Logo Eurosport 1 Program TV Eurosport 1 - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

03:00

Mistrzostwa świata U-17, Indie - 1/8 finału

PIŁKA NOŻNA

Godziny emisji Mistrzostwa świata U-17 - Indie

04:15

Home Nations Series , English Open - Dzień czwarty

SNOOKER

Godziny emisji Home Nations Series - English Open

07:15

Mistrzostwa świata U-17, Indie - 1/8 finału

PIŁKA NOŻNA

Godziny emisji Mistrzostwa świata U-17 - Indie

08:30

Torowe mistrzostwa Europy, Berlin

KOLARSTWO

Godziny emisji Torowe mistrzostwa Europy - Berlin

09:45

Major League Soccer - MLS Highlights

PIŁKA NOŻNA

Godziny emisji Major League Soccer

10:15

WTCC bez ograniczeń

FIA WTCC

Godziny emisji WTCC bez ograniczeń

10:45

Mistrzostwa Świata, Magny-Cours, Francja - Wyścig 1

SUPERBIKE

Godziny emisji Mistrzostwa Świata - Magny-Cours - Francja

11:15

Mistrzostwa Świata, Magny-Cours, Francja - Wyścig 2

SUPERBIKE

Godziny emisji Mistrzostwa Świata - Magny-Cours - Francja

11:45

Torowe mistrzostwa Europy, Berlin

KOLARSTWO

Godziny emisji Torowe mistrzostwa Europy - Berlin

13:00
Na żywo

SNOOKER, Home Nations Series , English Open - Ćwierćfinały

SNOOKER, Home Nations Series , English Open

Godziny emisji SNOOKER - Home Nations Series - English Open

19:00

Mistrzostwa świata U-17, Indie - 1/8 finału

PIŁKA NOŻNA

Godziny emisji Mistrzostwa świata U-17 - Indie

19:50

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

Godziny emisji WIADOMOŚCI EUROSPORTU

20:00
Na żywo

SNOOKER, Home Nations Series , English Open - Ćwierćfinały

SNOOKER, Home Nations Series , English Open

Godziny emisji SNOOKER - Home Nations Series - English Open

22:55

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

Godziny emisji WIADOMOŚCI EUROSPORTU

23:05

Mistrzostwa świata U-17, Indie - 1/8 finału

PIŁKA NOŻNA

Godziny emisji Mistrzostwa świata U-17 - Indie

00:15

Mistrzostwa świata U-17, Indie - 1/8 finału

PIŁKA NOŻNA

Godziny emisji Mistrzostwa świata U-17 - Indie

01:30

Home Nations Series , English Open - Ćwierćfinały

SNOOKER

Godziny emisji Home Nations Series - English Open

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Eurosport 1 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Eurosport 1. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Eurosport 1 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Eurosport 1 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Eurosport 1. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

  • 21.11, 14:00 Home Nations Series , Northern Ireland Open - Dzień drugi Godziny emisji
  • 21.11, 20:00 Home Nations Series , Northern Ireland Open - Dzień drugi Godziny emisji
  • 22.11, 14:00 Home Nations Series , Northern Ireland Open - Dzień trzeci Godziny emisji
  • 22.11, 20:00 Home Nations Series , Northern Ireland Open - Dzień trzeci Godziny emisji
  • 23.11, 09:00 Mistrzostwa Europy, St Gallen , Suazi - Mężczyźni, faza grupowa: Szwecja - Szwajcaria Godziny emisji
  • 23.11, 14:00 Home Nations Series , Northern Ireland Open Godziny emisji
  • 23.11, 17:00 Liga Europy - Faza grupowa, 5. kolejka: Astana (Kazachstan) - Villarreal (Hiszpania) Godziny emisji
  • 23.11, 19:00 Liga Europy - Faza grupowa, 5. kolejka: FC Koeln (Niemcy) - Arsenal (Anglia) Godziny emisji
  • 23.11, 21:00 Liga Europy - Faza grupowa, 5. kolejka: Braga (Portugalia) - Hoffenheim (Niemcy) Godziny emisji
  • 23.11, 23:00 Home Nations Series , Northern Ireland Open - Dzień czwarty Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info