Logo Polsat Viasat Explore Program TV Polsat Viasat Explore - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:15

Marzenie o wiejskiej chatce, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2016 )

101. Dwoje ludzi chce zacząć nowe życie w domku na wsi, nie rezygnując jednocześnie z wygód i usprawnień swojego poprzedniego domu.

07:05

Marzenie o wiejskiej chatce, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( USA )

102. Właścicielka drewnianej chaty sprzed kilkuset lat chce, aby Charlie rozebrał budynek, wyremontował i zbudował z powrotem w tym samym miejscu.

08:15

Marzenie o wiejskiej chatce, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( USA )

103. Charlie pracuje w dwóch domach: musi zdjąć dachy, dobudować piętra i położyć dachy z powrotem, używając do tego wyłącznie drewna z odzysku.

09:20

Marzenie o wiejskiej chatce, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( USA )

104. Charlie ma zbudować dwa domy z używanego drewna — ale nie w stylu „drewnianej chatki". Czy poradzi sobie z takim zadaniem?

10:30

Marzenie o wiejskiej chatce, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( USA )

105. Charlie przebudowuje wnętrze domu, używając wyłącznie drewna z odzysku.

11:40

Marzenie o wiejskiej chatce, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( USA )

Remont w Carver Gap. Na terenie znanym jako The Carver Gap w stanie Tennessee stoi kilka zabytkowych chat. Jedna z nich wymaga remontu, który trzeba przeprowadzić na miejscu, w uroczej, górskiej dolince.

12:50

Marzenie o wiejskiej chatce, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2016 )

101. Dwoje ludzi chce zacząć nowe życie w domku na wsi, nie rezygnując jednocześnie z wygód i usprawnień swojego poprzedniego domu.

13:55

Marzenie o wiejskiej chatce, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( USA )

102. Właścicielka drewnianej chaty sprzed kilkuset lat chce, aby Charlie rozebrał budynek, wyremontował i zbudował z powrotem w tym samym miejscu.

15:00

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

206. Piwo: dlaczego niegdyś picie piwa było zdrowsze niż picie wody? Wyświetlacze ciekłokrystaliczne: jaka tajemnicza, zakrzywiająca promienie świetlne substancja umożliwia działanie ekranu komputera?

15:35

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 7 Godziny emisji

207. Okulary przeciwsłoneczne: klasyczne wzornictwo nawiązuje do wydarzeń II wojny światowej. Telefon: jak nauka umożliwia komunikację na terenie całego świata.

16:10

Wojny robotów, sez. 9, odc. 2 Godziny emisji

rozrywka, technologia

902. Oto największy i najbardziej efektowny program z udziałem robotów! Roboty zbudowane przez konstruktorów-amatorów walczą ze sobą i z groźnymi maszynami stworzonymi przez fachowców.

17:30

Wojny robotów, sez. 9, odc. 3 Godziny emisji

rozrywka, technologia

903. Oto największy i najbardziej efektowny program z udziałem robotów! Roboty zbudowane przez konstruktorów-amatorów walczą ze sobą i z groźnymi maszynami stworzonymi przez fachowców.

18:45

Przetrwać na Alasce, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

wyprawy, środowisko

Arktyczne piekło. Ośmioro najlepszych specjalistów w sztuce przetrwania wyrusza na ekspedycję przez Alaskę. Czeka ich niemal 5 tysięcy kilometrów wędrówki przez jedne z najtrudniejszych terenów na Ziemi.

19:50

Przetrwać na Alasce, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

wyprawy, środowisko

Rzeka bez powrotu. Na drugim etapie wielkiej wędrówki przez Alaskę ósemka śmiałków musi zmierzyć się z potężną rzeką Jukon.

21:00

Australijscy poszukiwacze złota, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

103. Vern i Leon są zmuszeni do zmiany miejsca poszukiwań. Chris i Greg stają przed ważną decyzją. Henri i Kellie stawiają na złoto ze słonego jeziora.

22:00

Australijscy poszukiwacze złota, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

104. Ulewne deszcze mogą zmusić jedną z grup do wcześniejszego zakończenia sezonu. Henri i Kellie odnoszą serię sukcesów. Trzecia ekipa trafia na znalezisko życia.

23:00

Giganci szos, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( Australia 2012 )

105. Poza przewozem koparki - 3800 km z portu w Melbourne do Darwin po powrocie do Brisbane Dave transportuje jeden z ostatnich fragmentów 2000-tonowej wiertarki do tuneli.

23:30

Giganci szos, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( Australia 2012 )

106. Przed firmą pojawia się szansa zdobycia intratnego, kontraktu wartego 100 milionów dolarów. Jego zdobycie zapewniłoby załodze pracę przez kolejne 3 lata. Czy jednak uda się ten kontrakt zdobyć?

00:00

Giganci szos, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( Australia 2012 )

107. Po wygraniu kontraktu na 100 milionów dolarów przychodzi pora na Jona na wywiązanie się ze zobowiązań.

00:30

Giganci szos, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny ( Australia 2012 )

108. Załoga staje przed największym wyzwaniem w swojej karierze. To drugie zlecenie w ich 3-letnim kontrakcie za 100 mln dolarów i jak się okazuje najcięższy załaduek do transportu w historii firmy.

01:10

Przewoźnicy domów, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Chcemy to z powrotem. Pat Ross zdobył dla swojej córki dom za darmo. Teraz podarunek musi przejechać 460 km. przez zatłoczone drogi Calgary i przez gęsto grodzone pola z pasącą się tam trzodą do nowej lokalizacji.

01:25

Przewoźnicy domów, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Nowy dom, wielkie kłopoty. Wade i jego zespół stają przed zadaniem przeniesienia bungalowu dla syna jednego z pracowników. Jednak proste w założeniu zadanie komplikuje nieoczekiwana mgła.

01:50

Przewoźnicy domów, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Chcę wyjechać na wieś. Tyler i Amy Deck postanawiają wyprowadzić się z miasta, aby ich syn wychowywał się w otoczeniu dzikiej przyrody i jezior. Znaleźli już swój wymarzony dom tylko, że leży on o 115 km od Maple Creek

02:15

Przewoźnicy domów, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Potrzeba więcej miejsca!. Ty i Melisa kupili nowy dom, który chcą przewieźć na teren rodzinnej posiadłości. Jednakże fakt iż dom jest szerszy niż większość dróg bardzo utrudnia zadanie Wade'owi i jego ekipie.

02:40

Auto-cuda z wysypiska, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2014 )

Szybka rozbiórka generalna. Zbliżają się terminy ukończenia prac - członkowie załogi ścigają się między sobą, kto szybciej rozbierze samochód. Josh i Daren - 1968 Charger, Mark i Royal 1970 Challenger RT.

03:25

Auto-cuda z wysypiska, sez. 4, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2014 )

Więcej pieniędzy, więcej wyzwań. Ekipa rozpoczyna restaurację pojazdu Top Banana 1972 Dodge Charger Rallye. W Darenie budzą się podejrzenia co do miesięcznego budżetu, Markowi udaje się znaleźć oryginalnego Hemi Dodge Challengera.

04:10

Asy przestworzy, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

( 2014 )

Osprey. Po części samolot, po części śmigłowiec: V-22 Osprey to maszyna jedyna w swoim rodzaju. W tym odcinku dowiemy się, jak powstało to niezwykłe dzieło współczesnej inżynierii lotniczej.

05:00

Asy przestworzy, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

( 2015 )

A-10 Thunderbolt Warthdog. Przyjrzyjmy się, jak samolot A-10 Thunderbolt II potrafi niszczyć z ogromną dokładnością pojazdy opancerzone, czołgi a nawet budynki, jednocześnie chroniąc amerykańskich żołnierzy na ziemi.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat Explore umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat Explore. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat Explore można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat Explore umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat Explore. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info