Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-10-17 Pokaź dziś

06:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Amunicja, wiertła dentystyczne, znaki drogowe Godziny emisji

Jak wytwarzane są super naboje? Ponadto, jak powstają słynne narzędzia tortur jakimi są wiertła dentystyczne?

06:25

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 14 Godziny emisji

Czy namiot cyrkowy na 1700 miejsc można rozłożyć w ciągu 36 godzin? Jak z japońskich klonów i mahoniowców wyrabia się nowoczesne gitary elektryczne?

06:50

Jak to jest zrobione?: Gniazdka elektryczne, Buty skórzane, Samochody Ferrari Godziny emisji

Wnikliwe spojrzenie na przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu. W programie o skórzanych butach, łańcuchach do rowerów i kluczach nasadowych.

07:15

Jak to jest zrobione?: Pilniczki do paznokci, brzozowe canoe, dachy łodzi Godziny emisji

Dowiedz się jak wytwarzane są pilniczki do paznokci, brzozowe canoe, twarde dachy łodzi oraz bezpieczniki dostosowane do wysokiego napięcia.

07:40

Fabryki smaku: Słodki jak miód Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstaje miód oraz jak przebiega proces wypieku chleba z pełnoziarnistej mąki pszenicznej i pysznych ciasteczek w kształcie szachownicy.

08:05

Fabryki smaku: Zupy dla leniwych Godziny emisji

Tym razem sprawdzimy, ile krabów potrzebnych jest do produkcji paluszków krabowych. Podczas wizyty w fabryce Campbella dowiemy się, jak powstają przecierane zupy.

08:30

Od destrukcji do produkcji: Ramki, pierścionki i łodzie Godziny emisji

Wypełnienie lodówek turystycznych po przetopieniu zostaje zamienione w dekoracyjne ramki do zdjęć. Z kolei ze starych telefonów odzyskuje się cenne metale do produkcji biżuterii.

09:00

Od destrukcji do produkcji: Miedziane garnki, sukienki i drogi Godziny emisji

Z części rozebranych telewizorów produkuje się ekskluzywne, miedziane garnki. Mleko przetwarza się w proszek proteinowy, z którego następnie tworzy się przędzę na sukienki.

09:30

Jak to jest zrobione?: Sztuczne ryby, Syreny alarmowe, Gotowe kanapki, Świeczki Godziny emisji

Dziś wszystko o produkcji gotowych kanapek, świeczników, sztucznych ryb i syren alarmowych.

10:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Wybuchowe malowanie, Rozwidlona łódź Godziny emisji

Adam i Jamie sprawdzają, czy za pomocą wybuchu można pomalować pokój. Dowiedzą się też, czy możliwe jest przepołowienie łodzi, wykorzystując morski znak ostrzegawczy.

11:00

Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Czy staniemy się bogami? Godziny emisji

Postępy nauki sprawiają, że człowiek pozornie zaczyna wykazywać boskie zdolności: decyduje o powstawaniu nowego życia i analizując wielkie zbiory danych rozwiązuje każdy problem.

12:00

NASA - archiwum tajemnic: Młot Thora Godziny emisji

Eksperci NASA poddają wnikliwej analizie tajemnicze spotkania, niecodzienne odkrycia i przedziwne zjawiska.

13:00

Fabryki smaku: Czas na masło! Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji wiśniowych kropli do gardła, bezglutenowych kieszonek z warzywami, czekoladek z masłem orzechowym i gęstego sosu jabłkowego.

13:30

Fabryki smaku: Uczta królów Godziny emisji

Jak przebiega produkcja najpopularniejszych produktów spożywczych? Zajrzymy do fabryk i prześledzimy, jak nasze przysmaki trafiają na sklepowe półki.

14:00

Jak to jest zrobione?: Automatyczne drzwi, dżin Godziny emisji

Zajrzyjmy do fabryk i przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. W programie o automatycznych drzwiach i dżinie.

14:30

Jak to jest zrobione?: Latarki nurkowe, wiązane sandały Godziny emisji

Zajrzyjmy do fabryk i przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. W programie o latarkach nurkowych i zawiązywanych sandałach.

15:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sztuka driftu Godziny emisji

Pogromcy mitów, Jamie i Adam sprawdzają, ile prawdy kryje się w dwóch opowieściach ze świata wyścigów ulicznych. Jak zwykle będzie dużo hałasu, pisku opon i dymu!

16:00

Wielka piątka: Dźwigi Godziny emisji

Piątka dźwigów gigantycznych rozmiarów, z których każdy jest cudem inżynierii. Która maszyna okaże się najlepszym dźwigiem-olbrzymem?

17:00

Od destrukcji do produkcji: Butelki na wodę, podkładki pod piwo Godziny emisji

Skrzynki na narzędzia przerabiane są na lekkie, aluminiowe butelki na wodę. Stare dżinsy służą za surowiec do produkcji nietypowych okularów.

17:30

Od destrukcji do produkcji: Ozdoby i kartki z życzeniami Godziny emisji

Butelki po winie tłucze się i przetapia w szklane ozdoby. Z żeliwnych garnków powstają tradycyjne piecyki na drewno.

18:00

Zagadki Ziemi: Wietnam: tajemnica zaginionych jeńców Godziny emisji

Satelity przechwytują rozpaczliwe sygnały od weteranów zaginionych w Wietnamie. Na środku pustyni odnajduje się flota wielkich statków.

19:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Astronauci Godziny emisji

W pożegnalnej serii programów Jamie i Adam testują jedną z ulubionych opowieści fanów. Czy żelkowe miśki mogą być paliwem napędowym do rakiet?

20:00

Jak to jest zrobione?: Domki z piernika, przyczepy do przewozu bydła, drzwi hangarowe i figurynki Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają domki z piernika, przyczepy do przewozu bydła, drzwi hangarowe i figurynki.

20:30

Jak to jest zrobione?: Repliki szkieletów, wiaderka z lodem Godziny emisji

Zajrzyjmy do fabryk i przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. W programie o replikach szkieletów i wiaderkach z lodem.

21:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 19 Godziny emisji

Jak powstają najdroższe wagoniki kolejek linowych? Jak produkuje się wódkę z trawy? Jak to się dzieje, że internetowe portale społecznościowe łączą miliardy ludzi na świecie?

21:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Metro w St Petersburgu, Kawa luwak, Układy scalone Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają rzeczy i urządzenia w różnych miejscach na świecie. W programie o metrze w Petersburgu, najdroższej kawie świata i układach scalonych.

22:00

Fabryki smaku: Batonik musli Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak przebiega proces produkcji popularnych artykułów spożywczych, takich jak ser pleśniowy, ciastka ryżowe, batoniki owsiane i mieszanka warzywna do grillowania.

22:30

Fabryki smaku, odc. 25 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają nasze ulubione przysmaki. Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o sałatce Cezar i smażonym ryżu.

23:00

NASA - archiwum tajemnic: Pluton na celowniku Godziny emisji

Na odnalezionych taśmach z misji „Apollo" zarejestrowano dziwny przekaz dźwiękowy z Księżyca. Niezidentyfikowany obiekt krążący po orbicie Ziemi śledzi radziecki statek kosmiczny.

00:00

Jak to jest zrobione?: Łyżwy do jazdy szybkiej , Guma syntetyczna , Ziarno kakaowe , Czekolada Godziny emisji

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstają przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu? Dziś pod mikroskop trafi kolejna porcja takich rzeczy.

00:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 16 Godziny emisji

Jak pędzi się bimber w samym sercu Nowego Jorku? Jak przebiega produkcja elektrycznych rowerów? Jak na pustyni w Arizonie hoduje się kauczuk do produkcji strojów piankowych?

01:00

Patent na gadżet: Sztuka znikania Godziny emisji

Eksperci Brook i Brian pomagają Marcowi ocenić cztery wynalazki. W programie znikający atrament, system zdalnego sterowania do skutera wodnego i filtr powietrza UV do toalety.

02:00

Eksperyment. Wersja 2.0.: Władcy chaosu Godziny emisji

Kevin i Grant modernizują gokarta, który później ściga się z ciężarówką w wyścigach równoległych. Potem grają w paintball w ciemnościach, w zrobionych przez siebie goglach.

02:48

Opcje przetrwania: Przetrwać tornado Godziny emisji

Tornado niszczy lotnisko, stację benzynową i pole kempingowe. Jak zachowasz się, kiedy silny huragan zaskoczy cię podczas jazdy samochodem lub nawiedzi twoje miasto?

03:36

Tajemnice superprodukcji filmowych: Zombi - świat żywych trupów Godziny emisji

Filmowiec amator Erik Beck, współzałożyciel Indy Mogul, pokaże Narowi Williamsowi, jak sfilmować scenę własnej śmierci za jedyne 50 dolarów wykorzystując sprzęt domowy.

04:24

Wiadomość z kosmosu: Przepowiednie Godziny emisji

Coraz więcej hybryd zostaje podłączonych do kwantowego komputera. Wspólną siłą umysłów są w stanie przetworzyć skomplikowane dane i przepowiadać przyszłość.

05:12

Anatomia magii: Stary fort Godziny emisji

Nowe, zdumiewające sztuczki i triki w wykonaniu nowatorskich magików, którzy odsłonią nam kulisy prezentowanych wyczynów. Czy magię zawsze da się wytłumaczyć naukowymi teoriami?

05:36

Co było dalej?, odc. 13 Godziny emisji

Tysiące ton lodu przesuwa się w kierunku miasta. Jak może skończyć się jazda na rowerze po lodzie i co się dzieje, kiedy zmieniamy koło w samochodzie z włączonym silnikiem?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info