Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-28 Pokaż dziś

06:00

Ekstremalny off-road: Za kulisami serialu

Ekspert sztuki przetrwania Gary Humphrey i mechanik Bill Wu odsłonią nam kulisy kręcenia serialu. W programie ciekawe wywiady i niepokazywany do tej pory materiał filmowy.

Godziny emisji Ekstremalny off-road

07:00

Traktory na start, odc. 2

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

Godziny emisji Traktory na start

08:00

Gorączka złota: Zakłady i wojny

Parker i Todd idą łeb w łeb: obaj wyznaczają sobie taką samą ilość złota, którą planuję wydobyć w tym sezonie. Tony uruchamia drugą starą dragę.

Godziny emisji Gorączka złota

10:00

Gorączka złota: Krew, pot i złoto

Nowy sezon rozpoczyna się niefortunnie dla Parkera, gdyż Tony każe mu się wynieść z jego działki. Todd stawia sobie bardzo ambitne cele. Tony ujawnia wielkie plany na nowy sezon.

Godziny emisji Gorączka złota

12:00

Gorączka złota: Statek złota

Tony'emu w końcu udaje się przetransportować 75-letnią pogłębiarkę do Klondike, ale poważna awaria wstrzymuje dalsze prace. Dziadek John trafia do szpitala.

Godziny emisji Gorączka złota

13:00

Gorączka złota: Przeprowadzka potwora

Todd natrafia na poważne trudności, kiedy próbuje przenieść swoją wypłukiwarkę o wadze 50 ton. Pogłębiarka Tony'ego wreszcie wydobywa złoto. Zgryźliwy Parker obraża swoją ekipę.

Godziny emisji Gorączka złota

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Operacja: lot 2, odc. 3

Wymagający pasażerowie, nietypowe bagaże, za mało miejsc w samolocie, goniące terminy. Branża lotnicza jest stresująca. Poznaj bohaterów, którzy mimo wszystko kochają swoją pracę.

Godziny emisji Operacja

16:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 4

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

17:00

10 dni, by przeżyć: Madagaskar: lasy namorzynowe

Ed zaczyna swoją przygodę w lasach namorzynowych na Madagaskarze. Wody przybywa, dlatego Ed musi się śpieszyć i w ciągu 10 dni dotrzeć do rybackiej wioski.

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

18:00

Złomowisko PL 2, odc. 1

Złom to ich pasja i źródło utrzymania. Czas poznać ludzi, dla których praca na złomowisku jest przyjemnością. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

Godziny emisji Złomowisko PL

19:00

Złomowisko PL 2, odc. 2

Zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się zbieraniem, handlem i przeróbką złomu. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 9

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 3, odc. 2

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Odkryje absolutnie nowatorskie i alternatywne poszukiwanie złomu. Zaczyna "wędkować" w rzece szukając drogocennego materiału na wagę złota.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Przystanek Bieszczady, odc. 2

Jak wylądować szybowcem w czasie silnego wiatru, nie mając dużego doświadczenia jako pilot? Jak ściąć drzewo na wysokości 30 metrów? Czy w Bieszczadach naprawdę żyje się lekko?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

23:00

Operacja: lot 2, odc. 2

Poważny problem na lotnisku. Dziecko ma nieważny paszport. Co zrobią rodzice? Czy wybiorą się na wakacje sami? Poznajcie stewarda, który marzy by zostać pilotem.

Godziny emisji Operacja

00:00

Obcy wewnątrz nas: Atak z Zachodniego Nilu

Trzy młode rodziny z przerażeniem odkrywają, że za spustoszenie i zamęt w ich życiu odpowiedzialne są niewielkie owady.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Rytualne zdobienie ciała: Filipiny

Antropolog, Lars Krutak, przedstawia widzom bogate dziedzictwo kulturowe, kryjące się w prastarej sztuce tatuażu. Poznamy plemienne obrzędy m.in. rytuały wojowników i kanibali.

Godziny emisji Rytualne zdobienie ciała

02:00

Porzucone konstrukcje: Drogi donikąd

Jak sypiące się wzgórze w Peak District oraz kalifornijskie wydmy spowodowały zamknięcie dwóch dróg? I dlaczego droga używana przez francuski ruch oporu została zamknieta w 2003?

Godziny emisji Porzucone konstrukcje

02:00

Kodeks gangstera: Grypserzy

W Polsce Lou udaje się przeniknąć do półświatka grypserów. Spotyka się z kilkoma przywódcami gangu. Jeden z nich jest świadkiem koronnym pod stałą ochroną policji.

Godziny emisji Kodeks gangstera

03:00

Ekstremalni wędkarze: Sezon Łowiecki

Odważni mieszkańcy Hawajów wypływają samotnie w kajakach na połów gigantycznych ryb. Dysponują jedynie wiosłem, wędką i siłą swoich ramion. Jak powiodą się oceaniczne łowy?

Godziny emisji Ekstremalni wędkarze

04:00

Ciało obce: Niebezpieczeństwa na świeżym powietrzu

Mężczyzna nadziewa się na słup ogrodzeniowy. Przedmiot utyka w głowie farmera. Podczas karmienia ptaków kobieta wbija sobie w ciało kij zakończony haczykiem.

Godziny emisji Ciało obce

05:00

Królowie asfaltu: Sercem i rozumem

Mike decyduje się na nocną jazdę, żeby na czas dojechać do Berlina. Z kolei Thorsten musi odebrać cenne gatunki drewna, które mają trafić na aukcję.

Godziny emisji Królowie asfaltu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info