Reklama

Logo ID ID program TV na 2018-03-23 - ramówka, emisje

2018-03-23 Pokaż dziś

06:00

Medium z Long Island: Z rodzicielskim błogosławieństwem

Theresa spotyka się z parą, która pragnie uzyskać błogosławieństwo od swoich zmarłych rodziców dla ich związku. Czy uda im się je otrzymać?

Godziny emisji Medium z Long Island

06:30

Mroczne sekrety małżeńskie: Moje życie, mój koszmar

Gdy chłopak Kendry, aktor Shelley Malil, stał się zbyt kontrolujący, dziewczyna zakończyła toksyczny związek. Jej decyzja miała tragiczne skutki.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

07:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Kod milczenia

Na Florydzie zostaje zamordowanych dwóch przyjaciół, Cabretti Wheeler i Kyle Ellis. Jedyny świadek zbrodni znika. Matka ofiary ryzykuje życie, szukając sprawiedliwości dla syna.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

08:00

Zaginieni: Zaginiony anioł

Dziewiętnastoletni Angel Garcia jedzie na przejażdżkę motocyklem i znika. Przyjaciele twierdzą, że chłopaka gonił samochód SUV. Kilka miesięcy później pojawia się nowy trop.

Godziny emisji Zaginieni

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Dr Essa proszony jest o zgłoszenie

Yazeed i Rosemarie Essa wiedli na pozór szczęśliwe życie. Pewnego dnia Rosemarie zasłabła za kierownicą i zginęła w wypadku. Prawdopodobnie był to zawał serca. A może morderstwo?

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

Reklama
10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Świadek morderstwa

Małe, senne miasteczko jest w szoku po tym, jak na jednej z jego ulic zostaje zastrzelona para muzułmanów. Czy nienawiść była jedynym motywem tej okropnej zbrodni?

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

11:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Ukryte pragnienia

Kiedy Kiplyn nie wróciła ze szkoły do domu, policja od razu podejrzewała, że musiało dojść do morderstwa. Jednak śledczy nie mogli ustalić sprawcy. Kto mógł być winny?

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

12:00

Krwawa układanka: Hotelowe zabójstwo

W hotelowym pokoju w stanie Oregon, pokojówka odkrywa zwłoki kobiety. Mąż ofiary ujawnia, iż para żyła w otwartym związku. Czy sprawcą mógł być kochanek kobiety?

Godziny emisji Krwawa układanka

13:00

Małżeństwo pełne tajemnic: Ciemniejszy odcień błękitu

Po śmierci policjanta w mieście w Illinois zostaje wprowadzony stan wyjątkowy. Wkrótce na jaw wychodzą obrzydliwe szczegóły z pełnego tajemnic życia stróża prawa.

Godziny emisji Małżeństwo pełne tajemnic

14:00

Medium z Long Island: Po spotkaniu, część 3

Spotkania z byłymi klientami medium Theresy Caputo. Jak pomoc Theresy zmieniła życie tych ludzi, borykających się z różnymi problemami?

Godziny emisji Medium z Long Island

15:00

Tajemnice pól śmierci: Ciało w beczce

Detektyw Rodie Sanchez otwiera drugą, niezakończoną sprawę. Prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia w 1991 r. Curtisa „Cochise" Smitha, młodego czarnoskórego mężczyzny z Iberville.

Godziny emisji Tajemnice pól śmierci

16:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Nie wszystko złoto co się świeci

Sprawa zagadkowego morderstwa starszego mężczyzny, którego zwłoki były nawpół nagie. Trop prowadzi śledczych do czterech różnych stanów.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

17:00

Krwawa układanka: Morderstwo milionera

W 1994 roku zamożny 55-letni biznesmen został zastrzelony w kuchni swojego domu. Policja podejrzewała jego niepełnosprawnego syna. Ale czy był on zdolny zabić?

Godziny emisji Krwawa układanka

18:00

Medium z Long Island: Żeglowanie z duchami

Podczas rejsu statkiem Theresa organizuje seans dla pasażerów. Ile duchów uda się jej przywołać? Larry ma niespodziankę dla Theresy.

Godziny emisji Medium z Long Island

19:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Tam, gdzie jest dym

Pielęgniarka Mellisa zostaje znaleziona martwa. Detektywi szybko orientują się, że kobieta została zamordowana, a dom podpalony w celu zatarcia śladów zbrodni. Kto jest sprawcą?

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

Reklama
20:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Poranny gwałciciel

Seria napaści na tle seksualnym w Phoenix zdaje się być dziełem seryjnego gwałciciela, który atakuje kobiety w ich własnym domach, podczas snu.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

21:00

Miasta, w których straszy: Salem

Tennessee Wraith Chasers to elitarna grupa badaczy zjawisk paranormalnych podróżująca po całej Ameryce w poszukiwaniu prawdy o przerażających miastach, w których straszą duchy.

Godziny emisji Miasta, w których straszy

22:00

Demony z naszych snów: Nocne potwory

Kimberley to typowa mama mieszkająca z rodziną w domu na przedmieściach. Pewnej nocy jej życie zamieniło się w koszmar, kiedy została osaczona przez tajemniczą bestię.

Godziny emisji Demony z naszych snów

23:00

Przeklęty hotel: Dziewczyna w zbiorniku z wodą

Elisa Lam znika tuż po zameldowaniu się w cieszącym się złą sławą hotelu Cecil w Los Angeles. To jedno z ostatnich przedziwnych zdarzeń w hotelu. Co stało się z kobietą?

Godziny emisji Przeklęty hotel

00:00

Powrót z zaświatów: Trudy miłości , Nadprzyrodzona walka

Sam i Jesse badają dwa przypadki śmierci po standardowych zabiegach medycznych i zamiast odpowiedzi pojawia się jeszcze więcej pytań.

Godziny emisji Powrót z zaświatów

01:00

Doświadczyć niezwykłego, odc. 13

Naoczni świadkowie zjawisk paranormalnych i trudnych do wytłumaczenia wypadków dzielą się swoimi przeżyciami. W programie fabularyzowane rekonstrukcje nadprzyrodzonych zdarzeń.

Godziny emisji Doświadczyć niezwykłego

02:00

Przeklęty hotel: Dziewczyna w zbiorniku z wodą

Elisa Lam znika tuż po zameldowaniu się w cieszącym się złą sławą hotelu Cecil w Los Angeles. To jedno z ostatnich przedziwnych zdarzeń w hotelu. Co stało się z kobietą?

Godziny emisji Przeklęty hotel

02:48

Morderstwo na prowincji: Miła siostra

Elizabeth Baune jest podporą całej społeczności. Mieszkańcy są w szoku, kiedy kobieta zostaje zamordowana. Wkrótce okaże się, że przyczyną śmierci mogła być dobroć ofiary.

Godziny emisji Morderstwo na prowincji

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: W środku nocy

Młody mężczyzna nagle zmarł po szalonej nocy z przyjaciółmi. Dr G ustaliła przyczynę jego śmierci. Czy rodzice będą w stanie pogodzić się z prawdą o własnym synu?

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

04:24

Koroner: na tropie zbrodni: Dotrzeć do prawdy

Udowodnienie wielokrotnego zabójstwa bez ciał i tożsamości ofiar nie jest to łatwe. Koroner Hetric musi się z tym zmierzyć. Wszystko się zmienia, gdy odkrywa mrożące krew w żyłach ślady.

Godziny emisji Koroner: na tropie zbrodni

Reklama
05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Okaleczona przez miłość

Gdy chłopak Kendry, aktor Shelley Malil, stał się apodyktyczny, dziewczyna zerwała z nim znajomość. Jej decyzja miała jednak katastrofalne skutki.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Papierowy trop

Devin jest właścicielem niewielkiej firmy drukarskiej. Podejrzewa, że jeden z jego pracowników kradnie drogie artykuły biurowe. Czy Wolfe przyłapie sprawcę na gorącym uczynku?

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

O programie TV stacji ID

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-03-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-03-23 dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w ID

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info