Logo FilmBox Family Program TV FilmBox Family - ramówka, emisje

2017-10-21 Pokaż dziś

06:40

Afera o żuka

Obyczaj ( USA 2001 ) Czas: 83min.

10- letnia Krista jest zmęczona swoim nieznośnym, młodszym bratem. W złości życzy mu,aby zamienił się w robaka. Czasem głośno wypowiedziane życzenie może stać się rzeczywistością…

Reżyseria: T.C. Christensen

Obsada: Steve Anderson , Briana Shipley , Andrew Fugate , Gabrielle Woodsk

Godziny emisji Afera o żuka

08:05

O pelikanie, który chciał być człowiekiem

familijny ( Finlandia 2001 ) Czas: 84min.

Zabawna historia chłopca, dziewczynki i pelikana w świecie, w którym granica między wyobraźnią a rzeczywistością nie zawsze jest wyraźna. Pewnego dnia, na jednej z plaż Finlandii, ląduje pelikan, który tak fascynuje się ludźmi, że postanawia osiedlić się i żyć tak jak oni. Pelikan zmienia swój wygląd i dostaje pracę w operze, gdzie poznaje dwoje dzieci, z którymi się zaprzyjaźnia. Wkrótce zostaje on niestety zdemaskowany i zabrany do zoo. Dzieci postanawiają pomóc mu w ucieczce.

Reżyseria: Liisa Helminen

Obsada: Kari Ketonen , Roni Haarakangas , Inka Nuorgam

Godziny emisji O pelikanie, który chciał być człowiekiem

09:30

Przygodowe Trio: Złoto Wikingów - odc. 5

Familijny ( Norwegia 2014 ) Czas: 24min.

Młodzi poszukiwacze przygód wyruszają, by odnaleźć legendarne złoto Odyna – skarb, który zaginął jeszcze w czasie ery Wikingów. Przyjaciele Nora, Lars i Simen wspólnie stawiają czoła kolejnym niebezpieczeństwom. Dzięki wytrwałości, niebanalnym pomysłom oraz dostępowi do nowoczesnych technologii, nastolatkom udaje się odkryć tajemnice, do których przez wieki nikt nie dotarł.

Reżyseria: Atle Knudsen

Obsada: Naomi Hasselberg Thorsrud , Bjørnar Lysfoss Hagesveen , Oskar Lindquist

Godziny emisji Przygodowe Trio: Złoto Wikingów

10:00

Z dziennika ZOO - seria 2, odc. 10

Dokumentalny ( Kanada 2001 ) Czas: 29min.

Małpa-czepiak o imieniu Mittens dołącza do swoich towarzyszy, którzy zaczynają się oswajać z nowym kolegą. Ten krok był poprzedzony długimi przygotowaniami. Na szczęście wszystko przebiega pomyślnie. Tymczasem para rzadkich europejskich żurawi, wyhodowanych w zoo, zostanie przetransportowana do ogrodu w Peterborough w Ontario. To, że się tu narodziły i urosły, jest wielkim sukcesem hodowców.

Reżyseria: Lon Appleby , Howard Bernstein

Obsada: Ben Gordon , Vince Corazza

Godziny emisji Z dziennika ZOO

10:30

Pippi Langstrumpf - Ucieczka Pippi cz. 4

Familijny, Przygodowy ( Szwecja, Niemcy 1969 ) Czas: 27min.

Familijny serial przygodowy na podstawie cyklu książek szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren o Pippi Pończoszance. Pozbawiona opieki dorosłych, dziewięcioletnia Pippi wprowadza się do domu sąsiadującego z rodziną Tommy’ego i Anniki. Wkrótce okazuje się, że nowa sąsiadka jest najbardziej niesforną i ekscentryczną dziewczynką, jaką kiedykolwiek poznali – ma nadludzką siłę, mnóstwo złotych monet, a jej towarzyszami są małpka i koń. Pippi nie zna zasad etykiety ani żadnych regulaminów, jest za to...

Reżyseria: Olle Hellbom

Obsada: Inger Nilsson , Maria Persson , Par Sundberg

Godziny emisji Pippi Langstrumpf

11:00

Najlepsze przyjaciółki

familijny ( Norwegia 2009 ) Czas: 76min.

Pierwsze dni zimy i świeży śnieg to największa frajda dla trzech najlepszych przyjaciółek, Julie, Mette i Naisha, które lepiąc bałwany i obrzucając się śnieżkami, nie mogą doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. Ich beztroska zabawa i oczekiwanie na prezenty nie trwa jednak długo, gdyż nieoczekiwanie pewnego dnia znika Naisha. Jedynym tropem, na jaki natrafiają przyjaciółki jest kartka z notatką wypisaną niewidzialnym tuszem. Zmartwione Julie i Mette postanawiają wyruszyć na poszukiwanie Naishy.

Reżyseria: Christian Lo

Obsada: Regine Stokkevåg Eide , Ane Dahl Torp , Anders Baasmo Christiansen

Godziny emisji Najlepsze przyjaciółki

12:20

Bajki

Czas: 14min.

Godziny emisji Bajki

12:45

Wielka przygoda Pima i Poma

Animacja, Familijny ( Holandia 2014 ) Czas: 70min.

Familijny film animowany, którego bohaterami są dwa koty – Pim i Pom, mieszkające ze swoją panią w przytulnym domu. Pewnego dnia gospodynię odwiedzają siostrzenice Trees i Sjaantje, które potajemnie zabierają koty na piknik. Pim i Pom nie protestują przeciw wyprawie, dopóki dziewczynki nie postanawiają na zawsze zatrzymać zwierząt dla siebie. Usłyszawszy o niecnym planie, Pim i Pom uciekają z pikniku i gubią się. Włócząc się nieznanymi uliczkami, próbują znaleźć drogę do domu, a ich przyjaźń...

Reżyseria: Gioia Smid

Obsada: Georgina Verbaan , Peter Paul Miller , Tjitske Reidinga

Godziny emisji Wielka przygoda Pima i Poma

14:00

Madelief - Rysy na stole

familijny ( Holandia 1998 ) Czas: 85min.

Ekscytujący film o tajemniczej babci. Daisy ma 10 lat i mieszka ze swoim zrzędliwym dziadkiem. Daisy odkrywa w ogrodzie sekretną szopę, która kiedyś należała do jej babci. Okazuje się, że szopa jest skarbnicą pełną książek i map odległych ziem. Czy babcia była odkrywcą? Dlaczego ukryła całe swoje życie w tej jednej małej szopie?

Reżyseria: Ineke Houtman

Obsada: Madeleief Verelst , Giulia Fleury , Rijk de Gooyer

Godziny emisji Madelief - Rysy na stole

15:25

Drugi start

drama, przygodowy ( USA 1998 ) Czas: 103min.

Film oparty na prawdziwej historii. Dziewczynka Sunny Matthews traci w wypadku samochodowym ojca i doznaje poważnego urazu nogi. Przeprowadza się z mamą do innego stanu, gdzie zaprzyjaźnia się z chorą klaczą, która też ma chorą nogę. Sunny uczy się jazdy konnej i startuje w zawodach rodeo.

Reżyseria: James Fargo

Obsada: Tom Amandes , Isabel Glasser , Kelsey Mulrooney

Godziny emisji Drugi start

17:10

Jak zapunktować

Muzyczny ( Kanada 2010 ) Czas: 90min.

Kanadyjski musical. Farley Gordon (Noah Reid) jest 17-latkiem dorastającym pod czujnym okiem opiekuńczych rodziców. Ku ich zaniepokojeniu, chłopiec zostaje wielkim fanem ulicznego hokeja, w którego grze jest niezrównany. Wybitne zdolności Farley’a zostają zauważone przez łowcę talentów, który proponuje mu miejsce w profesjonalnej drużynie. Pasmo sportowych sukcesów nastolatka zaczyna wywierać nieoczekiwany wpływ na jego relację z przyjaciółką z dzieciństwa Eve, a oczekiwania ze strony trenera...

Reżyseria: Michaeel McGowan

Obsada: John McDermott , Noah Reid , Hawksley Workman

Godziny emisji Jak zapunktować

18:40

Sposób na złodzieja

familijny ( Dania 2007 ) Czas: 87min.

Portfel taty został skradziony. Wraz z nim zniknęły ważne dla mężczyzny dokumenty. Ojciec i Per postanawiają złączyć siły i razem schwytać kieszonkowca. W tym samym czasie, Ole zaczyna umawiać się na randki z dziewczyną o imieniu Stella. Mie natomiast nagrywa muzyczny teledysk a  Søs martwi się, czy jej chłopak zapomni o ich drugiej rocznicy. Wszystko przestaje mieć znaczenie, kiedy okazuje się, że Per znika…

Reżyseria: Claus Bjerre

Obsada: Niels Olsen , Kasper Ruwai Berg Kesje , Kathrine Bremerskov Kaysen

Godziny emisji Sposób na złodzieja

20:10

Uwięzieni na wyspie - odc. 5

przygodowy ( Australia 2008 ) Czas: 24min.

Natasha próbuje nauczyć Josha czytać, tak by inni się nie dowiedzieli. W tym czasie Emma wraz z Zuke'em poszukują złodzieja jedzenia. Po pewnym czasie okazuje się nim być siostra Emmy, Lily.

Reżyseria: Jeremy Rice

Obsada: Marcel Bracks , Sam Fraser , Benjamin Jay

Godziny emisji Uwięzieni na wyspie

20:35

Uwięzieni na wyspie - odc. 6

przygodowy ( Australia 2008 ) Czas: 24min.

Zuke odkrył grób w buszu. Maggie opowiada dzieciom zmyśloną historyjkę, a Jarrah próbuje rozdzielić Josha i Natashę.

Reżyseria: Ben Young

Obsada: Marcel Bracks , Sam Fraser , Benjamin Jay

Godziny emisji Uwięzieni na wyspie

21:00

Pamiętnik Pauli

familiny ( Niemcy 2006 ) Czas: 95min.

Opowieść o 11-letniej dziewczynce, która przeżywa prawdziwie detektywistyczną historię, kiedy próbuje odzyskać zaginiony pamiętnik. Paula, to bardzo mądra dziewczynka, która ze względu na to, że jej rodzina nie ma dla niej zbyt dużo czasu, musi być dużo bardziej samowystarczalna niż inne dzieci w jej wieku. Największym skarbem dziewczyny jest jej dziennik, w którym opisuje romantyczne historie, wytworzone przez jej bujną wyobraźnię. Paula przeżywa koszmar, kiedy okazuje się, że jej pamiętnik...

Reżyseria: Gernot Krää

Obsada: Thelma Heintzelmann , Paul Vincent de Wall , Constanze Spranger , Albert Berisa

Godziny emisji Pamiętnik Pauli

22:40

Pięknotki na wojnie

komedia ( Francja 2008 ) Czas: 85min.

Dwa francuskie miasteczka rywalizują ze sobą od zawsze. Podczas gdy Górne Charmoussey to jednen z najbardziej popularnych kurortów narciarskich, który kusi turystów pięknem i luksusem, Charmoussey leżące u podłoża gór od dawna zmaga się z poważnymi problemami finansowymi, gdyż niczym nie może przyciągnąć do siebie gości. Nienawidzące się miasteczka co krok wymyślają nowe sposoby, by się na sobie odegrać. Ich wzajemna niechęć sięga jednak apogeum, podczas dorocznych wyborów miss. Od 22 lat,...

Reżyseria: Patrice Leconte

Obsada: Benoît Poelvoorde , Olivia Bonamy , Jacques Mathou

Godziny emisji Pięknotki na wojnie

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info