Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-11-11 Pokaż dziś

06:00

Ekstremalne odchudzanie: Hannah

Lekarze powiedzieli Hannah, że jest zbyt otyła, aby mieć dzieci. Czy z pomocą trenera Chrisa Powella straci zbędne kilogramy i będzie miała rodzinę, o której marzy?

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

06:50

Historie wielkiej wagi, odc. 9

Marla jest tak ciężka, że nie jest w stanie stać o własnych siłach. Przykuta do łóżka jest uzależniona od pomocy rodziny. Czy podejmie decyzję, która uratuje jej zdrowie?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

07:40

Mistrzowie remontu: Spotkanie Wschodu z Zachodem

Greg i Rochelle rozpoczęli remont swojego nowego domu, ale kuchnia cały czas pozostaje miejscem, którego w ogóle nie tknęli! Czy Nate i Jeremiah rozwiążą ten problem?

Godziny emisji Mistrzowie remontu

08:30

Nasz pierwszy dom: Niedole z krainy śniegu

Marc i Linda z trójką swoich dzieci przeprowadzają się do Big Bear w Kalifornii. Ich córki zmęczone dzieleniem ze sobą pokoju stawiają żądanie, którego rodzice nie mogą zignorować.

Godziny emisji Nasz pierwszy dom

09:00

Premiera Wyzwanie - pierwsze dziecko: Powrót czworaczków

Jarrel żąda testów na ojcostwo zanim porozmawia z Krystal o opiece nad dzieckiem. Podczas porodu, Aly ma reakcję alergiczną, co stanowi większe ryzyko dla jej zagrożonej ciąży

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

10:00

Sześć razy córka: Pięcioraczki i nocnik

Hazel być może będzie znowu musiała poddać się operacji i Adam denerwuje się z powodu zbliżającej się wizyty u nowego lekarza.

Godziny emisji Sześć razy córka

11:00

Babski blues, odc. 1

Kim są sprzątaczki? Dlaczego wybrały tak ciężki zawód? Czy to praca tylko dla kobiet? Poznajcie ludzi, którzy nie urodzili się po to aby sprzątać, jednak często nie mieli wyboru.

Godziny emisji Babski blues

12:00

Babski blues, odc. 2

Zlecenie posprzątania jachtów na Majorce to złoty strzał! Luba zabiera swoje pracownice. Dla większości będzie to pierwszy lot samolotem w życiu. Czy dadzą radę, nie znając języka?

Godziny emisji Babski blues

13:00

Babski blues, odc. 3

Potoczni to małżeństwo i instytucja małżeńska w jednym. Razem przez życie i razem do pracy. Ich solidność przyciąga klientów. Nadszedł czas na realizację marzenia! Co to takiego?

Godziny emisji Babski blues

14:00

Babski blues, odc. 4

„Babski blues" łamie stereotypy! W odcinku poznajemy Agnieszkę, piękną, zadbaną kobietę, która na co dzień sprząta domy. Kto powiedział, że sprzątaczka nie może dobrze wyglądać?

Godziny emisji Babski blues

15:00

Babski blues, odc. 5

Przed Agnieszką wyjątkowo trudne zadanie. Oprócz porządków ma spakować walizkę klientki. Buszując w szafie, przypomina sobie firmę i lata świetności. Dlaczego los tak się odmienił?

Godziny emisji Babski blues

16:00

Babski blues, odc. 6

Z życia wzięte historie dziewiątki osób, które wykonują często niedoceniany zawód sprzątacza. Podczas szczerych rozmów posłuchamy o ich codziennej pracy i doświadczeniach.

Godziny emisji Babski blues

17:00

Bogini długich włosów: I co dalej?

Salon w Nowym Jorku zaczyna nieźle prosperować i Christina postanawia dać Victorii drugą szansę. Transgenderyczny klient poddaje swoje włosy drastycznej metamorfozie.

Godziny emisji Bogini długich włosów

18:00

Klub jeździecki Katie Price, odc. 4

Kieran i Kate umawiają się na randkę, a Princess i Junior przeżywają swoje miłosne rozterki. Dzieciaki próbują sił w ujeżdżaniu. Czy zmuszą kucyki do chodzenia tanecznym krokiem?

Godziny emisji Klub jeździecki Katie Price

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Kontratak panny młodej

Fanatyczka "Gwiezdnych wojen" chce wyglądać w dniu ślubu jak księżniczka Leia. Piękność z Południa szuka odlotowej sukni na swoje hipisowskie wesele.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Zamaskowana kreacja

Panna młoda Jessica uwielbia kamuflaże i chce, aby również zamaskowana była jej suknia. Kaleeta, która nienawidzi zakupów, potrzebuje pomocy podczas wyboru ślubnej kreacji.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Dobra i zła wiadomość

Dziennikarka ABC News Linsey realizuje specjalne zadanie - musi sobie znaleźć doskonałą suknię ślubną. Jednak towarzyszące osoby nie spełniają oczekiwań przyszłej panny młodej.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Sposób na suknię, odc. 7

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe suknie z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

21:00

Sposób na suknię, odc. 8

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe suknie z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

21:30

Operacje plastyczne do poprawki, odc. 10

Dwóch znanych chirurgów z Kalifornii, Paul Nassif i Terry Dubrow, podejmuje odważne próby korekty nieudolnie przeprowadzonych lub sknoconych operacji plastycznych.

Godziny emisji Operacje plastyczne do poprawki

22:30

Rosyjski ostry dyżur, odc. 9

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

Godziny emisji Rosyjski ostry dyżur

23:00

Co mi dolega?, odc. 3

Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.

Godziny emisji Co mi dolega

23:30

Babski blues, odc. 6

Z życia wzięte historie dziewiątki osób, które wykonują często niedoceniany zawód sprzątacza. Podczas szczerych rozmów posłuchamy o ich codziennej pracy i doświadczeniach.

Godziny emisji Babski blues

00:30

Nieudane operacje plastyczne, odc. 4

Wizyta na słynnym oddziale chirurgii plastycznej Chelsea and Westminster Hospital w Londynie. Znani chirurdzy pomagają pacjentom, którzy wcześniej poddali się pechowym operacjom.

Godziny emisji Nieudane operacje plastyczne

01:30

Nasz pierwszy dom: Wielkie marzenia

Lacey i Julian szukają mieszkania w Las Vegas. Julian, który jest fotografem, zna sztuczki sprzedawców. Lacey uparcie twierdzi, że to dzięki jej intuicji wybiorą właściwe lokum.

Godziny emisji Nasz pierwszy dom

02:00

Zyskowny remont, odc. 9

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

Godziny emisji Zyskowny remont

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 15

Tatuażyści pomagają Hayley ukryć bardzo zuchwały tatuaż, który może całkowicie popsuć dziewczynie ślubne plany. Dom ma już dosyć rysunku wulgarnego wielbłąda.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:36

Seks terapia: Czyń miłość, nie wojnę

Program dla par, które mają problemy seksualne. Pomoc oferują eksperci, mając nadzieję, że porady okażą się skuteczne, a ich pacjenci ponownie odkryją uroki harmonijnego pożycia.

Godziny emisji Seks terapia

04:24

Mała piękność: Konkurs Circle City Wild West

Daisy Mae (8 lat), Bridget (5 lat) i Jacy (8 lat) rywalizują w konkursie, w którym główną nagrodą jest mały szczeniaczek. Wszystkie trzy mają tego samego menadżera.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 5

Wszystko bierze w łeb, gdy Sondra próbuje odświeżyć suknię zrobioną z żywych kwiatów na ślub młodej Maquayli. Dziewczyna wychodzi za jej miłość z czasów dzieciństwa - Thomasa.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info