Logo Polsat Viasat History Program TV Polsat Viasat History - ramówka, emisje

2017-09-20 Pokaż dziś

06:00

Łowca militariów, sez. 2, odc. 2

reportaż, lifestyle

Wielki zły bombowiec. Paul otrzymuje nowe zadanie: ma odnaleźć ostatnią brakującą część bombowca B25 z czasów II wojny światowej. Samolot jest rekonstruowany przez organizację Commemorative Air Force.

Godziny emisji Łowca militariów

06:45

Zakazana historia, sez. 2, odc. 3

historyczny program dokumentalny ( 2014 )

Tajemnice nazistowskich UFO. Jamie analizuje prace niemieckiego inżyniera Georga Kleina, który jako pierwszy twierdził, że obiekty UFO były dziełem Trzeciej Rzeszy.

Godziny emisji Zakazana historia

07:40

101 najważniejszych postaci XX w., sez. 1, odc. 7

historyczny program dokumentalny

107. Od malarza, który całkowicie odmienił oblicze sztuki współczesnej, po najbardziej rozpoznawalną postać II wojny światowej — w tym odcinku zobaczymy postaci, które dziś uznajemy za ikony XX w.

Godziny emisji 101 najważniejszych postaci XX w.

08:50

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 24

dokumentalny ( USA 2012 )

224. Badamy porządnie znoszony uniform marynarski. Należał on do lekarza, który praktykował dziwne operacje przy użyciu kozich jąder.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

09:45

Konspiracje, sez. 1, odc. 1

( UK 2015 )

Naziści. Historia mówi nam, że Hitler popełnił samobójstwo w 1945 r. Jednak pewien brytyjski dziennikarz twierdzi, że zwłoki znalezione w bunkrze były jedynie atrapą. Jeśli to prawda, to dokąd uciekł Hitler?

Godziny emisji Konspiracje

10:40

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 1

101. W tym odcinku analizujemy legendę o Romulusie i Remusie, szukając historycznych pozostałości po czasach założenia Rzymu. W tym celu zapuszczamy się między innymi do kanałów ściekowych.

Godziny emisji Rzym: pierwsze supermocarstwo

11:40

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 2

102. Rzym prowadził agresywną ekspansję równolegle z inną potęgą tamtych czasów: Kartaginą. Badania archeologiczne u brzegów Sycylii wskazują na to, że mocarstwa walczyły także na morzu.

Godziny emisji Rzym: pierwsze supermocarstwo

12:40

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 3

103. Pompeje i Fidenae były w starożytności bardzo bogatymi miastami. Poznamy kogoś, kto położył temu kres...

Godziny emisji Rzym: pierwsze supermocarstwo

13:35

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 7

dokumentalny ( USA 2012 )

207. Prezenter Don Wildman bada przedmiot wyglądający jak miniaturowa ludzka głowa, przetransportowana z dżungli w Ameryce Południowej.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

14:35

Łowca militariów, sez. 2, odc. 3

reportaż, lifestyle

Zemsta za Pearl Harbor. Paul stara się zrekonstruować broń, które pomogła Ameryce przejść od klęski w Pearl Harbor do zwycięstwa w II wojnie światowej: działko przeciwlotnicze Oerlikon kalibru 20 mm.

Godziny emisji Łowca militariów

15:30

Zakazana historia, sez. 4, odc. 2

historyczny program dokumentalny

Tajne archiwa Watykanu. Tym razem odwiedzimy archiwa Watykanu, gdzie przechowywane są nie tylko osobiste dokumenty poprzednich papieży, ale także dokumenty z procesu Galileusza czy listy Henryka VIII z żądaniem rozwodu.

Godziny emisji Zakazana historia

16:25

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 13

213. Wędzony łosoś: ujawniamy najlepszy sposób wędzenia, zapewniający najlepszy smak. Napoje gazowane: naukowe wyjaśnienie bąbelków w szklance.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

17:00

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 24

dokumentalny ( USA 2012 )

224. Badamy porządnie znoszony uniform marynarski. Należał on do lekarza, który praktykował dziwne operacje przy użyciu kozich jąder.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

17:55

Wyżyny cywilizacji, sez. 2, odc. 2

starożytność, nauki przyrodnicze, dokument ( Germany )

Ludy germańskie. Niewiele jest krajów w Europie, które nie mają jakichś germańskich korzeni — choć nigdy nie istniał jeden, zjednoczony naród germański.

Godziny emisji Wyżyny cywilizacji

19:05

Sześć królowych Henryka VIII, sez. 1, odc. 3

103. Po dekadach niepowodzeń trzecia żona Henryka VIII, Jane Seymour, daje mu wreszcie upragnionego syna i dziedzica. Niestety, wkrótce po urodzeniu dziecka Jane umiera, a Henryk pogrąża się w rozpaczy.

Godziny emisji Sześć królowych Henryka VIII

20:00

Zakazana historia, sez. 4, odc. 3

historyczny program dokumentalny

Tajemnice komunistycznych morderców. Zbrodnie nazistów są wszystkim dobrze znane — natomiast o zbrodniach popełnianych w imię komunizmu wielu ludzi na świecie nie ma pojęcia.

Godziny emisji Zakazana historia

21:00

W komnatach Wolf Hall, sez. 1, odc. 6

historia, dramat

Czarne chmury. Akt Supremacji przyznaje Henrykowi tytuł głowy Kościoła w Anglii. Cesarz i jego ambasadorowie odmawiają jednak uznania tego tytułu i małżeństwa króla z Anna Boleyn.

Godziny emisji W komnatach Wolf Hall

22:10

Rozbójnicy, piraci i łajdacy, sez. 1, odc. 2

Piraci. Dr Sam Willis zaprasza na spotkanie z awanturniczymi piratami, których złote lata przypadły na początek XVIII w. Zobaczymy, dlaczego ci złoczyńcy stali się najgroźniejszymi przestępcami na świecie.

Godziny emisji Rozbójnicy, piraci i łajdacy

23:25

Zabójcy z pradawnych czasów, sez. 1, odc. 7

dokumentalny ( UK 2016 )

Apokalipsa wikingów. W IX wieku bezwzględni wikingowie byli postrachem Europy. Kiedy do podbicia pozostało im jedynie królestwo Wessex, ten waleczny lud z Północy stawił czoła królowi Alfredowi.

Godziny emisji Zabójcy z pradawnych czasów

00:20

Zabójcze maszyny, sez. 1, odc. 2

102. Odkąd zaczęto budować mury, pojawili się też ludzie obmyślający sposoby ich burzenia.

Godziny emisji Zabójcze maszyny

01:20

Łowcy mitów, sez. 3, odc. 11

dokumentalny ( UK 2014 )

Człowiek, który odnalazł Majów. Niesamowita historia o dwóch poszukiwaczach-amatorach, którzy odkryli zachowane pozostałości jednej z najwspanialszych cywilizacji na ziemi - cywilizacji Majów.

Godziny emisji Łowcy mitów

02:15

Muszkieterowie, sez. 1, odc. 3

dramat ( UK 2014 )

Powrót kupca. Misja sprowadzenia kupca Bonnaire z powrotem do Paryża zamienia się w pełną zdradzieckich zwrotów bitwę. Muszkieterowie muszą pokonać wielu wrogów Bonnaire'a.

Godziny emisji Muszkieterowie

03:10

Zmarli średniowiecza, sez. 3, odc. 3

dokumentalny ( UK )

303. Na brzegu rzeki znaleziono doskonale zachowane miecze z czasów bitwy pod Castillon w 1453 r. Co to znalezisko mówi nam o końcu Wojny Stuletniej?

Godziny emisji Zmarli średniowiecza

03:55

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 16

dokumentalny ( USA 2012 )

216. Analizujemy kolekcję szkiców przedstawiających przerażające stworzenia, zdecydowanie - nie z tego świata oraz pozornie prymitywną broń - kastety.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

04:40

Słynne okręty, sez. 1, odc. 6

historia, militaria

Najmniejsze okręty wojenne. Tym razem poznamy historie małych jednostek, które odegrały ważne role w wojnach. W waszyngtońskim muzeum Smithsonian można zobaczyć okręt o nazwie Philadelphia: kanonierkę o długości zaledwie 16 m.

Godziny emisji Słynne okręty

05:25

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 10

( 2015 )

Wykrywacz metali. Wykrywacze skonstruowano do poszukiwania rud metali, a później wykorzystywano je do znajdowania niewybuchów min i bomb w powojennej Francji. W tym odcinku także o wojskowym pochodzeniu balonów i gumy.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info