Reklama

Logo FilmBox Family Program TV FilmBox Family - ramówka, emisje

2018-02-19 Pokaż dziś

06:20

Gdzie jest koń świętego mikołaja?

familijny ( Holandia 2005 ) Czas: 79min.

Winky to mała dziewczynka, która przeprowadziła się z matką do Holandii, by tam dołączyć do ojca, który prowadzi swoją restaurację. W nowej szkole, Winky dowiaduje się o Świętym Mikołaju, starszym mężczyźnie z siwą brodą, który w dniu swoich urodzin jeździ na koniu i rozdaje prezenty dzieciom. Dziewczyna uwielbia konie i teraz jej jedynym marzeniem jest uzyskanie jednego z nich od Świętego Mikołaja. Mimo, iż Winky stara się jak może, by być dobrą dziewczynką, jej sen nie spełnia się....

Reżyseria: Mischa Kamp

Obsada: Ebbie Tam , Jan Decleir , Hanyi Han , Aaron Wan , Betty Schuurman , Mamoun Elyounoussi Sallie Harmsen Anneke Blok , Nori de Winter

Godziny emisji Gdzie jest koń świętego mikołaja

07:40

Abel - Latający windziarz

przygodowy, familijny ( Holandia 1998 ) Czas: 103min.

Na podstawie powieści znanej holenderskiej pisarki, Annie M. G. Schmidt. Fascynująca historia Abeltje, chłopaka, który obsługuje windę. Film pełen komicznych komplikacji i ekscytujących pościgów. Obraz pobudzający fantazję, z którego płynie przesłanie, że warto dwa razy pomyśleć zanim następnym razem naciśniesz przycisk w windzie.

Reżyseria: Ben Sombogaart

Obsada: Victor Löw , Elleke Vervat , Roxanne Stam

Godziny emisji Abel - Latający windziarz

09:25

Kauwboy. Chłopiec i kawka

Dramat ( Holandia 2012 ) Czas: 78min.

Holenderski dramat obyczajowy. Jojo (Rick Lens) jest osamotnionym dziesięciolatkiem, tęskniącym za nieobecną matką. Chłopak nie umie porozumieć się z szorstkim, niewyrozumiałym ojcem (Loek Peters). Gdy pewnego dnia Jojo znajduje pod drzewem ranne pisklę kawki, postanawia zaopiekować się zwierzątkiem. Ojciec Jojo dowiaduje się o ptaku i nakazuje synowi wypuszczenie go do lasu, jednak chłopiec nie chce rozstawać się z nowym przyjacielem. Ukrywając jego obecność, zaczyna pokazywać pisklęciu...

Reżyseria: Boudewijn Koole

Obsada: Rick Lens , Loek Peters , Cahit Olmez

Godziny emisji Kauwboy. Chłopiec i kawka

10:45

Svein, szczur i UFO

familijny ( Norwegia 2007 ) Czas: 70min.

W okolicach domu babci Sveina zadomowiło się UFO. Mało przyjazne dla ludzi – porywa dusze starych ludzi, żeby zrozumieć nasz świat. Svein i jego przyjaciele, wraz ze swoimi szczurami, postanawiają nie dopuścić, żeby babcia straciła duszę. Babcia przebywa jednak w domu starców, a to miejsce to tylko przykrywka dla działalności Obcych. Dzieci porywają więc babcię. Uciekają w głąb lasu. Ale wtedy pojawiają się dziwne światła, a babcia znika.

Reżyseria: Vibeke Ringen

Obsada: Thomas Saraby Vatle , Luis Engebrigtsen Bye , Celine L. Dyran Smith

Godziny emisji Svein, szczur i UFO

12:00

Tomek Oszukaniec i znaczkowy podróżnik

Familijny ( Kanada 1993 ) Czas: 101min.

Tommy (Anthony Rogers) i jego jąkający się kolega Ralph James (Lucas Evans) są młodymi filatelistami. Pewnego dnia Tommy pozbawia Ralpha cennego znaczka. Gdy chłopiec wraz ze swoją siostrą Nancy (Jill Stanley) próbuje go odzyskać, natrafia na kolekcję z 1928 r., z którą związany jest tajemniczy list napisany przez małego chłopca. Wkrótce rodzeństwo poznaje magiczną formułę, pozwalającą na przenoszenie się do miejsc umieszczonych na pocztowych znaczkach. Dzieci postanawiają wykorzystać nabytą...

Reżyseria: Michael Rubbo

Obsada: Lucas Evans , Anthony Rogers , Jill Stanley

Godziny emisji Tomek Oszukaniec i znaczkowy podróżnik

Reklama
13:45

Ewa i ognisy koń

dramat ( Kanada 2005 ) Czas: 89min.

Dziewięcioletnia Eve odznacza się nieprzeciętną wyobraźnią. Dziewczynka urodziła się w roku ognistego konia. Według chińskich podań, dzieci narodzone w tym czasie, sprawują największe problemy otoczeniu. Jednak pełna energii dziewczynka, stawia czoła trudnościom dzieciństwa i wraz ze swoim humorem i szeroko otwartymi oczami, poznaje życie i uczy się tego, co jest dobre a co złe. Podczas swych przygód okazuje się, że te sprawiające kłopoty dzieci, mogą być tymi, które najbardziej chwytają nas...

Reżyseria: Julia Kwan

Obsada: Phoebe Kut , Hollie Lo , Vivian Wu

Godziny emisji Ewa i ognisy koń

15:15

Mój przyjaciel Shadow

Przygodowy, Romans ( Holandia 2011 ) Czas: 99min.

Lisa (Liza Sips) jest szesnastolatką, która ma talent do obchodzenia się z końmi. Pewnego lata wraz z matką i siostrą Tess wyjeżdża na wakacje na jedną z holenderskich wysp. Poznaje tam siedemnastoletniego Kaja (Levi van Kempen), którego matka zginęła w wypadku podczas jazdy konnej. Choć zwierzę przeżyło, zostało naznaczone przez traumę. Również Kai, który był świadkiem zdarzenia, nie pogodził się z tragedią. Pozostał też nieufny i niechętny wobec gwałtownego ogiera. Zainteresowana koniem...

Reżyseria: Steven de Jong

Obsada: Levi van Kempen , Liza Sips , Valerie Pos

Godziny emisji Mój przyjaciel Shadow

16:55

Kraina wielkich marzeń

familijny ( Kanada 1987 ) Czas: 91min.

Kraina, w której nieważne jest to, jak jesteś duży, ale to, jak wielkie są twoje marzenia. Dwoje dzieci i ich niewidzialny kompan wybierają się w podróż przez tęczę. Tutaj zaczyna się historia pełna przygód, które przeżywają dzieci. Opowieść pełna humoru, magicznych spotkań i niełatwych wyzwań.

Reżyseria: Vojtech Jasný

Obsada: Karen Elkin , Michael Blouin , Michael J. Anderson

Godziny emisji Kraina wielkich marzeń

18:30

Z dziennika ZOO - seria 4, odc. 25

Dokumentalny ( Kanada 2002 ) Czas: 27min.

Samica słonia zostaje z sukcesem zapłodniona i wszyscy pracownicy zoo już się cieszą, że w ich ogrodzie może urodzić się nowe słoniątko. Natomiast żółw przeżywa nie lada problem – jego skorupa się złamała. Czy opiekunom uda się ją skutecznie skleić?

Reżyseria: Lon Appleby , Howard Bernstein

Obsada: Ben Gordon , Vince Corazza

Godziny emisji Z dziennika ZOO

19:00

Z dziennika ZOO - seria 4, odc. 26

Dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 27min.

W zoo odbywa się szczepienie dzikich koni przeciwko groźnemu wirusowi. W tym czasie zwiedzający zachwycają się stadem bawiących się ze sobą szympansów.

Reżyseria: Lon Appleby , Howard Bernstein

Obsada: Ben Gordon , Vince Corazza

Godziny emisji Z dziennika ZOO

19:30

Dzieciaki bez granic: wiele hałasu o szkołę

komedia ( USA 2010 ) Czas: 90min.

Ashton, Celeste i Becca to niesforne nastolatki, która tworzą klub w opuszczonym teatrze. Tam, dziewczyny spotykają Charliego, bezdomnego mężczyznę, który dzieli ich pasję do musicali. Kiedy okazuje się, że teatr w niedługim czasie ma zostać zburzony, nastolatki obmyślają plan ocalenia budynku. Dzieciaki wpadają na plan zagrania dramatu Szekspira. Podczas przygotowań do spektaklu, dziewczyny uczą się traktować innych z szacunkiem i walczyć o swoje przekonania.

Reżyseria: Dave Moody

Obsada: Bill Cobbs , Lee Meriwether , Blake Michael , Celeste Kellogg

Godziny emisji Dzieciaki bez granic: wiele hałasu o szkołę

21:00

Gaduła

familijny ( USA 2009 ) Czas: 78min.

Młoda dziewczyna, Chelsea, postanawia wziąć udział w zawodach Chatterbox, żeby udowodnić rodzicom, że jest tak samo dobra jak jej rodzeństwo. Rodzice mówią jednak „nie”, ponieważ uważają, że wpłynie to na oceny córki. Chelsea przygotowuje się więc w tajemnicy. Pomagają jej w tym przyjaciółki. Wkrótce jednak sytuacja wymyka się spod kontroli. Chelsea musi wybrać pomiędzy nimi a nowym towarzystwem, które jest snobistyczne, złośliwe i niewarte zaufania. Musi też powiedzieć prawdę rodzicom.

Reżyseria: Jane Lawalata

Obsada: Brianna Chomer , Allison Bailey , Mary Jo Gruber

Godziny emisji Gaduła

22:20

Kolejne pierwsze wspólne święta

komedia ( Usa 2008 ) Czas: 82min.

Opowieść o rodzinie, która pierwszy raz od siedmiu lat spotyka się w całości w jednym miejscu. Dobrą okolicznością do rodzinnego spotkania stają się święta Bożego Narodzenia. Kiedy wszyscy członkowie zjeżdżają się do domu, wszystko robi się coraz bardziej skomplikowane. Nie dość, że rodzina nie do końca za sobą przepada, to spotyka ją w dodatku wiele niespodziewanych wydarzeń. Wizyta byłego narzeczonego, transmisja programu telewizyjnego i wyjście na jaw strzeżonych tajemnic to tylko część...

Reżyseria: Jeff Parkin

Obsada: Julia Duffy , David Ogden Stiers , Kirby Heyborne

Godziny emisji Kolejne pierwsze wspólne święta

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info