Reklama

Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2018-02-18 Pokaż dziś

06:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Co wydarzyło się w Las Vegas...

Robert Bessey cudem przeżył, gdy został postrzelony w szyję podczas jazdy samochodem do pracy poza Las Vegas. Czy śledczy ustalą sprawcę?

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

07:00

Zaginieni: Ostatni sezon

Intrygujące przypadki zaginięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.

Godziny emisji Zaginieni

08:00

Kulisy zbrodni: Zdrada

Sprawa kradzieży samochodu z napaścią na kierowcę okazała się upozorowanym morderstwem. Wszystkie tropy prowadzą policję do członka rodziny denata.

Godziny emisji Kulisy zbrodni

09:00

Zaginieni: Droga donikąd

Bryce zamierzał odwiedzić swoich rodziców, ale jego samochód znaleziono rozbity i porzucony w odległym parku w Kalifornii. Co się wydarzyło?

Godziny emisji Zaginieni

10:00

Klub detektywów: Koniec służby

Policjant Chris Russell ginie w trakcie służby. Cały oddział policji poszukuje sprawcy a dochodzeniem zajmują się detektywi Jimmy Anderson i Joey Catalanotto.

Godziny emisji Klub detektywów

Reklama
11:00

Medium z Long Island: Powrót do domu

Theresa pomaga matce, która nie potrafi się pozbierać po śmierci córki. Larry junior kończy college. Czy Theresa przekona syna, aby z powrotem zamieszkał w domu?

Godziny emisji Medium z Long Island

11:30

Medium z Long Island: Niespodzianka dla medium

Larry planuje imprezę niespodziankę z okazji urodzin Theresy. Czy duchy dadzą spokój solenizantce? Erna ma nadzieję, że nawiąże kontakt ze swoją zmarłą córką.

Godziny emisji Medium z Long Island

12:00

Mój sąsiad morderca: Rodzinne wideo

Rodzina Yates przeprowadza się do Spokane i odkrywa, że w mieście grasuje seryjny morderca atakujący młode kobiety. Rodzinne wideo ujawnia jednego z największych zabójców USA.

Godziny emisji Mój sąsiad morderca

13:00

Mój sąsiad morderca: Ostatni program

Chrissy i Charlie Billis wracają z nagrań swojego programu telewizyjnego w Vermont i po drodze mają poważny wypadek samochodowy. Jedno z nich traci życie. Czy taśmy ujawnią prawdę?

Godziny emisji Mój sąsiad morderca

14:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Zabójstwo za milion dolarów

Gdy bogaty biznesmen Alan zostaje zabity w swojej posiadłości, wydaje się, iż było to nieudane włamanie. Ale detektywi zaczynają podejrzewać, że za zbrodnią stoi była żona ofiary.

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

15:00

Mroczne strony pożądania: Kolega ze szkoły

Samotna matka Latasha Edwards całkiem przypadkowo spotyka kolegę ze szkoły Dammona. Wydaje się jej, że znalazła w nim bratnią duszę. Kim naprawdę jest ten czarujący mężczyzna?

Godziny emisji Mroczne strony pożądania

16:00

Zabójczy kochankowie: My przeciwko światu

Zrządzenie losu łączy Lori i Mike'a, który akurat wyszedł z więzienia. Kiedy mężczyzna nie może znaleźć pracy, wraca na przestępczą ścieżkę i wtajemnicza Lori w arkana fachu.

Godziny emisji Zabójczy kochankowie

17:00

Małżeństwo pełne tajemnic: Mózg operacji

Detektywi z Los Angeles szukają złodzieja, który kradnie drogie jachty. W swoich szeregach natrafiają na poczciwego mężczyznę, który ma na sumieniu więcej niż tylko kradzież łodzi.

Godziny emisji Małżeństwo pełne tajemnic

18:00

Zła krew : Zakazana miłość

Rodzina bardzo się niepokoi, kiedy kochana przez wszystkich babcia Gloria Marmolejo nagle znika. Podczas śledztwa policja odkrywa mroczny, rodzinny sekret.

Godziny emisji Zła krew 

19:00

Lata 80. dekada zbrodni: Morderstwo w czarny poniedziałek

Makler giełdowy Joe Pikul i jego żona Diane wiodą wystawne życie w Nowym Jorku. Nagle kobieta odkrywa sekretne życie męża i małżeństwo kończy się tragedią.

Godziny emisji Lata 80. dekada zbrodni

Reklama
20:00

Premiera Elementary: Nadmiar wrogów

Po zwolnieniu z londyńskiego MI6, Holmes powraca do Nowego Jorku z nową praktykantką. Jest też ponownie zainteresowany nawiązaniem współpracy z nowojorską policją.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

21:00

Policjant, mąż, morderca?: Część 2

Kiedy 23-letnia matka Stacey Peterson znika, podejrzenie pada na jej męża policjanta Drew. Detektywi odkrywają, że pierwsza żona Drewa zmarła w tajemniczych okolicznościach.

Godziny emisji Policjant, mąż, morderca

22:00

Mąż, ojciec, morderca

Kiedy w Modesto w Kalifornii znika Laci Peterson, która jest w ósmym miesiącu ciąży, policja natychmiast rozpoczyna poszukiwania. Podejrzenie pada na męża kobiety, Scotta.

Godziny emisji Mąż, ojciec, morderca

00:00

Miasta, w których straszy: Vicksburg, Missisipi

Tennessee Wraith Chasers to elitarna grupa badaczy zjawisk paranormalnych podróżująca po całej Ameryce w poszukiwaniu prawdy o przerażających miastach, w których straszą duchy.

Godziny emisji Miasta, w których straszy

01:00

Duchy: Zło nadchodzi

Jacinda zauważa tajemnicze poświaty na swoich zdjęciach i sądzi, że ma do czynienia z dobrymi duchami. Okazuje się jednak, iż nieproszony gość ma dużo mniej przyjazne zamiary.

Godziny emisji Duchy

02:00

Dentyści - sadyści: Opieka dentystyczna

Doktor Rezanowicz ma udane małżeństwo i wspaniałą praktykę dentystyczną. Kiedy policja znajduje zwłoki żony lekarza, na jaw wychodzą okrutne kłamstwa i kulisy morderstwa.

Godziny emisji Dentyści - sadyści

02:48

44. kalibrowy morderca

Historia seryjnego mordercy, który terroryzował Nowy Jork 40 lat temu. Rodziny ofiar, osoby, którym udało się przeżyć i detektywi prowadzący śledztwo dzielą się wspomnieniami.

Godziny emisji 44. kalibrowy morderca

04:24

Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Fred i Rosemary West

W latach 1978-1994 małżonkowie Fred i Rosemary West zwabiali do swojego domu bezbronne młode kobiety, które następnie pozbawiali życia. W programie kulisy tych brutalnych zbrodni.

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły światem

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Zabójcza para

Historie osób, które nagle odkryły szokującą prawdę o swoich współmałżonkach choć przez wiele lat nie miały wątpliwości, że ze swoimi partnerami tworzą szczęśliwe związki.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Tajniacy

Prywatny detektyw Brian Wolfe i jego partner Perez prowadzą tajną operację w luksusowym kurorcie. Na celownik biorą złodzieja okradającego bogatych klientów.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

Reklama

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info