Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:00

Ekstremalne odchudzanie: Brandi, część 2 Godziny emisji

Trener Chris Powell wspiera Brandi podczas wyczerpującej walki z nadwagą. Dziewczyna bierze udział w zawodach Ironman i dostaje kilka kulinarnych porad od szefa Rocca Dispirito.

06:50

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Rytuały, zasady i ostateczny test Godziny emisji

Konserwatywna matka żąda, aby jej córka odprawiła serię starych obrzędów, które mają sprawdzić, czy dziewczyna jest gotowa do zamążpójścia.

07:40

Zyskowny remont, odc. 8 Godziny emisji

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

08:30

Widok za milion, odc. 14 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

09:00

Salon sukien ślubnych: Kanada: Suknia dopasowana do figury Godziny emisji

Rosie ma niecałe 150 centymetrów wzrostu i chciałaby, aby suknia dodała jej kilka centymetrów. Jamieson szuka kreacji, która nada jej kobiecych kształtów.

09:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Pod presją czasu Godziny emisji

Aleksandra musi jak najszybciej znaleźć doskonałą suknię ślubną. April też musi szybko dokonać wyboru kreacji, ponieważ data ślubu jest już bardzo blisko.

10:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Rozdwojenie jaźni Godziny emisji

Gwiazda WNBA i przyszła panna młoda Angel chce stanąć przed ołtarzem w damskim kostiumie, ale jej przyjaciółka uważa, że powinna wystąpić w sukni.

10:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Trudne decyzje Godziny emisji

Syn panny młodej Dawn jest małym fashionistą i stawia Monte'ego przed trudnym wyzwaniem. Katherine szuka tradycyjnej sukni, do której założy buty kowbojki.

11:00

Moje największe marzenie, odc. 1 Godziny emisji

Inspirujące historie ludzi, którzy żyją w nadziei na cud. Dziewięcioletni Garin z porażeniem mózgowym marzy, że pewnego dnia będzie mógł grać w piłkę nożną.

12:00

Premiera Mistrzowie remontu: Klasyczny amerykański styl Godziny emisji

Allan i Janelle musieli przerwać wymarzony remont domu dla powiększającej się rodziny z powodu choroby Janelle. Nate i Jeremiah stają przed najtrudniejszym zadaniem w karierze.

13:00

Ekstremalne ciało: być jak Hulk Godziny emisji

W Brazylii coraz większą popularnością cieszy się ekstremalna kulturystyka. Spotkamy mężczyzn, którzy zrobią wszystko, aby mieć muskuły jak bohaterowie z kreskówek.

14:00

Historie wielkiej wagi: Michael Godziny emisji

Michael waży 286 kilogramów i, choć jest mężem i ojcem, jest całkowicie uzależniony od swojej rodziny. Jeśli nie schudnie, może stracić to, co jest najważniejsze w życiu.

16:00

Śluby na bogato Godziny emisji

Brytyjska projektantka Caroline Castigliano zaprasza na spotkania z przyszłymi pannami młodymi, dla których pieniądze nie grają roli i na ślub mogą wydać setki tysięcy funtów.

17:00

Zmiana pełną parą, odc. 6 Godziny emisji

Ania i Michał są udanym małżeństwem, choć od jakiegoś czasu funkcjonują w trybie „codzienność". Mają wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Czy Agata zdoła ustalić co ich blokuje?

18:00

Nasz pierwszy dom: Nie ma na co czekać Godziny emisji

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

18:30

Nasz pierwszy dom: Nowe kłopoty w Nowym Jorku Godziny emisji

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

19:00

Salon sukien ślubnych XXL : Rodzinne sprawy Godziny emisji

Ysela pojawia się w salonie z nieznoszącą sprzeciwu kuzynką. Kristen szuka koronkowej sukni, ale jej matka i teściowa mają zupełnie inną wizję. Eliza traci pewność siebie.

19:30

Salon sukien ślubnych XXL : Wielka miłość Godziny emisji

Kelly o puszystych kształtach akceptuje swoją figurę. Laura szuka sukni, choć nie ma zaręczynowego pierścionka. Amy niszczy pierwszą kreację, którą bierze do przymiarki.

20:00

Salon sukien ślubnych - top 10: Dziesiątka niezwykłych orszaków Godziny emisji

Konsultant ślubny Randy Fenoli prezentuje ranking dziesięciu niezwykłych orszaków, które towarzyszyły pannom młodym podczas wizyt w salonie.

20:30

Wstydliwe choroby, odc. 7 Godziny emisji

Lekarze podróżują po nadmorskich kurortach i ośrodkach wypoczynkowych w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Udzielają porad ludziom, którzy nie radzą sobie z problemami zdrowotnymi.

21:30

Rosyjski ostry dyżur, odc. 17 Godziny emisji

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

22:00

Rosyjski ostry dyżur, odc. 18 Godziny emisji

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

22:30

Kobiety na linii frontu Godziny emisji

Cztery dwudziestokilkuletnie Brytyjki dołączą na pół roku do wojsk stacjonujacych w Afganistanie. Kamery uwiecznią ich zmagania oraz będą towarzyszyć pozostającym w domu rodzinom.

23:30

Premiera Najmłodsi mordercy Godziny emisji

W ciągu minionych 50 lat w Anglii i Walii za zabójstwo skazano 1100 dzieci. Z czego najmłodsi liczyli zaledwie po 11 lat. Co budzi w nich morderczy instynkt?

00:30

Urodzie na ratunek, odc. 1 Godziny emisji

Wizyta w salonie piękności, w którym ekipa doświadczonych specjalistów pomaga klientom, którzy wcześniej padli ofiarą nieudanych zabiegów. Poddają ich totalnej metamorfozie.

01:30

Widok za milion, odc. 1 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

02:00

Seks-wypadki, odc. 9 Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy potrafią zakończyć się przedziwnymi i często zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

02:48

Izba przyjęć: Upadek Godziny emisji

Zaglądamy z kamerą do pełnej pacjentów izby przyjęć londyńskiego szpitala King's College Hospital. Tam każda sekunda jest ważna i może decydować o życiu lub śmierci.

03:36

Historie wielkiej wagi: June Godziny emisji

June waży 272 kilogramy, ponieważ topiła smutki po tragicznej śmierci syna w jedzeniu. Po operacji zmniejszenia żołądka musi także stawić czoła problemom psychologicznym.

04:24

Tatuaż do poprawki, odc. 14 Godziny emisji

Zoe chce pozbyć się tatuażu upamiętniającego jej ulubione jedzenie. Sean musi coś zrobić z wulgarnym i długim krasnalem, który stanowczo nie podoba się jego żonie.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Ślub od pierwszego wejrzenia Godziny emisji

Para zakochanych łamie romskie zwyczaje i postanawia, że dzień ich pierwszej randki będzie dniem ich ślubu. Konserwatywna matka pana młodego niszczy te ekstrawaganckie plany.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info