Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-07-18 - ramówka, emisje

2018-07-18 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Życie na pokaz, sez. 2, odc. 28

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W jednym z domów jednorodzinnych stojących na przedmieściach wybuchł pożar. W środku znajdowała się trzyosobowa rodzina Pawelców. Dorośli wyszli z katastrofy cało, jednak ich pięcioletni synek został poważnie poparzony i teraz walczy o życie. Policja uważa, że doszło do podpalenia. Gdy rodzina spała, ktoś wrzucił przez okno kilka butelek z benzyną. Podejrzanymi są byli pracownicy Pawelców, którzy nie otrzymują należnej im zapłaty. Tymczasem Dora jest zazdrosna o nową znajomą Grzegorza.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:00

Wędkarz na tropie: Sum, odc. 3

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

  Godziny emisji Wędkarz na tropie

07:30

Wędkarz na tropie: Okoń, odc. 4

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

  Godziny emisji Wędkarz na tropie

08:00

Jak to jest robione, sez. 3, odc. 3

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2007 ) Czas: 21min.

Odcinek, który ujawni kulisy naprawy masztu radiowego na Empire State Building. Także sposoby działania największego warsztatu samochodowego na świecie, gdzie dziennie dostarczanych jest 500 aut, a rocznie ponad 17 milionów części.

  Godziny emisji Jak to jest robione

08:30

Sąsiedzi: Wycieczka za miasto, odc. 32

serial animowany ( Czechosłowacja 1981 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat chcą wybrać się na wycieczkę na łono natury. Ku rozpaczy kolegów ich samochód się psuje. To jednak żaden problem - przecież obóz można rozbić nawet we własnym salonie.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:45

Sąsiedzi: Winobranie, odc. 33

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zbierają winogrona, żeby zrobić wino. Jak zawsze, koledzy wymyślają niebanalny sposób na wykonanie swojej pracy. Ku ich zaskoczeniu żniwa okazują się nadzwyczaj obfite.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Łyżwiarze, odc. 34

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie porządkowania strychu Pat i Mat znajdują parę łyżew. Za pomocą lodówki udaje im się przygotować w ogródku lodowisko. Teraz wystarczy tylko przypomnieć sobie, jak się jeździ na łyżwach.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Fortepian, odc. 35

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat kupują pianino koncertowe. Teraz muszą znaleźć sposób, by wnieść instrument na czwarte piętro. Ponieważ winda i schody są w tej kwestii bezużyteczne, koledzy postanawiają wykorzystać okno.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:20

Starożytni kosmici: Kosmici i złote świątynie, sez. 3, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 43min.

W dzisiejszym odcinku autorzy serii zastanawiają się, co kryje się za obsesją człowieka na punkcie opowieści o ukrytym złocie. Stawiają tezę, że chodzi w niej o coś więcej niż pragnienie bogactwa. Od setek lat mieszkańcy peruwiańskiego Cuzco relacjonują pojawianie się nad pobliskim jeziorem niezidentyfikowanych obiektów latających. Wierzą zarazem, że na dnie tego akwenu spoczywa zaginiony skarb ze świątyni Słońca. Z kolei w tajemniczym kościele we Francji mają znajdować się rozwiązanie...

  Godziny emisji Starożytni kosmici

10:15

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 11

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Kupujący przenoszą się do La Verne. Dave Hester kocha licytować i podbijać ceny innym. Darrell Sheets przyjeżdża na aukcję sam i szybko zauważa wyjątkową okazję. W nowym sezonie Jarrod i Brandi planują wykorzystać swój nowy system.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

10:50

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 12

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Kolejna aukcja ma miejsce w Industry. Darrell i Brandon nawiązują współpracę, która nie prowadzi do niczego dobrego. Dave Hester rozbija bank. Barry Weiss próbuje uniknąć zupełnej porażki, tymczasem Jarrod i Brandi muszą wycenić swoje zdobycze.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

11:10

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 1

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 42min.

Alex i trzech jego pracowników - Hugh, Rick i Drew - wykonują najtrudniejszą pracę na świecie. Aby dostarczyć na czas zamówione towary, kierowcy przemierzają arktyczne bezdroża za kołem polarnym, każdego dnia pokonując setki kilometrów. Rozpoczął się nowy sezon i Alex czeka właśnie na swój pierwszy załadunek w tym roku. W drodze na północ Ricka dopadają kłopoty. Kierowca traci sporo czasu na uporanie się z nieprzewidzianymi trudnościami.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:10

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Tym razem Ricka i jego pracowników czeka prawdziwe wyzwanie. Do warsztatu trafia bowiem trójkołowy motocykl z 1972 roku - klasyczna honda ATC. Dowiemy się, jakie problemy sprawi remont tego zabytkowego pojazdu. Tymczasem z Rona i Tylera nie ma wielkiego pożytku, ponieważ obaj są pochłonięci planowaniem szczegółów wieczoru kawalerskiego Ricka. Mają naprawdę szalone pomysły na imprezę. Przekonamy się, czy rzeczywiście wcielą je w życie.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:35

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Rick chce sprawdzić nowego pracownika. Zleca mu naprawę skutera Cushman z lat 50. Widzowie przekonają się, czy kandydat sprosta zadaniu i zostanie zatrudniony w słynnym warsztacie.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:05

Terror w przestworzach: Natura kontratakuje, odc. 3

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 45min.

Mimo zaawansowanej technologii, precyzyjnych radarów i szczegółowych prognoz meteorologicznych natura wciąż udowadnia człowiekowi swoją potęgę. Wśród najczęstszych przyczyn katastrof lotniczych są zjawiska atmosferyczne. 17 stycznia 2008 roku boeing 777 linii British Airways lecący z Pekinu rozbił się tuż przed progiem pasa startowego podczas lądowania na Heathrow. Wypadek spowodowało osadzenie się lodu w przewodach paliwowych. Na szczęście wszyscy na pokładzie ocaleli. 20 kwietnia 2012 roku...

  Godziny emisji Terror w przestworzach

Reklama
14:05

MegaDrwale, sez. 3, odc. 3

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 43min.

Joel niechętnie współpracuje ze swoją żoną. Mają wspólnie wybudować tor przeszkód, który pozwoli im przygotować się do wyścigu. Beat ma stworzyć luksusową chatę nad jeziorem w Minnesocie. W realizacji zlecenia przeszkadzają mu ulewne deszcze, napuchnięte drewno i wszechobecne błoto. Tymczasem Peter przygotowuje wiatę dla swojego ulubionego traktora. Ten zabytkowy pojazd został wyprodukowany w 1927 roku.

  Godziny emisji MegaDrwale

15:05

Alaska - niebezpieczne połowy, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 45min.

Rybacy pracują od trzech dni z rzędu. Kapitan Gavin wstaje za późno i w pośpiechu popełnia błąd, wskutek którego jego łódź wpływa na mieliznę. W efekcie złowionych ryb wystarcza jedynie na kolację. Dan, kapitan na "Paragonie", miał niezbyt udany początek sezonu, ale w końcu udaje mu się poprawić wyniki. Również załodze "Night's Edge" wreszcie dopisuje szczęście. Jednak dobra passa nie trwa długo. Na statku dochodzi do awarii, którą da się naprawić tylko w porcie.

  Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

16:05

Najlepsze maszyny bojowe: Ciężarowcy, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Na wojnie bardzo ważna jest możliwość szybkiego dostarczenia na linię frontu ludzi, sprzętu i amunicji. W tym odcinku prezentowane są najlepsze pojazdy, statki i samoloty, którymi można dokonywać dostaw w warunkach bojowych. Eksperci omawiają zalety m.in. będących na wyposażeniu wielu armii świata ciężkiego samolotu transportowego Boeina C-17 Globemaster oraz śmigłowca Boeing CH-47 Chinook. Zobaczymy też amerykańskie poduszkowce transportowe LCAC i uniwersalne okręty desantowe typu Wasp. W...

  Godziny emisji Najlepsze maszyny bojowe

17:05

Starożytni kosmici: Kosmici i tajemnicze rytuały, sez. 3, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 43min.

Na całym świecie dawne ceremonie i obrzędy miały umożliwiać skontaktowanie się z innym wymiarem. Twórcy serii prezentują tezę, że być może nasi przodkowie komunikowali się w ten sposób z obcymi. Zastanawiają się, czy rytuały, które są odprawiane do dziś, nie są echem dawnych prób naśladowania przez ludzi przybyszów z kosmosu. Autorzy programu przyglądają się m.in. meksykańskiemu świętu równonocy oraz szkockiemu ceremoniałowi, który towarzyszył koronacjom.

  Godziny emisji Starożytni kosmici

18:20

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 13

reality show ( USA 2012 ) Czas: 19min.

W Garden Grove dochodzi do międzynarodowej intrygi. Dave Hester być może zdobył skarby z grobowca Tutanchamona, a Darrell Sheets rozpoczął w Niemczech nowy biznes. Jarrod i Brandi natrafiają na ciekawe znalezisko, tymczasem Barry Weiss wprowadza w życie swój plan.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 14

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Handlarze antykami biorą udział w licytacji na aukcji organizowanej w Kalifornii. Kupujący muszą podjąć trudne decyzje. W dodatku doskwiera im upał. Jarrod i Brandi szczególnie ciężko znoszą trudne warunki. Z kolei Barry i Dave decydują się na ryzykowny krok.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 2

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 44min.

Sezon dopiero się rozpoczyna. Po jedynych dwóch dniach pracy w ekstremalnie niskich temperaturach wszyscy kierowcy mają opóźnienia spowodowane awariami swoich ciężarówek. Kiedy Hugh nie udaje się wykonać zlecenia na czas, mężczyzna postanawia uruchomić stary pojazd, który od lat stoi nieużywany w magazynie. Również Rick ma pecha - jego samochodu nie da się już naprawić. Drew rozpoczyna poszukiwania nowego pracownika.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

20:00

Alaska - niebezpieczne połowy, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 45min.

Rybacy pracują piąty dzień z rzędu. Kapitan Dan przez cały czas ma pecha. Postanawia wziąć na pokład swojego jedenastoletniego syna Calvina w nadziei, że chłopiec przyniesie mu szczęście. Ta dziwaczna taktyka szybko przynosi rezultaty. Łódź wraca do portu wyładowana łososiem po brzegi. To najlepszy połów Dana od początku sezonu. Reszta floty również ma bardzo dobry dzień. Ryb jest tak dużo, że zakłady przetwórcze nie dają rady ich przerobić.

  Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

21:00

Najlepsze maszyny bojowe: Wszędobylscy, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

W tym odcinku maszyny bojowe, które najlepiej radzą sobie z trudnym ukształtowaniem terenu pola bitwy. Eksperci oceniają m.in. będący na wyposażeniu wojsk rosyjskich bojowy wóz piechoty BMP-3 oraz fińskie patrie HMBV i polskie transportery opancerzone Rosomak. Poznamy też zalety amerykańsko-brytyjskiego samolotu rozpoznawczego i bliskiego wsparcia McDonnell Douglas AV-8B Harrier II. W programie także izraelskie pojazdy Puma i szwedzkie gąsienicowe przegubowe transportery opancerzone BvS 10....

  Godziny emisji Najlepsze maszyny bojowe

22:00

Chłopiec z guzem na twarzy

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2004 ) Czas: 47min.

Poruszająca historia kilkuletniego Novemthree Siahaana z Indonezji, straszliwie zdeformowanego wskutek niezwykle rzadkiej choroby dziedzicznej. Chłopiec urodził się w 1998 roku i wówczas wyglądał normalnie, ale w okresie niemowlęcym na jego twarzy wyrósł monstrualny guz. Rodziców Novemthree nie było stać, aby zapewnić mu jakąkolwiek pomoc lekarską. Dopiero gdy chłopiec miał 5 lat, dzięki pomocy organizacji charytatywnej został przewieziony do Tajwanu. Tam dokonano wielu skomplikowanych...

Reżyseria: Evy Barry

  Godziny emisji Chłopiec z guzem na twarzy

Reklama
23:00

Tabu USA: Wiecznie młodzi, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 44min.

Od czasów starożytnych ludzie poszukiwali magicznego sposobu na zachowanie wiecznej młodości. Współcześnie pragnienie nieśmiertelności i pięknego ciała jest jeszcze bardziej powszechne. Aby osiągnąć ten cel, niektórzy posuwają się do działań ekstremalnych. Poznamy mieszkańca Kalifornii, który traktuje wydzieliny swojego ciała jako eliksir młodości. Kolejnym bohaterem odcinka jest mężczyzna z Hollywood uzależniony od operacji plastycznych. W Nowym Jorku ekipa programu odwiedza pewnego guru ze...

  Godziny emisji Tabu USA

00:05

Sensacje XX wieku: Bitwa pod Mokrą, odc. 1

program historyczny ( Polska 2004 ) Czas: 46min.

Widowisko przedstawia jedno z nielicznych militarnych zwycięstw odniesionych przez polskich żołnierzy we wrześniu 1939 roku. W okolicach wsi Mokra Wołyńska Brygada Kawalerii pod dowództwem pułkownika Juliana Filipowicza spotkała się z 4. Dywizją Pancerną generała Reinhardta. Najeźdźcom została zadana dotkliwa klęska. Polacy zniszczyli kilkadziesiąt wozów pancernych i powstrzymali natarcie wielokrotnie silniejszego i lepiej uzbrojonego przeciwnika.

Reżyseria: Adek Drabiński

Obsada: Bogusław Wołoszański , Dorota Deląg , Krzysztof Dracz , Radosław Pazura , Rafał Mohr

  Godziny emisji Sensacje XX wieku

01:05

Pod lupą, sez. 1, odc. 1

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Prowadzący przeprowadza eksperyment. Doświadczenie ma wykazać, kto ma bardziej podzielną uwagę - kobiety czy mężczyźni.

  Godziny emisji Pod lupą

01:40

Lista Fokusa: Najpiękniejsze mecze mundiali, odc. 25

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście: Piotr Koźmiński, Marcin Walczak, Marek Sierocki.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:15

Lista Fokusa: Sprawdzone sposoby na udane zdjęcia z wakacji, odc. 26

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Zaproszeni do studia goście wypowiadają się na określone tematy, zapewniając rozrywkę oraz solidną porcję praktycznych porad. Jako komentatorzy występują eksperci, celebryci oraz telewidzowie.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na wędkarskim poligonie, odc. 21

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 21min.

Jakub Vágner udaje się do dwóch łowisk specjalnych w Czechach. Udowadnia, że są to warte odwiedzenia miejsca, które dają pasjonatom wędkarstwa możliwość połowów przez cały rok oraz doskonalenia swojej techniki.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Bałtyckie trocie, odc. 22

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Dwaj zapaleni wędkarze, Paweł Mirecki i Tomasz Krysiak, udają się na Gotlandię - rejon połowu troci. By złowić te ryby, będą musieli znieść wiele niedogodności: kamieniste dno, lodowatą wodę i silne fale. Udany połów zrekompensuje jednak ich wysiłek.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:50

Redakcja: Dział Śledczy: Śmierć dziennikarza, sez. 2, odc. 27

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Wielu przestępców trafiło za kratki dzięki pracy dziennikarza śledczego Michała Stachowiaka. Zdenerwowana żona redaktora przychodzi do "Expressu Codziennego", by poprosić o pomoc w odnalezieniu jej zaginionego męża. Marek, prywatnie przyjaciel Stachowiaka, od razu rozpoczyna śledztwo. Niestety, wkrótce potem policja odnajduje zwłoki Michała. Zamordowany dziennikarz zajmował się ostatnio aferą związaną z radnym Januszem Głazem. Śledztwo komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy...

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

04:50

Redakcja: Dział Śledczy: Życie na pokaz, sez. 2, odc. 28

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W jednym z domów jednorodzinnych stojących na przedmieściach wybuchł pożar. W środku znajdowała się trzyosobowa rodzina Pawelców. Dorośli wyszli z katastrofy cało, jednak ich pięcioletni synek został poważnie poparzony i teraz walczy o życie. Policja uważa, że doszło do podpalenia. Gdy rodzina spała, ktoś wrzucił przez okno kilka butelek z benzyną. Podejrzanymi są byli pracownicy Pawelców, którzy nie otrzymują należnej im zapłaty. Tymczasem Dora jest zazdrosna o nową znajomą Grzegorza.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-18 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info