarówki to jeden z najtrudniejszych zawodów. To nie tylko profesja, to styl życia. Zapraszamy na spotkania z kierowcami, którzy z dumą jeżdżą po polskich drogach.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Zator na rzece Godziny emisji

Charlie nadal prowadzi walkę z baribalem. Silna burza zaskakuje Stana, który rzeką Tanana ściąga nową łódź. Czy uda mu się bezpiecznie dotrzeć do wioski?

10:00

Stacja Alaska: O jeden most za daleko Godziny emisji

Inwazja jeżozwierzy może pozbawić Nancy i Jima elektryczności. Na kolei ekipa ratunkowa musi odblokować mosty, aby zapewnić płynny przejazd pociągu.

11:00

Bimbrownicy: Do upadłego Godziny emisji

Sezon się kończy, stawka rośnie. Mark i Digger zapomnieli już o katastrofie, a Patti i David zaczynają sprzedawać swój bimber na bazie jalapeno na nowym terenie.

12:00

Złomowisko PL, odc. 4 Godziny emisji

Rozwalenie ściany, rozbrojenie bomby czy transport samolotu na złomowisko - to zadania dla polskich przedsiębiorców, którzy zarabiają duże pieniądze, zajmując się handlem złomem.

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Elita: Lwy u bram Godziny emisji

Dwunastu survivalistów podejmuje się wyzwania przeżycia 40 dni i nocy w spalonym słońcem buszu w RPA. Jak poradzą sobie z suszą i najniebezpieczniejszymi drapieżnikami świata?

14:00

Ekstremalna Alaska: Polowanie w chmurach Godziny emisji

Atz senior, Atz Lee i Jane wyruszają na najwyższe szczyty, aby polować na kozy bezoarowe. Inwazja os niszczy nie tylko ul Eivina i Eve, ale także całe zbiory letniego miodu.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

16:00

Auto - reaktywacja: Zgniłozielony Mercury Comet Godziny emisji

Podczas wakacji Aarona, Richard postanawia dać ekipie zadanie odnowienia swojego pierwszego samochodu - zgniłozielonego Mercury'ego Cometa z 1974.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: False Pass Godziny emisji

Kuter Time Bandit płynie w kierunku False Pass z zamiarem wyładunku połowu krabów. Silne sztormy utrudniają rejs. Czy rybacy dotrą do celu bezpiecznie?

18:00

Klan z Alaski: Huk wystrzałów Godziny emisji

Spotkanie z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci. Rodzina żyje w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Jedynie wzajemna współpraca pozwala im przeżyć.

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 7 Godziny emisji

Zmienne warunki w górach i ciągle zmieniające się terminy dostaw, powodują, że z relaksująca podróż Kucharz i Miśka staje się walka o czas. Sytuacja staje się nerwowa...

20:00

Złomowisko PL 4, odc. 1 Godziny emisji

Królowie złomu powracają! Stalowy ulegnie kontuzji, Marek i Edek pójdą na... siłownię, poznamy też nowych bohaterów ze złomowiska w Radostowicach.

21:00

Premiera Nagi instynkt przetrwania: Klątwa bagien Godziny emisji

Dawny mistrz sztuki przetrwania powraca na osławione bagna w stanie Luizjana. Dołącza do niego pełen determinacji weteran lotnictwa wojskowego.

22:00

Premiera Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 2 Godziny emisji

Młodsza grupa zdaje sobie sprawę, że źle wybrała miejsce na obóz, i postanawia przenieść go dalej na północ. Z kolei starsza grupa nie jest zachwycona nowymi sąsiadami.

23:00

Fani czterech kółek: Karmann Ghia Godziny emisji

W Idaho Mike kupuje stary sportowy samochód Volkswagen Karmann Ghia, w którym Ed zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Czy po remoncie uda się sprzedać auto z zyskiem?

00:00

Fani czterech kółek: Aston Martin DB7 Godziny emisji

Mike kupuje za dobrą cenę starego, wysłużonego astona martina DB7. Czy razem z Eddem uda się tej legendzie brytyjskiej motoryzacji przywrócić dawny blask i sprzedać z zyskiem?

01:00

Rytualne zdobienie ciała: Indie Godziny emisji

Antropolog Lars Krutak przedstawia widzom bogate dziedzictwo kulturowe, kryjące się w prastarej sztuce tatuażu. Poznamy plemienne obrzędy m.in. rytuały wojowników i kanibali.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Co z Klumpem? Godziny emisji

Oferta Thomasa zaskakuje Klumpa. Thomas popełnia małe szaleństwo: wprowadza do warsztatu dwa kolejne pojazdy. Na dodatek pojawiają się problemy z budową El Camino.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Walka z czasem Godziny emisji

Czas mija nieubłaganie. Górnicy przerzucają się ze złota na rubiny i szafiry. Niestety, znowu przyroda okazuje się silniejsza i mężczyźni muszą uciekać przed schodzącą lawiną.

03:36

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Europa Godziny emisji

Jakub Vagner łowi niezwykłe ryby w trzech największych rzekach Europy. Ma nadzieję schwytać gigantycznego suma pospolitego i odzyskać rekord świata.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 7 Godziny emisji

Eddie Stobart to jedna z najbardziej znanych firm przewozowych na świecie. Jej kierowcy codziennie przejeżdżają łącznie trzykrotną odległość od Księżyca do Ziemi i z powrotem.

05:12

Walka o bagaż: Pamiątki wojenne Godziny emisji

Podczas aukcji w Normandii na sprzedaż zostaje wystawiona jedna z największych prywatnych kolekcji pamiątek wojennych. Co tym razem uda się kupić naszym handlarzom?

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Garaż pełen stali Godziny emisji

Kraig odkrywa artefakty z historii amerykańskiego hutnictwa i jest przekonany, że przyniosą mu one spore pieniądze. Tony dokonuje spustoszenia, za które Kraig musi zapłacić.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info