Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-01-31 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Załamanie w Belize

Zawodowa surferka Anastasia Ashley i YouTuber Cory Williams zostają sami w dżungli w Belize. Czy zdołają przetrwać bez żywności, wody i ubrań?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

08:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

09:00

Złomowisko PL 5, odc. 9

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

Godziny emisji Złomowisko PL

10:00

Złomowisko PL 5, odc. 10

Zlomuj.pl może odebrać od Straży Pożarnej w Jaworznie stary wóz strażacki. Naprawą ma się zająć Bobek. Ale transport wozu do bazy okazuje się sporym wyzwaniem. Czy dadzą radę?

Godziny emisji Złomowisko PL

11:00

Złomowisko PL 5, odc. 11

Sławek, szef Holdmaru uruchomił nową bazę autokasacji, na której instaluje zakupiony sprzęt. Pracowników czeka szkolenie. Jak Panowie odnajdą się na nowym miejscu pracy?

Godziny emisji Złomowisko PL

12:00

Złomowisko PL 5, odc. 12

Podróż Marka i Edka dobiega końca, złomiarze wracają do Pruszkowa. Nie jest to jednak koniec ich przygód. Czy Edek zrealizuje zakład i założy odświętny szkocki strój - kilt?

Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Złomowisko PL 5, odc. 13

Firma Stalowego kontynuuje prace rozbiórkowe pod Białymstokiem. Dzień pracy rozpoczyna seria niepowodzeń. Okazuje się, że na z placu rozbiórki ukradziono paliwo z koparki.

Godziny emisji Złomowisko PL

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 14

Marek i Edek dostają zlecenie na usunięcie szyn kolejowych z Muzeum przy Twierdzy Modlin. Jednak wadliwa szlifierka i ulewny deszcz nie pomagają, czy uda się pokonać trudności?

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 3

Chęć zarobku na starej maszynie rolniczej kończy się pożarem wywołanym przez Krzykacza i Edka. Kasia odnajduje na placu sprawny wózek inwalidzki i chce go oddać do domu opieki.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Złomowisko PL 5, odc. 15

Pruszkowscy złomiarze wyruszają na zlecenie do warszawskiego ZOO. Do wycięcia jest niski płotek. Łatwe zadanie utrudnia brak odpowiednich narzędzi. Jak Panowie sobie poradzą?

Godziny emisji Złomowisko PL

17:00

Złomowisko PL 5, odc. 16

Ekipa z Radostowic wybiera się w daleką podróż. Cel to oddalone o ponad 600 km od bazy Giżycko, gdzie Rafał zakupił kuter w okazyjnej cenie. Czy ta transakcja jest opłacalna?

Godziny emisji Złomowisko PL

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 3

Atmosfera wśród drwali z Bukowca robi się coraz bardziej napięta. Jeden z nich postanawia spróbować swoich sił w innym zawodzie. Czy mu się uda, czy wróci skruszony?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Gorączka złota: Góra za milion dolarów

Todd i Dave próbują rozpocząć prace na nowej działce. Niestety, ich dwie spycharki utknęły w błocie. Ekipa Parkera walczy ze skutą lodem ziemią i całkowicie niszczy koparkę.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 4

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 4, odc. 7

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Górnicy PL, odc. 2

Kilometrowe korytarze, w których trudno się wyprostować. Dookoła pył i egipskie ciemności. Ciągłe zagrożenie śmiercią. Jeden błąd może kosztować życie wielu ludzi.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Premiera Body Cam Cops, odc. 1

Napady z bronią, pościgi, naruszenia porządku publicznego: kamery przymocowane do policyjnych mundurów pozwalają z bliska zobaczyć, jak policjanci walczą z przestępczością.

Godziny emisji Body Cam Cops

00:00

Fani czterech kółek: Lotus Elise

Mike ostrzy zęby na lotusa elise. Ale jak zwiększyć wartość auta, które już jest rewelacyjne? Czy Edd zrobi z niego prawdziwego demona prędkości?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Kierowcy w opałach

Richard i Aaron pomagają kierowcom, którzy stracili panowanie nad kierownicą. Ratują z płonącego samochodu kierowcę hot roda. Richard przeżywa chwile strachu lecąc samolotem.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Ekstremalny off-road: Pustynia

Gary i Bill stają przed najtrudniejszym zadaniem. Muszą zrobić wszystko, aby uciec z pustyni Atacama, gdzie w dzień piecze słońce, a w nocy temperatura spada do zera.

Godziny emisji Ekstremalny off-road

02:48

Alaska: ostatni przystanek, odc. 4

W ostatnich dniach jesieni Charlie przygotowuje się do opuszczenia rodziny i przeprowadzki do własnego domu. Heimo i Edna żegnają się z córką Krinn i wnuczkiem Colby'm.

Godziny emisji Alaska

03:36

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Ostateczna szkoła przetrwania

Bear Grylls wspomina najbardziej niebezpieczne sytuacje, w których znalazł się w serii "Ucieczka z piekła". Które wyzwania słynny podróżnik uzna za najbardziej wymagające?

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 13

Turbo igra z losem, robi co może, aby tylko dostarczyć ładunek na miejsce. Bob napotyka na drodze stos bali. Czy uda mu się pokonać przeszkodę?

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 9

Brandon i Lori odkrywają kilka skarbów, ale ich małżeńska kłótnia psuje atmosferę aukcji. W końcu para decyduje się licytować osobno, ponieważ żadne z nich nie potrafi ustąpić.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Hazard w lombardzie: Zaczynamy grę

Scott i Brian to najlepsi przyjaciele, którzy razem prowadzą lombard. Oceniają wartość oraz sprzedają i kupują najdziwniejsze przedmioty, należące do nietuzinkowych osób.

Godziny emisji Hazard w lombardzie

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info