Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-08-21 Pokaź dziś

06:00

Broń przyszłości: Atak na wielką skalę Godziny emisji

Prezentacja broni, która wyrządza ogromne szkody w szeregach wroga. W programie o łodzi desantowej Amerykańskiej Armii i samolocie bojowym AC-130 Spooky.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Kalifornijski sen Godziny emisji

Wayne pojawia się na dorocznej imprezie kolekcjonerów samochodów za kierownicą wyścigowego modelu porsche. Jego uwagę przyciąga też kabriolet Ferrari 212 Ghia z 1952 r.

07:15

Łowcy staroci, odc. 4 Godziny emisji

Drew Pritchard urzeczywistnia marzenie z dzieciństwa i siada za sterami lokomotywy parowej z lat 40. Potem odwiedza wiejską rezydencję, pełną skarbów liczących po kilkaset lat.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 4 Godziny emisji

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

09:00

Hitler - wojna o ropę Godziny emisji

W 1939 r., sześć tygodni po wybuchu wojny, Niemcom zostało już niewiele zapasów paliwa. Hitler, by wygrać wojnę, namierzył nowe źródło ropy: Azerbejdżańską Republikę Radziecką.

10:00

Ameryka: prawda i mity: Tajne stowarzyszenia Godziny emisji

Poznamy legendarne opowieści o tajnych amerykańskich stowarzyszeniach. Wolnomularstwo nie opiera się o snucie nikczemnych planów a Mafia wywodzi się z południa, nie z Nowego Jorku.

10:30

Ameryka: prawda i mity: Czarne charaktery Godziny emisji

Prawda i fałsz o najsławniejszych draniach Ameryki. Al Capone był nie tylko gangsterem, ale i filantropem a Benedicta Arnolad można nazwać zarówno bohaterem jak i zdrajcą.

11:00

Anatomia wojny: Bitwa o Pacyfik Godziny emisji

Prześledźmy, jak po ataku na Pearl Harbor armia amerykańska potrzebowała zaledwie roku, by odbudować swoją dawną potęgę i przełamać dominację Japończyków na Pacyfiku.

12:00

Anatomia wojny: Amerykańska wojna z komunizmem Godziny emisji

Moment szczytowej eskalacji zimnej wojny w latach 50., gdy Stany Zjednoczone stawiły czoła dwóm komunistycznym mocarstwom w Korei.

13:00

Anatomia wojny: Starcie na Bliskim Wschodzie Godziny emisji

W latach 1948-1973 Arabowie i Izraelczycy stoczyli pięć wojen o Palestynę. W programie kulisy jednej z kluczowych kampanii tego konfliktu.

14:00

Anatomia wojny: Wojna w Wietnamie Godziny emisji

Analiza zaangażowania amerykańskiej armii w wojnę w Wietnamie, konflikt, w którym życie straciło prawie 60 000 żołnierzy.

15:00

Premiera Broń przyszłości: Izrael Godziny emisji

Przyjrzyjmy się najnowszym rodzajom broni, w które wyposażona jest armia Izraela. W programie o tarczach chroniących czołgi przez pociskami i najnowszym czołgu bojowym Merkava IV.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 6 Godziny emisji

Michael Manousakis i ekipa z warsztatu Morlock Motors potrafią przerobić każdy pojazd. To prawdziwi pasjonaci, którzy zrealizowali wiele znakomitych projektów na całym świecie.

17:00

Łowcy staroci, odc. 5 Godziny emisji

Drew i Tee wyruszają do Oswestry, do zakładu specjalizującego się w upcyklingu staroci. Później odwiedzają jeden z najsłynniejszych zabytkowych budynków w Walii.

18:00

Jedwabnym szlakiem: Śmiercionośny sekret Chin Godziny emisji

Komik David Baddiel przeżywa przygodę życia: odkrywa tajemnice produkcji jedwabiu, za których zdradzenie groziła kiedyś śmierć — a potem trafia do groty pełnej skarbów.

19:00

Hitler - nieznane fakty: Zwycięzca Godziny emisji

Dogłębna analiza pierwszych trzech dekad życia Adolfa Hitlera. Jak doszło do tego, że pozbawiony środków do życia Austriak stał się przywódcą NSDAP?

20:00

Łowca militariów: Miotacze ognia Godziny emisji

Atmosfera robi się niezwykle gorąca, kiedy Paul Shull uczy się, jak posługiwać się niezwykle efektownym miotaczem ognia.

21:00

Hawking - życie geniusza Godziny emisji

Sylwetka Stephena Hawkinga. Słynnego naukowca, fizyka teoretycznego, który jest dyrektorem Centrum Kosmologii Teoretycznej Uniwersytetu Cambridge.

23:00

Złoto wojny secesyjnej: Cała nadzieja w złocie Godziny emisji

Poszukiwacze zaginionego złota przenoszą się do Waszyngtonu. Brant prowadzi swoją ekipę do lasu pełnego jadowitych węży i nagle staje w obliczu buntu.

00:00

Maszyny śmierci: Starożytne maszyny Godziny emisji

Najokrutniejsze narzędzia kar i tortur, jakie wynalazł człowiek. Poznamy budowę i działanie urządzeń do wykonywania egzekucji, które często były technicznymi majstersztykami.

01:00

Broń przyszłości: Trudny cel Godziny emisji

Prezentacja i testowanie najnowszych rodzajów broni. W programie o pontonie bojowym, karabinie z ponaddźwiękową amunicją i nowym samolocie bojowym UAV.

02:00

Fabryka militariów, odc. 2 Godziny emisji

Żołnierze na pierwszej linii frontu muszą być dobrze wyposażeni. Jak przebiega produkcja gogli balistycznych, kombinezonów maskujących dla snajperów i niewielkich robotów-kamer?

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 25 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia podbojów, kartografii i wypraw w kosmos.

02:48

Łowcy staroci, odc. 5 Godziny emisji

Drew Pritchard odwiedza zamek Woodland w Somerset i od razu zakochuje się w starych zabawkach. W Lincolnshire odwiedza składowisko pełne wyjątkowo tanich staroci.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Życiowa szansa Godziny emisji

Wayne wprowadza widzów w świat kolekcjonerów starych samochodów. Tym razem ogląda jedyny pozostały egzemplarz oryginalnego ferrari 275 gtb /4 N.A.R.T. spyder z 1967 roku.

04:00

Samochody - klasyka gatunku: Tylko z zaproszeniem Godziny emisji

Wayne wprowadza widzów w świat kolekcjonerów starych samochodów. Tym razem odwiedza słynną wystawę Pebble Beach Concours d' Elegance.

04:24

Broń przyszłości: Alaska Godziny emisji

Na poligonie na Alasce Richard Machowicz testuje jeden z najnowocześniejszych karabinów do walki w arktycznych warunkach. W programie również o generatorach dymu.

05:12

Jak powstało dzisiaj: Stal buduje metropolię Godziny emisji

Kiedy na linii kolejowej Pennsylvania Railroad przestały jeździć pociągi, Andrew Canergie zdecydował się na krok, który pomógł mu zmienić świat.

05:36

U źródeł wynalazków, odc. 8 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia ognia, zapałek i dynamitu.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info