Logo Polsat Viasat History Program TV Polsat Viasat History - ramówka, emisje

2017-08-22 Pokaź dziś

06:10

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 10 Godziny emisji

dokumentalny, wojenny ( UK 2015 )

Operacja Overlord. Wojska niemieckie wycofują się z Rosji. Najważniejsze wydarzenia rozgrywają się na drugim froncie w Europie. Szóstego czerwca alianci lądują na plażach Normandii i rozpoczynają operację Overlord.

07:00

Destrukcyjne żywioły, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2013 )

Katastrofa Hindenburga. Wypadek sterowca Hindenburg pozostaje w pamięci jako jedna z najbardziej szokujących katastrof w historii lotnictwa. Ale co spowodowało, że okręt powietrzny w kilku chwilach stanął w płomieniach?

07:35

101 najważniejszych postaci XX w., sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

102. Od twórców postaci pierwszego superbohatera po odnoszącą największe sukcesy artystkę pop-artu: to jeden z najbardziej dynamicznych i zróżnicowanych odcinków w całej serii.

08:40

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

203. Przyglądamy się prostemu kombinezonowi khaki, umieszczonemu na wystawie University of Akrons, który odegrał kluczową rolę w jednym z najbardziej kontrowersyjnych eksperymentów naukowych.

09:35

Konspiracje, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

( UK 2015 )

Tajemnicze zniknięcia. Surrealistyczne historie o tajemniczych zniknięciach znanych ludzi takich jak lord Lucan, który w 1974 roku zatłukł na śmierć opiekunkę swoich dzieci i uciekł z miejsca zbrodni.

10:35

Zakazana historia, sez. 4, odc. 5 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Prawdziwa Maria Magdalena. Maria Magdalena to jedna z ważniejszych postaci chrześcijaństwa. Jej imię pojawia się w Ewangeliach aż dwanaście razy, częściej niż większości Apostołów. Jaką naprawdę rolę odegrała w historii wiary?

11:35

Sześć królowych Henryka VIII, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

101. Nastoletni Henryk VIII zakochuje się w pięknej hiszpańskiej księżniczce, Katarzynie Aragońskiej. Pierwsza królowa zarządza królestwem w czasie wojny i uczy Henryka sztuki panowania.

12:30

Sześć królowych Henryka VIII, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

102. Anna Boleyn, czarująca kochanka Henryka, postanawia, że zostanie królową Anglii. Seksualna obsesja na punkcie Anny i pragnienie posiadania syna sprawiają, że Henryk porzuca Katarzynę.

13:30

Sześć królowych Henryka VIII, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

103. Po dekadach niepowodzeń trzecia żona Henryka VIII, Jane Seymour, daje mu wreszcie upragnionego syna i dziedzica. Niestety, wkrótce po urodzeniu dziecka Jane umiera, a Henryk pogrąża się w rozpaczy.

14:30

Muzeum pełne tajemnic, sez. 3, odc. 11 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2013 )

Klątwa zdobywcy, ciastolina i tajemnicze morderstwo. Don zbada suknię gwiazdy okrytego niesławą filmu hollywoodzkiego, kawałek szarej gliny, który zainspirował słynne amerykańskie zabawki i wyblakły brązowy dokument z kryminalnego archiwum.

15:20

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 11 Godziny emisji

dokumentalny, wojenny ( UK )

W samym piekle. Wojska sił alianckich z Normandii kierują się na wschód i zbliżają się do granicy Niemiec. Na wschodzie Związek Radziecki rozpoczyna największą ofensywę tej wojny - operację Bagration.

16:25

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 22 Godziny emisji

222. Czy nam się to podoba, czy nie, postęp techniczny napędzają wojny, konflikty i pragnienie odkrywania nieznanego. Paradoksalnie — ludzkość jest najbardziej twórcza, kiedy ulega niszczycielskim zapędom.

17:00

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

203. Przyglądamy się prostemu kombinezonowi khaki, umieszczonemu na wystawie University of Akrons, który odegrał kluczową rolę w jednym z najbardziej kontrowersyjnych eksperymentów naukowych.

17:55

DNA sławy, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

historia, nauka

101. Mark Evans odkrywa, że Elvis Presley mógł cierpieć na kardiomiopatię przerostową — genetyczną chorobę serca, która mogła być przyczyną jego przedwczesnej śmierci.

19:00

Tajemnice brytyjskich zamków, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Zamek w Warwick. Zamek w Warwick, który Dan Jonson pokaże nam w tym odcinku, leży w samym sercu angielskiej prowincji.

19:55

Zakazana historia, sez. 4, odc. 6 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Śmierć Mussoliniego. Benito Mussolini, niegdyś potężny dyktator i przyjaciel Hitlera, zakończył życie rozstrzelany. Jego ciało powieszono do góry nogami, jak groteskową tuszę zwierzęcą, na stacji benzynowej w Mediolanie.

21:00

Imperium carów: Rosja Romanowów, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

Nowa Rosja. Dr Lucy Worsley przygląda się, jak przebiegały pierwsze lata władzy dynastii Romanowów - od rządów 16-letniego Michała po Piotra Wielkiego, który postanowił unowocześnić Rosję.

22:15

Henryk i Anna: kochankowie, którzy zmienili historię, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

101. Oto dwie z najczęściej wymienianych postaci w historii Anglii. Co naprawdę wiemy o tych niefortunnych kochankach? Jakie były ich prawdziwe charaktery i motywacje?

23:20

Sześć królowych Henryka VIII, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

101. Nastoletni Henryk VIII zakochuje się w pięknej hiszpańskiej księżniczce, Katarzynie Aragońskiej. Pierwsza królowa zarządza królestwem w czasie wojny i uczy Henryka sztuki panowania.

00:15

Zagłada europejskich Żydów, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( France 2014 )

Pułapka. Serial bada korzenie Holokaustu i szuka odpowiedzi na pytanie jak doszło do powstania planów eksterminacji Żydów i jak wcielono je w życie najpierw w Niemczech, a potem w całej Europie.

01:20

Łowcy mitów, sez. 3, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2014 )

Ksiądz, jego miłość i Święty Graal. Maleńka francuska wioska Rennes-le-Chateau od 70 lat przyciąga poszukiwaczy skarbów. Uważa się ze tamtejszy ksiądz Berenger Sauniere odkrył zakopany skarb.

02:15

Katarzyna Wielka, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

106. Inteligencja i urok osobisty sprawiają, że wpływy Katarzyny na dworze rosną.

03:05

Zmarli średniowiecza, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

Rycerz z Saint Bees. Historia zwłok rycerza z Kumbrii, które odnaleziono pokryte warstwą pszczelego wosku. Dzięki temu zabezpieczeniu archeolodzy mieli możliwość zbadania niemal idealnie zakonserwowanego ciała z XIV w.

03:50

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 20 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

220. Badamy tekturowe pudło wypełnione kartami zawierającymi imiona, adresy oraz inne materiały dowodowe w sprawie ciągle nierozwikłanego morderstwa, które przykuło uwagę narodu w ubiegłym stuleciu.

04:35

Destrukcyjne żywioły, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2013 )

Smog w Pensylwanii. Miejski smog to znane zjawisko, ale w 1948 roku kombinacja unikalnych warunków atmosferycznych z zanieczyszczeniami powietrza wywołała gęstą, żrącą chmurę, która śmiertelnie zaważyła na Pensylwanii.

05:00

Imperium carów: Rosja Romanowów, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

Wiek skrajności. Dr Lucy Worsley poddaje wnikliwej analizie niezwykłe rządy Katarzyny Wielkiej, która zabrała rosyjski tron swojemu mężowi Piotrowi III, a potem wdała się w konflikt z napoleońską Francją.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info