Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-09-28 Pokaź dziś

06:00

Mistrzowie oręża: Chakram Godziny emisji

Mike wyrusza do Indii. Celem jego poznania jest chakram, niegdyś używany przez wojowników konnych. Chakram, to obręcz rzucana w przeciwnika. Jego krawędzie były ostre jak brzytwa.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Czerwony i hałaśliwy Godziny emisji

Wayne wprowadza widzów w świat kolekcjonerów starych samochodów. Tym razem sprzedaje auto marki Shelby Cobra 427 S / C z 1965, które należało do zmarłego męża jego klientki.

07:15

Łowcy staroci, odc. 1 Godziny emisji

Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów architektonicznych, które można wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę wiktoriańskiej budowli ogrodowej.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 5 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

09:00

Hitler - nieznane fakty: Zwycięzca Godziny emisji

Dogłębna analiza pierwszych trzech dekad życia Adolfa Hitlera. Jak doszło do tego, że pozbawiony środków do życia Austriak stał się przywódcą NSDAP?

10:00

Szyfry i spiski: Tajne więzienia Godziny emisji

Tajemnice historii, które od stuleci pozostają w ukryciu. Czas spojrzeć do wnętrza kadłubów statków w Nowym Jorku, czy do opuszczonej kopalni miedzi...

11:00

Jak powstało dzisiaj: Głębokie Gardło zmusza prezydenta do dymisji Godziny emisji

Gdyby reporter Bob Woodward nie spotkał mężczyzny, którego znamy pod pseudonimem "Głębokie Gardło", prezydent USA nigdy nie podałby się do dymisji.

11:30

Jak powstało dzisiaj: Clara Barton ratuje świat Godziny emisji

Jest 1862 rok i trwa zacięta bitwa pod Antietam. W samym środku pola walki ataki wroga dzielnie odpiera była nauczycielka Clara Barton, która realizuje ma w tym swój własny cel.

12:00

Jak powstało dzisiaj: Piwo jednoczy Amerykę Godziny emisji

Jeśliby niemiecki imigrant Adolphus Busch zmarł podczas impasu w czasie wojny secesyjnej, Ameryka nie miałaby jednego z najbardziej popularnych produktów wszech czasów.

12:30

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

14:00

Wielka powódź w Indiach Godziny emisji

Poznaj prawdę o powodzi w stolicy indyjskiego stanu Tamilnadu. Jak dotąd do publicznej wiadomości dotarła jedynie część opowieści ludzi, którym udało się przeżyć tę katastrofę.

15:00

Anatomia wojny: Bitwa o Pacyfik Godziny emisji

Prześledźmy, jak po ataku na Pearl Harbor armia amerykańska potrzebowała zaledwie roku, by odbudować swoją dawną potęgę i przełamać dominację Japończyków na Pacyfiku.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 1 Godziny emisji

Pilot-hobbysta, Michael Manousakis, leci do Ameryki za sterami swojej najnowszej zabawki: rosyjskiego samolotu An-2, największego jednosilnikowego dwupłatowca na świecie.

17:00

Łowcy staroci, odc. 2 Godziny emisji

Drew Pritchard jedzie do wiejskiej rezydencji, która po brzegi wypełniona jest antykami. Po drodze spotyka eleganckiego sprzedawcę, którego sklep jest równie wyszukany i stylowy.

18:00

Największe zagadki historii: Diabelska Wyspa Godziny emisji

Olly Steeds wyrusza na słynną Diabelską Wyspę, należącą do Gujany Francuskiej. Chce osobiście sprawdzić czy opowieści o ucieczkach z tego legendarnego więzienia są prawdziwe.

19:00

Niewyjaśnione historie: Hitler i Włócznia Przeznaczenia Godziny emisji

Naukowa analiza jednej z największych legend chrześcijaństwa. Eksperci medycyny sądowej sprawdzają autentyczność włóczni przechowywanej w wiedeńskim muzeum.

20:00

Tajemnice piramid Godziny emisji

Interesujący dokument przedstawiający historię piramid, jednych z najbardziej niezwykłych konstrukcji na ziemi. Analiza ich znaczenia w religii i kulturze.

21:00

Premiera Brzegiem Nilu, odc. 1 Godziny emisji

W drodze do Ugandy, Lev przemierza lasy deszczowe Rwadny i rejony bezprawia Tanzanii. Omija krokodyle i hipopotamy, bierze udział w weselu a w Kampali witany jest niczym bohater.

22:00

Największe zagadki historii: Atlantyda Godziny emisji

Olly Steeds bada różne hipotezy na temat Atlantydy. Czy ta mityczna kraina rzeczywiście istniała i co stało się z jej cywilizacją?

23:00

Nieznane oblicza wielkich polityków: Jelcyn Godziny emisji

Wstrząsający dokument o słabościach Borysa Jelcyna. Rosyjski przywódca podejmował wiele ważnych decyzji w stanach klinicznej depresji i pod wpływem alkoholu.

00:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Fred i Rosemary West Godziny emisji

W latach 1978-1994 małżonkowie Fred i Rosemary West zwabiali do swojego domu bezbronne młode kobiety, które następnie pozbawiali życia. W programie kulisy tych brutalnych zbrodni.

01:00

Retroreanimacja: Pojazdy bojowe, odc. 1 Godziny emisji

Do warsztatu trafia samochód pancerny "Kubuś". Zbudowany podczas Powstania Warszawskiego, brał udział w walkach w Śródmieściu. Czy Artur i Kuba poradzą sobie z cennym zabytkiem?

02:00

Klub zabytkowych samochodów: Ferrari Dino Godziny emisji

Kierowca rajdowy Tony Mason zaprasza na aukcję zabytkowych samochodów. Alex Riley testuje Mercedesa SL, a Edd China rozmawia z ekspertami od renowacji samochodów Alfa Romeo.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 1 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia sprzętu do nurkowania, helikopterów i stacji kosmicznych.

02:48

Łowcy staroci, odc. 3 Godziny emisji

Drew Pritchard poszukuje zdemontowanych elementów architektonicznych, które można wykorzystać - od komina ze zrujnowanego dworu po szklaną kopułę wiktoriańskiej budowli ogrodowej.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Wóz albo przewóz Godziny emisji

Wayne Carini ponownie wyrusza na poszukiwania starych i rzadkich modeli aut, którym przywraca dawny blask. Odnowione perełki motoryzacji sprzedaje później na aukcjach.

04:00

Samochody - klasyka gatunku: Szukaj, kupuj i powtarzaj! Godziny emisji

Wayne Carini ponownie wyrusza na poszukiwania starych i rzadkich modeli aut, którym przywraca dawny blask. Odnowione perełki motoryzacji sprzedaje później na aukcjach.

04:24

Nowoczesna wojna: Oblężenie bazy marines w Khe Sanh Godziny emisji

Sześć tysięcy marines, stacjonujących w Khe Sanh, zostało otoczonych przez znacznie liczebniejsze siły komunistycznego Wietnamu Północnego. Amerykanie odpierali ataki przez 77 dni.

05:12

Fabryka militariów, odc. 14 Godziny emisji

Kiedy gra toczy się o ludzkie życie, nie ma miejsca na błąd. W programie o szwajcarskich scyzorykach, pistoletach maszynowych, kamizelkach kuloodpornych i celownikach laserowych.

05:36

U źródeł wynalazków, odc. 11 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. W programie historia radia i telewizji, billboardów i reklamy.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info