Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-15 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Piekło albo przypływ

Dwoje zupełnie obcych sobie ludzi zostaje uwięzionych nago w jednym z najbardziej ekstremalnych do przeżycia miejsc świata.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Morgan

Mike wyrusza na poszukiwania Morgana, jednego z klasycznych samochodów sportowych. Te auta są jednak w cenie i Mike'a stać tylko na egzemplarz w najgorszym stanie.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Z popiołów

Maszyna Todda grzęźnie w rzece. Tony o mały włos nie zmiażdży swojego syna przenośnikiem taśmowym. Parker szuka złota na bagnach.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Odpoczynek w Tanana

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom. Muszą dbać również o to, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Bój na śmierć i życie

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Rywale

Historia bimbrownictwa liczy już kilkaset lat, a sam proceder, choć nielegalny, wart jest miliony dolarów. Zapraszamy na spotkanie ze śmiałkami, którzy wiedzą, jak omijać prawo.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Bułgaria: Rodopy

Ed jest sam w Rodopach. Musi poradzić sobie w niezwykle trudnych warunkach, w wysokich górach, unikając zagrożenia ze strony niedźwiedzi i, co najważniejsze dotrzeć do cywilizacji.

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Klan z Alaski: Z powrotem w dziczy

Po trzydziestu dniach w Juneau rodzina Brownów znów jest razem i planuje kolejną wyprawę do lasu. Zamiary te może jednak pokrzyżować problem nękający jedno z dzieci.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Czy nadejdzie zima?

Kilcherowie mieszkają na farmie w dziczy na Alasce. Muszą polować, hodować zwierzęta i zajmować się zbieractwem, aby zapewnić rodzinie niezbędne do przeżycia jedzenie.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 3

Stalowy rozwija biznes. Jego Orły muszą nauczyć się rozbiórki samochodów. Z pomocą nadejdzie niespodziewany nauczyciel.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Przyjemność z jazdy

Budowa porsche ze złomowiska, które zmierzy się z należącym do Richarda Porsche 911 Turbo S z 2015 roku, nie przebiega zgodnie z planem. Aaron ma problem z zestawem części.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wielki sztorm - część 1

Potężny sztorm zagraża całej flocie, wielkie fale uszkadzają kuter Cape Caution. Świeżo upieczony szyper Jake z trudem przedziera się przez wzburzone wody.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 5

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Góra niepowodzeń

Parker jest w furii po serii kosztownych błędów swojej załogi. Todd potrzebuje 50 uncji złota, aby utrzymać swoją kopalnię. Tony mobilizuje rodzinę, aby jego biznes zaczął działać.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 5

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę...

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Gorączka złota: Ojciec, syn i złoto

Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike?

Godziny emisji Gorączka złota

22:00

Premiera Górnicy PL, odc. 5

Malwina to geolog górniczy pracujący nawet kilometr pod ziemią w ekstremalnie trudnych i niebezpiecznych warunkach. Jak radzi sobie kobieta w zawodzie kojarzonym z męskim światem.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Premiera Stacja Kanada: Śmiertelnie niebezpieczna erozja

Rosnąca temperatura stawia transport przez góry Skaliste pod znakiem zapytania. Lawiny błotne i nagła erozja gruntu zagrażają bezpieczeństwu na trasach kolejowych.

Godziny emisji Stacja Kanada

00:00

Fani czterech kółek: Audi TT

Pod koniec 450-kilometrowej wyprawy do Kornwalii Mike'owi udaje się znaleźć niezwykle tanie Audi TT Quattro. Czy Edd naprawi skrzynię biegów i sprzeda samochód z zyskiem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Pontiac Trans Am, część 1

Przyjaciel Richarda chce, aby na jego 40. urodzinach pojawił się samochód K.I.T.T. i David Hasselhoff. Za przysługę jest gotów zapłacić Richardowi 200 000 dolarów.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Formuła ekstremalna: Kubańskie dragstery

Mechanik Formuły 1 z ekipy McLarena, Marc Elvis Priestley podróżuje po świecie i odwiedza różnego rodzaju maniaków samochodowych, z którymi dokonuje szalonych wyczynów.

Godziny emisji Formuła ekstremalna

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Kłótnia, jeleń i odkrycie

Po silnej burzy górnicy muszą wspólnymi siłami naprawić szkody, które wyrządził żywioł. Napięcie rośnie, kiedy zespół traci motywację do dalszych działań.

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Złoto jaguarów

Grupa poszukiwaczy skarbów wyrusza na wielką wyprawę, aby odnaleźć ukryte złoto Inków. W tym celu muszą rozwiązać wiele skomplikowanych zagadek i pokonać wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 11

Zagorzali kierowcy ciężarówek zabiorą nas na wyprawę po niekończących się drogach Australii. Ładunki są większe, trasy trudniejsze, a akcja bardziej intensywna niż kiedykolwiek.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 7

Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 4

Lou ma nadzieję, że uda mu się wygrać licytację i zdobyć ściągacz linowy. John walczy o rurę wydechową do motocykla. Robbie zakochuje się w posągu w antycznym stylu.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info