Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-18 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Dom nad lodowcową rzeką Godziny emisji

Nowożeńcy Jeff i Heather kochają wodę i dlatego szukają domu położonego tuż nad brzegiem rzeki Kenai, którą w wodę zasila lodowiec.

06:30

Dom na Alasce: Modernizacja domu Godziny emisji

Gabe i Mikela mieszkają w domu bez wody i prądu. Wodę muszą codziennie przywozić ze sklepu spożywczego i takie rozwiązanie zaczyna ich już męczyć.

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Mandy na pokładzie Godziny emisji

Poważne awarie na kutrze Time Bandit zmuszają kapitana Andy'ego do podjęcia poważnej decyzji. Tymczasem Mandy poznaje uroki bycia żółtodziobem.

08:00

Gorączka złota: Z popiołów Godziny emisji

Maszyna Todda grzęźnie w rzece. Tony o mały włos nie zmiażdży swojego syna przenośnikiem taśmowym. Parker szuka złota na bagnach.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Niebezpieczna rzeka Godziny emisji

Głodny niedźwiedź zjada kilka psów Stana. Tymczasem lody topnieją i woda wzbiera w rzece Jukon. Mieszkańcy osady muszą się ewakuować w wyżej położone rejony.

10:00

Na krańcu Alaski: Siła wiosny Godziny emisji

Nachodzi prawdziwa wiosna i śnieg zaczyna się topić. Neil ma zamiar poważnie zająć się remontem kopalni.

11:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

12:00

W kręgu przetrwania, odc. 7 Godziny emisji

Sześć osób ma za zadanie przetrwać samotnie w sześciu trudnych terenach w Ameryce Południowej. Niektórzy trafią na pustynię, inni na moczary albo do dżungli. Czy sobie poradzą?

13:00

Klan z Alaski: Teraz albo nigdy Godziny emisji

Rodzina Brownów i ich siódemka dzieci żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Toaleta dla faceta Godziny emisji

Rodzina Kilcherów pomimo niesprzyjającej pogody, ekstremalnych warunków atmosferycznych i swoich trudnych charakterów wspólnie walczy o przetrwanie w dziczy Alaski.

15:00

Złomowisko PL, odc. 3 Godziny emisji

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

16:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Apache, Nowe choppery, część 2 Godziny emisji

Ekipa GMG wymienia się pojazdami z Jesse Jamesem i Teutulami. Potem mechanicy muszą na czas skończyć remont chevroleta apache z 1959 r.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Jak łyse konie Godziny emisji

Kłótnia na pokładzie kutra Cornelia Marie kończy się wezwaniem policji. Osłabiająca choroba zmusza marynarza z Kodiaka do zakończenia pracy.

18:00

Operacja: lot, odc. 1 Godziny emisji

Załoga przygotowuje się do pierwszego, historycznego lotu do Tokio. Nowy personel przechodzi szkolenie. Inżynier Filip dzielnie radzi sobie z techniczną usterką tuż przed startem.

19:00

Gorączka złota: Złoto Godzilli Godziny emisji

Seria awarii w ekipie Hoffmanów skłóca pracowników dziennej i nocnej zmiany. Na wypłukiwarce Parkera nie brakuje złota, ale jego ludzie mają coraz bardziej dość.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 7 Godziny emisji

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

21:00

Premiera Złomowisko PL 5, odc. 8 Godziny emisji

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

22:00

Premiera Operacja: lot, odc. 2 Godziny emisji

Poważny problem na lotnisku. Dziecko ma nieważny paszport. Co zrobią rodzice? Czy wybiorą się na wakacje sami? Poznajcie stewarda, który marzy by zostać pilotem.

23:00

Jazdy Karolaka, odc. 3 Godziny emisji

Tomasz Karolak to wielki fan motoryzacji. Ma obsesję na punkcie polskiej inżynierii i historii przemysłu motoryzacyjnego. W programie spotka entuzjastów takich samych jak on.

00:00

Fani czterech kółek: Chevrolet Camaro Godziny emisji

W Kalifornii Mike natrafia na wyremontowanego do połowy Chevroleta Camaro, który w dalszym ciągu wymaga ciężkiej pracy. Czy ten projekt zakończy się sukcesem?

01:00

Auto - reaktywacja: Nowe życie Buicka Riviery Godziny emisji

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy mechanikom uda się przywrócić tym samochodom dawny blask przed kolejną aukcją?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Plymouth Satellite 1969, część 1 Godziny emisji

Mechanicy zamieniają Plymoutha Satellite z 1969 roku w samochód wyścigowy. Wstawiają mu silnik 440 o mocy 750 koni mechanicznych. Thomas kupuje od Richarda forda z 1932 roku.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Kiedy wszystko się wali... Godziny emisji

Po tygodniu żmudnych i męczących poszukiwań górnicy natrafiają na dwie działki, które mogą być warte miliony dolarów. Do ekipy dołącza nowy członek.

03:36

Premiera Rzeczne potwory: Najgorsze koszmary Godziny emisji

Jeremy nie raz znalazł się w niebezpieczeństwie podczas swoich wieloletnich podróży. W tym odcinku przypomni widzom dramatyczne sytuacje, w których ledwo uszedł z życiem.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 1 Godziny emisji

Kolumna ciężarówek jedzie przez Alpy, wiozą opony na zawody Formuły 1 we Włoszech. Przyczepy z logo ligi rugby muszą trafić na stadion Old Trafford w Manchesterze.

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 2 Godziny emisji

Lou zatrudnia Mario, aby potajemnie wziął udział w aukcyjnej licytacji. Robbie i Kathleen mają wątpliwości, czy słusznie wywalili całe swoje zyski na mikroskop.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Hokej i wyścigówki Godziny emisji

Kraig robi porządki w garażu hokeisty. Wśród rupieci znajduje karykatury z autografami, kask samochodowy i autografy słynnych hokeistów.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info