Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

06:00

Medium z Long Island: Kontakt z przyjaciółmi

Theresa planuje wycieczkę do winiarni, aby nawiązać kontakt z przyjaciółmi, ale pojawienie się sceptyka niszczy całą atmosferę. Małżeństwo szuka kontaktu z bliskim znajomym.

Godziny emisji Medium z Long Island

06:25

Mroczne sekrety małżeńskie: Kartka z życzeniami

Kiedy Tabitha Howe poznała Scotta Wellingtona, romans był ostatnią rzeczą, jaką miała w głowie. Niebawem okazało się, że za maską zakochanego mężczyzny skrywał się istny potwór.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

06:50

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Jeśli nie chcesz być moja

Absolwentka szkoły wyższej ze złamanym sercem poznaje kogoś, w kim zakochuje się dosłownie na zabój. Ale z czasem przekonuje się, że nic nie jest w jej związku tym, na co wyglada.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

07:40

Zaginieni: Zaginiona dziewczyna

Kilka dni po zaginięciu Jennifer Kesse, nieopodal jej domu znaleziono jej samochód. Choć minęło już 10 lat, to ta tajemnicza sprawa z Florydy nadal pozostaje niewyjaśniona.

Godziny emisji Zaginieni

08:30

Detektyw do zadań specjalnych: Zapach kobiety

Kobieta podejrzewa, że jej mąż ją zdradza. Kiedy Wolf bliżej przygląda się życiu niewiernego małżonka, odkrywa, że nic nie jest takie, jakie się wydaje. Czy pozory naprawdę mylą?

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Dobrzy ludzie, złe miejsca

Amerykańska pisarka i dziennikarka, zajmująca się sprawami kryminalnymi, przypomina widzom najgłośniejsze morderstwa ostatnich lat.

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Zabójcze żniwo

Policja znalazła zwłoki kobiety, zastrzelonej w ośrodku wypoczynkowym Catskills tuż przed wybuchem pożaru. Okazało się, że ogień miał zamaskować także inne mroczne tajemnice.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Nie daj się

Życie Calleigh jest w niebezpieczeństwie: śledzi ją morderca. Szybko okazuje się, że zagrożona jest także jej kariera w policji.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Niania

Opiekunka do dzieci zostaje zamordowana w czasie rodzinnego przyjęcia. Policjanci dowiadują się, że ofiara właśnie straciła pracę. Czy motywem zbrodni była zazdrość?

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

13:00

Mroczne strony pożądania: Kolega ze szkoły

Samotna matka Latasha Edwards całkiem przypadkowo spotyka kolegę ze szkoły Dammona. Wydaje się jej, że znalazła w nim bratnią duszę. Kim naprawdę jest ten czarujący mężczyzna?

Godziny emisji Mroczne strony pożądania

14:00

Medium z Long Island: Dwóch Larrych w powietrzu

Theresa zostaje poproszona o oczyszczenie z duchów restauracji, ale sceptycznie nastawiony kierownik wprowadza wiele złej energii.

Godziny emisji Medium z Long Island

14:30

Medium z Long Island: Konfiskata kluczyków

Renee marzy, aby porozmawiać z dawno zmarłym przyjacielem. Czy Theresa umożliwi jej ten kontakt? Po dwóch stłuczkach w tygodniu Theresa zabiera Victorii kluczyki od samochodu.

Godziny emisji Medium z Long Island

15:00

Morderstwo na bagnach: Ponure miejsce na śmierć

Kimra Riley idzie do baru, aby się zabawić. Dwa miesiące później ciało dziewczyny zostaje znalezione na brzegu rzeki Tennessee. Czy policji uda się postawić mordercę przed sądem?

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

16:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Handlarze we mgle

Horatio i jego zespół ścigają mordercę trzech przemytników broni. Używany przez niego nielegalny karabin maszynowy powoduje, że ciała ofiar niemal całkowicie znikają.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Śmiertelna dawka

Dr G bada dwa podejrzane zgony: młodej kobiety, która zażyła lek antyhistaminowy, oraz matki, która cierpiała na przewlekłe bóle. Czy kobieta popełniła samobójstwo?

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

18:00

Medium z Long Island: Powrót do korzeni

Ojciec Theresy znajduje album z pamiątkami rodzinnymi. Theresa, zainspirowana odkryciem, udaje się do genealoga, żeby poznać historię swojego rodu. Prawda może być szokująca.

Godziny emisji Medium z Long Island

18:30

Medium z Long Island: Nie rezygnuj z pracy

Theresa odwiedza z Larrym fryzjera i postanawia zapisać się do szkoły kosmetycznej. Następnie pomaga kobiecie skontaktować się z synem.

Godziny emisji Medium z Long Island

19:00

Mroczne strony pożądania: SMS SOS

Tara dostaje mrożący krew w żyłach SMS - ktoś, kto ją zna, chce ją skrzywdzić. Przerażona kobieta stara się ustalić tożsamość nadawcy.

Godziny emisji Mroczne strony pożądania

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Tajne przez poufne

W mieszkaniu ofiary morderstwa policjanci z CSI znajdują laboratorium do produkcji metaamfetaminy. Śledztwo kieruje ich do pewnego agenta FBI prowadzącego podwójne życie.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

21:00

Zbłąkana dusza, odc. 1

Kristy Robinett ukazał się duch zamordowanej kobiety, który poprosił ją o pomoc w schwytaniu zabójcy. Zanim Kirsty udało się postawić zbrodniarza przed sądem, przeżyła koszmar.

Godziny emisji Zbłąkana dusza

22:00

Premiera Duchy: Oblicze zła

Po wizycie na nawiedzonej plantacji Joy boi się, że zły duch cały czas jej towarzyszy. Eksperci radzą, aby kobieta zgłębiła rodzinną przeszłość, jeśli chce poznać prawdę.

Godziny emisji Duchy

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Ciała w ruchu

Grissom i jego detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób, których szczątki znaleziono w spalonej przyczepie kempingowej. Przyczyną pożaru był wybuch gazu.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Obsługa pokoi

Warrick i Nick prowadzą śledztwo w sprawie śmierci ambitnej gwiazdy filmowej. Ciało aktora znaleziono w hotelowym pokoju, gdzie ofiara zabawiała się z kobietą poznaną w kasynie.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

01:00

Nawiedzone miejsca, odc. 1

Opowieści o domach i miejscach, w których straszą nieumarli, można usłyszeć w całych Niemczech. Czy są naoczni świadkowie tych zdarzeń? Czy są dowody na istnienie takich stworów?

Godziny emisji Nawiedzone miejsca

02:00

Towarzysze w zbrodni: Mordercza impreza

W Kalifornii policja znajduje rozkładające się zwłoki na kempingu w górach. Przeszłość ofiary wskazuje, że motywami zbrodni mogła być miłość, zazdrość i szokujący sekret.

Godziny emisji Towarzysze w zbrodni

02:48

Zła krew : Stracić nadzieję

Kiedy zawsze niespokojna Hope Meek znika, rodzina ma nadzieję, że dziewczyna wróci za kilka dni. Po miesiącach oczekiwania siostra jest pewna, że Hope padła ofiarą przestępstwa.

Godziny emisji Zła krew 

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Toksyczne siły

Mężczyzna umiera parę godzin po tym, jak groził popełnieniem samobójstwa. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci było przedawkowanie leków. Doktor G. prowadzi śledztwo.

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

04:24

Plan zbrodni: Kochanka milionera

Kolejne prawdziwe historie kryminalne, mroczniejsze niż filmowa fikcja. Zdrady, oszustwa i intrygi seksualne nieuchronnie prowadzące do zbrodni w afekcie.

Godziny emisji Plan zbrodni

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Zaślepiająca miłość

Jamie miał wiele kobiet, zanim poznał Melissę. Kiedy Melissa oznajmia, że jest w ciąży, szczęśliwy mężczyzna oświadcza się i to jest dopiero początek kłopotów.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Przeprowadzenie transakcji

Sara podejrzewa, że Brent sypia z Lindsay, która pracuje w agencji nieruchomości. Podczas śledztwa, Wolfe ponownie przekonuje się, że niektórzy ludzie nie cofną się przed niczym.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info