Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-08-22 Pokaź dziś

06:00

Medium z Long Island: W drodze: Waszyngton Godziny emisji

Poznaj prawdziwe medium Theresę Caputo i jej barwną rodzinę. Theresa nawróciła już wielu sceptyków, a w kolejce na jej seans czeka się 2 lata.

06:50

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Poranny gwałciciel Godziny emisji

Seria napaści na tle seksualnym w Phoenix zdaje się być dziełem seryjnego gwałciciela, który atakuje kobiety w ich własnym domach, podczas snu.

07:40

Zaginieni: Koniec zabawy Godziny emisji

Student Charlie Allen nie przyszedł na spotkanie z przyjacielem. Przed wyjściem z domu powiedział siostrze, że jest ścigany. Czy Charlie znalazł się w niebezpieczeństwie?

08:30

Detektyw do zadań specjalnych: Przebierańcy i błazny Godziny emisji

Detektyw Wolfe bada sprawę włamania u pary o nietypowych zainteresowaniach. Śledztwo prowadzi do dziwacznego świata klaunów.

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Dyskretny czyściciel Godziny emisji

Młoda kobieta zostaje znaleziona martwa w swoim domu, a na ścianie ktoś napisał szminką „#1". Czyżby była to pierwsza z wielu ofiar seryjnego mordercy?

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Rodzinne sekrety Godziny emisji

Zabójstwo matki dwójki dzieci było szokiem dla lokalnej społeczności. Tym większym, że wszystkie tropy prowadziły do najbliższych ofiary.

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Wieczne wakacje Godziny emisji

Rodzinne wakacje kończą się tragicznie: młody człowiek zostaje zamordowany, a jego rodzice chcą go pomścić i decydują się wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Nie daj się Godziny emisji

Życie Calleigh jest w niebezpieczeństwie: śledzi ją morderca. Szybko okazuje się, że zagrożona jest także jej kariera w policji.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

13:00

Zabójcza miłość: Miłość i hańba Godziny emisji

Nastolatki Zainab i Ammar zakochują się, ale ojciec dziewczyny nie akceptuje tego związku i zrobi wszystko, aby cześć jego rodziny nie została splamiona.

14:00

Medium z Long Island: W trasie: Floryda Godziny emisji

Theresa Caputo, medium z Long Island, pomaga klientom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekonała już tak wielu sceptyków, że dziś na spotkanie z nią czeka się ponad dwa lata.

15:00

Morderstwo na bagnach: Rzeka pełna kamieni Godziny emisji

Nad brzegiem rzeki Scioto w Ohio policja znajduje porzucone dziecko. Podczas śledztwa okazuje się, że matka dziecka została zamordowana. Czy zabójcą był ktoś z przeszłości kobiety?

16:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Niania Godziny emisji

Opiekunka do dzieci zostaje zamordowana w czasie rodzinnego przyjęcia. Policjanci dowiadują się, że ofiara właśnie straciła pracę. Czy motywem zbrodni była zazdrość?

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Szlakiem zagłady Godziny emisji

Weteran wojny w Wietnamie trafia do szpitala po nieudanej próbie samobójczej. Trzy dni później mężczyzna umiera, a lekarze podejrzewają przedawkowanie lekarstw.

18:00

Medium z Long Island: Trudne pytanie Godziny emisji

Podczas wystąpienia w lokalnej stacji radiowej Theresa zostaje zaskoczona pytaniem na temat jej mediumicznych zdolności. Razem ze swoim mężem Larrym odwiedza salon tatuażu.

18:30

Medium z Long Island: Duch w mieście Godziny emisji

Przy okazji grupowego seansu w Nowym Jorku Theresa zabiera na wycieczkę całą rodzinę. Czy wielkomiejski mętlik i hałas nie zakłóci Theresie pracy?

19:00

Zabójcza miłość: Anioł z piekła rodem Godziny emisji

Samotna nastolatka Meagan Grunwald od pierwszego wejrzenia zakochuje się w przystojnym przestępcy. Jednak ich burzliwy romans zamienia się w serię morderczych czynów.

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Handlarze we mgle Godziny emisji

Horatio i jego zespół ścigają mordercę trzech przemytników broni. Używany przez niego nielegalny karabin maszynowy powoduje, że ciała ofiar niemal całkowicie znikają.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

21:00

Mój sąsiad morderca: Śmierć w Phoenix Godziny emisji

Lato 2005 r.: na ulicach Phoenix grasuje morderca. Policja znajduje jego kolejne ofiary. Czy schwyta sprawcę, nim ten uderzy ponownie?

22:00

Premiera W sieci kłamstw: Zakochany na zabój Godziny emisji

Muzyk Ray Merrill jest przekonany, że na randkowym portalu znalazł w Brazylii kobietę swoich marzeń. Egzotyczny romans nabiera tempa. Równie szybko zaczynają znikać pieniądze.

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Ciała w ruchu Godziny emisji

Grissom i jego detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób, których szczątki znaleziono w spalonej przyczepie kempingowej. Przyczyną pożaru był wybuch gazu.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Obsługa pokoi Godziny emisji

Warrick i Nick prowadzą śledztwo w sprawie śmierci ambitnej gwiazdy filmowej. Ciało aktora znaleziono w hotelowym pokoju, gdzie ofiara zabawiała się z kobietą poznaną w kasynie.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Duchy: Wieczny smutek Godziny emisji

Jennifer przeprowadza się do wymarzonego domku na wsi. Jednakże dziwne głosy i zapachy utwierdzą ją w przekonaniu, że dom jest nawiedzony.

02:00

Tożsamość ofiary: Uciekinierka bez nazwiska Godziny emisji

W rowie w Minnesocie policja znajduje zwłoki młodej kobiety. Ustalenie tożsamości i przekazanie informacji rodzinie ofiary zajmie detektywom kilkadziesiąt lat.

02:48

Scena zbrodni: Tajemnica z Chimney Rock Godziny emisji

Tony analizuje okoliczności tajemniczej śmierci Jeffa Bradstreeta, lekarza znanego z niecodziennych metod leczenia autyzmu. Czy lekarz rzeczywiście popełnił samobójstwo?

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Śmiertelny areszt Godziny emisji

Do kostnicy trafia ciało nastolatki. Doktor G. szuka przyczyn zagadkowego krwotoku, który doprowadził do śmierci dziewczyny.

04:24

Plan zbrodni: Morski romans Godziny emisji

Fred i Jennifer byli wzorowym małżeństwem. Ale gdy Fred poznał Danielle, młodą lekarkę, Jennifer musiała walczyć, aby utrzymać męża przy sobie.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Złudne zauroczenie Godziny emisji

Gdy Amber poznała Scotta Petersona, myślała, że znalazła bratnią duszę. Nie przypuszczała, że po latach będzie zeznawać jako świadek w jednym z nagłośnionych procesów sądowych.

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Przebierańcy i błazny Godziny emisji

Detektyw Wolfe bada sprawę włamania u pary o nietypowych zainteresowaniach. Śledztwo prowadzi do dziwacznego świata klaunów.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info