Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-11 Pokaż dziś

06:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Mongolia

W odległych zakątkach mongolskiej dziczy Jakub Vagner wyrusza na poszukiwania jednej z najwspanialszych ryb, którą widzieli tylko nieliczni - ogromnego tajmienia.

Godziny emisji Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

07:00

Militaria na warsztat, odc. 4

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

Godziny emisji Militaria na warsztat

08:00

Rzeka diamentów, odc. 6

Poszukiwacze chcą znaleźć jak najwięcej cennych kamieni szlachetnych, zanim zimowy śnieg zmusi ich do opuszczenia doliny. Z badań geologicznych wynika, że możliwości są ogromne...

Godziny emisji Rzeka diamentów

09:00

Na tropie złotego pociągu

Czy złoty pociąg istnieje? Fakty, legendy i śledztwo w sprawie odkrycia nazistowskiego pociągu ze złotem, który pod koniec II wojny światowej zaginął na Dolnym Śląsku.

Godziny emisji Na tropie złotego pociągu

10:00

Złomowisko PL 3, odc. 7

Czy samochód wart 1000 złotych, może wziąć udział w rajdzie? Oczywiście, że tak! Wyścig wraków to świetna okazja do dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Jak się przygotować?

Godziny emisji Złomowisko PL

11:00

Ciężarówką po antypodach, odc. 6

Najtwardsi australijscy kierowcy ciężarówek ruszają w drogę, aby pokazać nam, jak wygląda ich praca. Zobaczymy największe ładunki, najtrudniejsze drogi i największe odległości.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

12:00

Brytyjscy truckersi, odc. 2

Kierowca ma przewieźć delikatny ładunek ciastek z kremem — trzeba je dostarczyć w idealnym stanie. Tymczasem miłośnicy ciężarówek denerwują się pojawieniem się nowego pojazdu.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

13:00

Premiera Bimbrownicy: Księżycówka

Sezon rozpoczęty, bimbrownicy dostarczają swój towar na rynek. Mark i Digger walczą z opornymi materiałami, podczas gdy Chico i Sondra konstruują nowy destylator wysoko na drzewie.

Godziny emisji Bimbrownicy

14:00

Gorączka złota: Zaginione złoto

"Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike?

Godziny emisji Gorączka złota

15:00

Górnicy PL, odc. 4

Wzmacnianie stropu i praca na przodku to bardzo niebezpieczne zajęcia. Każdy minimalny błąd może skończyć się tragicznie dla całego zespołu pracującego pod ziemią.

Godziny emisji Górnicy PL

16:00

Złomowisko PL 3, odc. 1

Królowie złomu powracają! Marek i Edek poważnie zestresują właściciela mieszkania na Saskiej Kępie. Piotr Stalowy z ekipą swoich orłów poleci po... samolot.

Godziny emisji Złomowisko PL

17:00

Fani czterech kółek: Mitsubishi 3000GT VR-4

Na falii nostalgii za latami 90., Mike kupuje Mitsubishi 3000GT VR-4 z roku 1994. Ant bardzo się stara przywrócić autu jego dawny wygląd.

Godziny emisji Fani czterech kółek

18:00

Życie za kółkiem: Długie trasy

Trzej kierowcy ciężarówek wyruszają w niebezpieczne trasy, walcząc z różnymi przeciwnościami losu. Ryan zjeżdżając do kanionu wpada w poślizg. Zaś Joe zmaga się z wiatrem.

Godziny emisji Życie za kółkiem

18:30

Życie za kółkiem: Świąteczne ładunki

Joe transportuje pasiekę. Zaś Ryan przewozi nietypowo szeroki ładunek w trudnych warunkach atmosferycznych. Z kolei Brenda spieszy się do domu, bo zaczyna urlop.

Godziny emisji Życie za kółkiem

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 5

Agata, samotna matka ma ogromną motywację aby szybko dostarczyć towar. W domu czeka na nią 3.5-letnia córeczka. Czy uda jej się opuścic port w Calais bez pasażerów na gapę?

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

20:00

Premiera Ocalić życie na Evereście: Strefa śmierci

Pilot Jason zostaje wezwany na ratunek grupy himalaistów, których obóz zniszczyły porywiste wiatry. Siddartha i Andy odwiedzają kobietę, która po porodzie doznała krwotoku.

Godziny emisji Ocalić życie na Evereście

21:00

Ekstremalna Alaska: Dzień, w którym uciekły bizony

Otto i Jane ruszają na wyspę Kodiak, aby ratować stado dzikich bizonów. Shane robi postępy w budowie swojej chaty, choć opóźnienia są znaczne.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

22:00

Gorączka złota: Zaginione złoto

"Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike?

Godziny emisji Gorączka złota

23:00

Górnicy PL, odc. 4

Wzmacnianie stropu i praca na przodku to bardzo niebezpieczne zajęcia. Każdy minimalny błąd może skończyć się tragicznie dla całego zespołu pracującego pod ziemią.

Godziny emisji Górnicy PL

00:00

Supertransporty, odc. 4

Wracamy do Bristolu, gdzie działa rodzinna firma transportowa Kings Heavy Haulage. Sully, Kev, Broomey i reszta ekipy stają przed kolejnymi, niezwykłymi wyzwaniami.

Godziny emisji Supertransporty

01:00

Stacja Alaska: Uwięziona w lodzie

Mieszkańcy alaskańskiej dziczy jednoczą siły i wyruszają na poszukiwania zmytej przez wodę chaty, która ugrzęzła w lodzie. Z kolei obsługa pociągu walczy z nieproszonymi gośćmi.

Godziny emisji Stacja Alaska

02:00

Domy na aukcji: Nowa dziewczyna w mieście

Ekipa z Los Angeles próbuje zaznaczyć swoją obecność. Nowa dziewczyna irytuje Scotta, który chce jej pokazać, że ładna buzia nie wystarczy, aby zrobić karierę w Phoenix.

Godziny emisji Domy na aukcji

02:24

Domy na aukcji: Toksyczny dom

Scott i Christina prowadzą zaciętą walkę. Ona za wszelką cenę chce zdobyć kolejną nieruchomość. On robi wszystko, aby pokrzyżować jej plany.

Godziny emisji Domy na aukcji

02:48

Militarny ranking: Przywódcy

Dzięki dostępowi do historycznych archiwów i rozmowom z wybitnymi historykami poznamy sylwetki największych przywódców wojennych w historii.

Godziny emisji Militarny ranking

03:36

Życie na tafli lodu: Sami w dziczy

Stephan i Allyce mają teraz większy dom, ale za dodatkowe metry płacą kompletną izolacją na polarnym pustkowiu. Tymczasem niedoświadczony turysta gubi się w odległej dziczy.

Godziny emisji Życie na tafli lodu

04:24

Wyprawa w nieznane z Edem Staffordem: Zambia

Brytyjski badacz Ed Stafford przemierza równiny Zambii poszukując znaków, które są widoczne z kosmosu. W pełnej niebezpieczeństw drodze wspiera go uzbrojony strażnik.

Godziny emisji Wyprawa w nieznane z Edem Staffordem

05:12

Od destrukcji do produkcji: Ozdoby i kartki z życzeniami

Butelki po winie tłucze się i przetapia w szklane ozdoby. Z żeliwnych garnków powstają tradycyjne piecyki na drewno.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

05:36

Od destrukcji do produkcji: Butelki na wodę, podkładki pod piwo

Skrzynki na narzędzia przerabiane są na lekkie, aluminiowe butelki na wodę. Stare dżinsy służą za surowiec do produkcji nietypowych okularów.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info