Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-28 Pokaź dziś

06:00

Ekstremalny off-road: Za kulisami serialu Godziny emisji

Ekspert sztuki przetrwania Gary Humphrey i mechanik Bill Wu odsłonią nam kulisy kręcenia serialu. W programie ciekawe wywiady i niepokazywany do tej pory materiał filmowy.

07:00

Traktory na start, odc. 2 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Gorączka złota, odc. 1 Godziny emisji

Parker i Todd idą łeb w łeb: obaj wyznaczają sobie taką samą ilość złota, którą planuję wydobyć w tym sezonie. Tony uruchamia drugą starą dragę.

10:00

Gorączka złota: Statek wikingów Godziny emisji

Todd musi sprzedać swoje złoto, aby sfinansować zakup sprzętu górniczego. Parker zmienia miejsce swojej wypłukiwarki. Tony do swojej pogłębiarki dociera drogą powietrzną.

11:00

Gorączka złota: Twarde warunki Godziny emisji

Dave zgadza się pracować dla ekipy Hoffmanów pod nowymi warunkami. Tony o mały włos nie traci życia podczas transportu części pogłębiarki. Parker prowadzi walkę z Rickiem.

12:00

Gorączka złota: Przeklęty skrót Godziny emisji

Dave i Todd kłócą się, jak prowadzić poszukiwania w zamarzniętej ziemi. Córka Tony'ego Monica pakuje się w poważne kłopoty. Seria problemów odbiera Parkerowi wszelkie nadzieje.

13:00

Gorączka złota: Złoty potwór Godziny emisji

Todd musi znaleźć 100 uncji złota, aby sfinansować duży zakup. Parker wydaje spore pieniądze na nowy sprzęt. Tony próbuje usunąć sterownię.

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 8 Godziny emisji

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

15:00

Operacja: lot, odc. 3 Godziny emisji

Wymagający pasażerowie, nietypowe bagaże, za mało miejsc w samolocie, goniące terminy. Branża lotnicza jest stresująca. Poznaj bohaterów, którzy mimo wszystko kochają swoją pracę.

16:00

Biznes na kółkach, odc. 4 Godziny emisji

Food trucki od kuchni! Biznes na kółkach podbija Polskę. Czy to się naprawdę opłaca? Czy każdy może otworzyć jeżdzącą restauracje?

17:00

10 dni, by przeżyć: Madagaskar: lasy namorzynowe Godziny emisji

Ed zaczyna swoją przygodę w lasach namorzynowych na Madagaskarze. Wody przybywa, dlatego Ed musi się śpieszyć i w ciągu 10 dni dotrzeć do rybackiej wioski.

18:00

Superpociągi: Kanada: pociągi na wodzie Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak niezbędne towary transportowane są z Terrace w Kolumbii Brytyjskiej na bezkresne bezdroża Alaski specjalnymi pociągami wykorzystującymi drogi wodne.

19:00

Klan z Alaski, odc. 31 Godziny emisji

Głęboko w alaskańskiej głuszy mieszkają Brownowie: rodzina, która postanowiła żyć z dala od cywilizacji. Rodzice i siedmioro dzieci muszą polegać na sobie nawzajem, aby przetrwać.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 9 Godziny emisji

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

21:00

Premiera Niechciani w Gas Monkey: Niezwykłe metamorfozy Godziny emisji

Mechanicy przekształcają Forda Fairlane z 1967 r. w maszynę do wyścigów ulicznych. Thomas pracuje nad samochodem AMC Gremlin z 1973 r., chce pobić nietypowy rekord świata.

22:00

Kraksa TV, odc. 5 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

22:30

Kraksa TV, odc. 6 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

23:00

Fani czterech kółek, odc. 1 Godziny emisji

Sprzedawca samochodów Mike Brewer i utalentowany mechanik Ant Anstead wyszukują i remontują klasyczne samochody, które następnie sprzedają w swoim sklepie w Los Angeles.

00:00

Gorączka złomu: Igranie z ogniem Godziny emisji

Andy remontował już różne zniszczone samochody, ale gdy do jego warsztatu trafia spalone audi S6, sprawa wydaje się wyjątkowo trudna. Kiedy Andy zaczyna pracę, problemy się mnożą...

01:00

Złomowisko PL 5, odc. 9 Godziny emisji

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

02:00

Porzucone konstrukcje: Drogi donikąd Godziny emisji

Jak sypiące się wzgórze w Peak District oraz kalifornijskie wydmy spowodowały zamknięcie dwóch dróg? I dlaczego droga używana przez francuski ruch oporu została zamknieta w 2003?

02:00

Kodeks gangstera: Grypserzy Godziny emisji

W Polsce Lou udaje się przeniknąć do półświatka grypserów. Spotyka się z kilkoma przywódcami gangu. Jeden z nich jest świadkiem koronnym pod stałą ochroną policji.

03:00

Ekstremalni wędkarze: Sezon Łowiecki Godziny emisji

Odważni mieszkańcy Hawajów wypływają samotnie w kajakach na połów gigantycznych ryb. Dysponują jedynie wiosłem, wędką i siłą swoich ramion. Jak powiodą się oceaniczne łowy?

04:00

Ciało obce: Niebezpieczeństwa na świeżym powietrzu Godziny emisji

Mężczyzna nadziewa się na słup ogrodzeniowy. Przedmiot utyka w głowie farmera. Podczas karmienia ptaków kobieta wbija sobie w ciało kij zakończony haczykiem.

05:00

Królowie asfaltu: Sercem i rozumem Godziny emisji

Mike decyduje się na nocną jazdę, żeby na czas dojechać do Berlina. Z kolei Thorsten musi odebrać cenne gatunki drewna, które mają trafić na aukcję.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info