Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-12-21 Pokaż dziś

06:00

Domy na aukcji: Stare pieniądze

Niektórym nie podobają się oryginalne elementy wystroju starej rezydencji. Jednak John twierdzi, że to dodatkowa wartość. Scott ścina się z Edem o nieruchomość w Mesa.

Godziny emisji Domy na aukcji

06:30

Domy na aukcji: Pluskwy

Doug podejrzewa, że niska stawka licytacyjna za ładny dom to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. Ed ma odmienne zdanie, twierdzi, że to zapowiedź pomyślnej transakcji.

Godziny emisji Domy na aukcji

07:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 6

Pod nieobecność Gary'ego Kyle musi sam radzić sobie w trudnej sytuacji i udowodnić, że potrafi kierować ekipą. Sonny jedzie na miejsce poważnego wypadku ciężarówki.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

08:00

Gorączka złota: Złoto Godzilli

Seria awarii w ekipie Hoffmanów skłóca pracowników dziennej i nocnej zmiany. Na wypłukiwarce Parkera nie brakuje złota, ale jego ludzie mają coraz bardziej dość.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Nowe życie i przeprowadzka

Joey chce założyć własną firmę, ale najpierw musi przetransportować swój dom. Charlie wpada na trop baribala, który terroryzuje mieszkańców Tanana.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Żyła złota

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Woda ognista

Josh i Bill doświadczają przykrych skutków nielegalnego alkoholu. Jeff i Mark odkrywają, że ich konkurenci nadal prowadzą biznes. Tim postanawia prawnie zabezpieczyć swój interes.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Gobi

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Ludzka wataha wilków

Spotkanie z rodziną Brownów, która żyje w odosobnieniu na łonie natury, często nie spotykając nikogo z zewnątrz przez wiele miesięcy. Bracia Brown budują nowy dom.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Podmuch jesieni

Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami osady, nieopodal Homer na Alasce. Rodzina Kilcherów mieszka i prowadzi tam gospodarstwo już od czterech pokoleń.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Wszystko albo nic w wyścigu Pikes Peak - część I

Aaron bierze udział w Pikes Peak International Climb Hill - jednym z najniebezpieczniejszych wyścigów na świecie. Pierwszy samochód kupiony przez Michael'a może być też jego ostatnim.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Człowiek za burtą

Po długich miesiącach nieprzespanych nocy, zmagań z psującym się sprzętem i konfliktów osobistych, rybacy są już zmęczeni. Zaczynają popełniać błędy.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 2

W Bieszczadach temperatury spadają do - 20 stopni Celsjusza. Mirek próbuje uruchomić swój traktor, a Fredrek i Stasio przygotowują się do sylwestra.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Podróż wikingów

Todd używa dynamitu, aby wysadzić w powietrze ogromne głazy i dostać się do złota. Peter, aby zdobyć swoje złoto, musi walczyć z powodzią. Barka Tony'ego płynie w górę rzeki Jukon.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 2

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Gorączka złota: Sztabki złota i zdrowaśki

W Kolorado, ostatnią nadzieją Todda jest tak zwana „szkatułka z klejnotami". Czy jednak jest w niej jeszcze jakiekolwiek złoto? Natomiast Freddy dzieli się zaskakującymi wieściami.

Godziny emisji Gorączka złota

22:00

Klan z Alaski: Prawo buszu

Zanim opuszczą swój alaskański dom, dzieci Brownów stają przed poważną decyzją. Rodzina próbuje podtrzymać na duchu Ami, która przygotowuje się do leczenia nowotworu w Kalifornii.

Godziny emisji Klan z Alaski

23:00

Stacja Alaska: Niebezpieczeństwo z lodu

Towarzyszymy ekipie inżynierów, mechaników i maszynistów, którzy robią wszystko, aby w czasie ostrej zimy zachować przejezdność liczącego 800-kilometrów odcinka kolei na Alasce.

Godziny emisji Stacja Alaska

00:00

Fani czterech kółek: Maserati Biturbo z 1985 r.

Mike znajduje Maserati Biturbo z 1985 r., który w latach 90. został przerobiony na samochód elektryczny. Czy na elektrycznym pojeździe da się zarobić?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Ford Galaxie, część 2 , Nash-Healey

Aaron chwilowo zaginął w akcji, więc naprawą forda galaxie zajmuje się reszta ekipy. Tymczasem Richard próbuje sprzedać Dennisowi rzadki model samochodu marki Nash Healey.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Obsesja 4 kółek: Rodzinne relacje

Rick i Chuck remontują forda thunderbirda z 1957 roku. Właścicielem jest wietnamski weterynarz, który ma zamiar pogodzić się z poprzednim użytkownikiem samochodu - swoim ojcem.

Godziny emisji Obsesja 4 kółek

02:48

Wyprawa po skarb Inków: Klątwa Kapitana

Grupa poszukiwaczy skarbów wyrusza na wielką wyprawę, aby odnaleźć ukryte złoto Inków. W tym celu muszą rozwiązać wiele skomplikowanych zagadek i pokonać wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

03:36

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 3

Głodna i znacznie odwodniona grupa opuszcza obóz w poszukiwaniu wody. Natrafiają na dwie świnie, ale nie potrafią dojść do porozumienia, czy adoptować zwierzaki, czy je zjeść.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 1

Charakterystyczne ciężarówki w zielono-czerwonych barwach powracaj! Przed nami kolejna seria programu o życiu i pracy brytyjskich kierowców pracujących dla Eddie Stobart Group.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno: Royston

Na aukcji w Royston iskrzy. Zawartość pojemnika idzie z dymem, tajemniczy przedmiot ukryty pod brezentem wywołuje ostry spór. Nat i John ryzykują, walcząc o podwójną stawkę.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 11

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info