Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-01 Pokaź dziś

06:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Europa Godziny emisji

Jakub Vagner łowi niezwykłe ryby w trzech największych rzekach Europy. Ma nadzieję schwytać gigantycznego suma pospolitego i odzyskać rekord świata.

07:00

Militaria na warsztat, odc. 2 Godziny emisji

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

08:00

Auto - reaktywacja: Za kierownicą Dodge'a Darta z 1967 roku, część 1 Godziny emisji

Ekipa mechaników GMG remontuje i przywraca dawny blask zardzewiałym gruchotom stojącym w garażach. Odnowione samochody trafiają na aukcję. Czy zyski zrekompensują włożoną pracę?

09:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 2 Godziny emisji

Młodsza grupa zdaje sobie sprawę, że źle wybrała miejsce na obóz, i postanawia przenieść go dalej na północ. Z kolei starsza grupa nie jest zachwycona nowymi sąsiadami.

10:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

11:00

Ciężarówką po antypodach, odc. 5 Godziny emisji

Australijscy kierowcy gigantycznych ciężarówek wyruszają w trasy, które zdają się nie mieć końca. Pokonać muszą nieprzyjazny dla człowieka teren i dowieźć towar na czas.

12:00

Brytyjscy truckersi, odc. 4 Godziny emisji

Craig przewozi torf, ale marznąca mgła w Górach Pennińskich bardzo utrudnia jazdę. Wypadek na autostradzie zmusza Andy'ego do długiego objazdu.

13:00

Bimbrownicy: Cydrowe wojny Godziny emisji

Tickle igra z ogniem, kiedy próbuje sprzedać swój cydr. Tim planuje remont destylarni Troya. Josh i Bill muszą gęsto tłumaczyć się przed stróżami prawa.

14:00

Klan z Alaski: Siła w grupie Godziny emisji

Po diagnozie Ami, rodzina przygotowuje się na opuszczenie Browntown. W międzyczasie, Bear, Bird i Rain porzucają kalifornijskie upały i wracają na Alaskę.

15:00

Parker na złotym szlaku: Śladami legendy Godziny emisji

Parker Schnabel podejmuje najtrudniejsze wyzwanie. Chce sprawdzić, czy dorówna wyczynom swoich przodków, którzy próbowali wzbogacić się w okresie gorączki złota w Klondike.

16:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

17:00

Polscy Truckersi, odc. 5 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

18:00

Walki robotów, odc. 3 Godziny emisji

Izak i Nervarien zapraszają na decydujące starcia pierwszego etapu konkursu. Do zakończenia kwalifikacji zostało tylko 8 pojedynków.

19:00

Warsztat-reaktywacja: Blue Ribbon Automotive Godziny emisji

Richard Rawlings zjawia się w Blue Ribbon Automotive. Ma 6 dni aby postawić ten warsztat na nogi i pomóc właścicielowi znaleźć nowe sposoby zarabiania pieniędzy.

20:00

Kraksa TV, odc. 3 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

20:30

Kraksa TV, odc. 4 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

21:00

Przystanek Bieszczady, odc. 4 Godziny emisji

Pożar w Terce. W płomieniach staje dom kuzynki Romana Markuca. Roman ze swoją ekipą rzucają wszystko i ruszają na pomoc. Czy uda się uratować dobytek?

22:00

Ekstremalna Alaska: Nastaw się na zmiany Godziny emisji

Jesień przynosi wiele zmian. August rozpoczyna studia, co rodzi dodatkowe napięcia. Rozpoczynają się prace nad nowym domem Atz'a. Eivin przygotowuje wyjątkową niespodziankę.

23:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

00:00

Fani czterech kółek: Volkswagen kamper Godziny emisji

Mike chce kupić przerobiony autobus, ale Edd woli tradycyjne modele kamperów. Edd uchodzi za eksperta od silników chłodzonych powietrzem, ale czy tym razem projekt się powiedzie?

01:00

Bimbrownicy: Szkocka z lodem Godziny emisji

Jeff, Mark i Lance zaczynają pędzić szkocką whisky i szybko zostają bez pieniędzy. Josh i Bill kończą budowę swojego bunkra.

02:00

Ocalić dom: Przynęta na niedźwiedzie Godziny emisji

Rodziny, które decydują się żyć z dala od cywilizacji, muszą się bardzo szybko uczyć. W celu ocalenia swoich domostw, proszą o pomoc ekspertów w sztuce przetrwania.

02:48

Hitler: Anioły i demony, odc. 1 Godziny emisji

Grupa ekspertów analizuje dokumenty, wspomnienia i listy, aby ukazać, jak partia nazistowska planowała stworzenie wyższej rasy przy pomocy sił nadprzyrodzonych.

03:36

Premiera Życie na tafli lodu: Koniec miodowego miesiąca Godziny emisji

Arktyczna społeczność stawia czoła srogim polarnym mrozom. Nowożeńcy Stephan i Allyce próbują ratować wiekową łódź mieszkalną. Tymczasem Pike Mike musi ocieplić swój dom.

04:24

Premiera Cuda inżynierii: Najwyższy most świata Godziny emisji

Przyjrzyjmy się niewiarygodnym cudom inżynierii, od wielkich kontenerowców po ogromne odrzutowce. Inżynierowie zdradzą w programie tajniki powstawania tych niezwykłych konstrukcji.

05:12

Triki ludzkiej psychiki: Niegrzeczny z natury Godziny emisji

Jak ludzie reagują w dziwnych i niecodziennych sytuacjach? W programie: obcy ludzie kłamią, aby ratować małżeństwo mężczyzny oraz test smaku, który nie przebiega zgodnie z planem.

05:36

Triki ludzkiej psychiki: Owczy pęd Godziny emisji

Zobaczmy, co się dzieje, kiedy ludzie zmuszeni są przyjąć postawę obronną. Jak zachowują się, kiedy zaoferuje się im ekskluzywne usługi lub naruszy prywatną przestrzeń?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info