Reklama

Logo TLC TLC program TV na 2018-03-23 - ramówka, emisje

2018-03-23 Pokaż dziś

06:00

Kochanie, to nasz dom, odc. 4

Pary dostają 15 000 funtów na zakup nowego mieszkania. Trik polega na tym, że decyzji nie podejmą wspólnie. Tylko jedna osoba musi w ciągu trzech tygodni znaleźć mieszkanie.

Godziny emisji Kochanie, to nasz dom

06:50

Nasz pierwszy dom: Laconia: życie nad jeziorem

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

Godziny emisji Nasz pierwszy dom

07:15

Nasz pierwszy dom: Potyczka na Cape Cod

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

Godziny emisji Nasz pierwszy dom

07:40

Salon sukien ślubnych: Benelux, odc. 8

Przyszłe panny młode z Holandii, Belgii i Luksemburga szukają swoich wymarzonych kreacji ślubnych. W poszukiwaniach pomaga im amerykański guru od ślubów Randy Fenoli.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:05

Salon sukien ślubnych - druhny: Krewni z prowincji

Lindsay nie wybierze sukni, dopóki nie zgodzi się na nią cała rodzina. Czy Lori znajdzie kreację, w której wszyscy się zakochają? Joi próbuje zadowolić narzeczonego i siostrę.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych - druhny

Reklama
08:30

Ślubna metamorfoza: Heavymetalowa panna młoda

Heavymetalowa artystka Nicole chce wziąć ślub w kreacji ozdobionej skórą i łańcuchami. Czy Robert i Greta przekonają ją, aby wystąpiła w klasycznej białej sukni?

Godziny emisji Ślubna metamorfoza

09:00

Włoskie suknie ślubne, odc. 3

Enzo Miccio podróżuje po całych Włoszech i urzeczywistnia marzenia przyszłych panien młodych. Pomaga im w poszukiwaniach doskonałej ślubnej kreacji.

Godziny emisji Włoskie suknie ślubne

10:00

Historie wielkiej wagi: Dottie

Dottie bardzo kocha swoje dzieci, ale wkrótce może je osierocić. Waga 270 kg zagraża jej życiu. Czy kobieta odważy się podjąć drastyczną decyzję i coś zmienić?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

11:00

Salon ostatniej szansy: Yvonne

Drogi lifting twarzy okazał się kompletnym niepowodzeniem dla 57-letniej byłej pielęgniarki Yvonne. Czy doktor Vik Vijh będzie w stanie poprawić źle wykonaną operację plastyczną?

Godziny emisji Salon ostatniej szansy

12:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Tanya

Tanya ma problemy ze znalezieniem sukni ślubnej, która zadowoli całą rodzinę. Chce, aby kreacja w pełni odzwierciedlała jej osobowość i zwraca się do stylistki Stacy o pomoc.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

12:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Janelle

Janelle to 34-letnia projektantka wnętrz, która w sprawach mody zatrzymała się dziesięć lat temu. Sama przyznaje, że przydałaby się jej pomoc profesjonalnej stylistki.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

13:00

Mała piękność: Cambrie kontra Jaimie: do walki!

Młodzi uczestnicy konkursów piękności i ich rodziny walczą o wymarzone korony, tytuły i nagrody pieniężne na scenach i parkietach sal balowych w całych Stanach Zjednoczonych.

Godziny emisji Mała piękność

14:00

Sześć razy córka: Walka na zdjęcia

Adam i Danielle rywalizują, które z nich zrobi słodsze zdjęcie pięcioraczkom. Fotografia ma promować nowe studio. Danielle denerwuje się zbliżającą się imprezą fundraisingową.

Godziny emisji Sześć razy córka

15:00

Dr Christian i wstydliwe choroby, odc. 9

W swojej nowej, supernowoczesnej klinice dr Christian wraz z zespołem doświadczonych medyków udziela porad i pomocy medycznej całej gamie najprzeróżniejszych pacjentów.

Godziny emisji Dr Christian i wstydliwe choroby

16:00

Historie wielkiej wagi: Sean

Dwanaście osób, z których każda waży ponad 272 kilogramy, postanawia zjednoczyć siły i wspólnie stawić czoła nadwadze. Jak zakończy się ta walka o powrót do normalnego życia?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

Reklama
17:00

Historie wielkiej wagi: Chwila prawdy

Kronika trwających 10 lat zmagań z nadwagą. Przełomowe chwile w życiu ludzi, którzy zdecydowali się na tę długą, wyczerpującą, ale zakończoną sukcesem terapię.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Kilogramy zbędnej skóry: Melissa I., Jessica i Matt

Historie dwóch osób, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz zostaną poddane operacji usunięcia nadmiaru skóry, aby odzyskać wymarzoną figurę.

Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

19:00

Sześć razy córka: Pięcioraczki na Manhattanie - cz. 1

Rodzina Busbych wyrusza do Nowego Jorku gdy pewien talk show zaprasza ich do udziału w programie na żywo.

Godziny emisji Sześć razy córka

20:00

Salon sukien ślubnych: Terapia stylu

Callie nie upiera się przy swoim wyborze sukni. Bardziej zależy jej, aby zadowolić matkę. Piękność z Południa, Annaclaire nie ma pojęcia, jakiej sukni szuka.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Najpierw chirurg, potem ślub, odc. 1

Przyszła panna młoda Sam poddaje się przed ślubem serii zabiegów kosmetycznych. Czy rzeczywiście będzie wyglądać lepiej?

Godziny emisji Najpierw chirurg, potem ślub

21:00

Najpierw chirurg, potem ślub, odc. 2

Przyszła panna młoda Ali poddaje się przed ślubem serii zabiegów kosmetycznych. Czy rzeczywiście będzie wyglądać lepiej?

Godziny emisji Najpierw chirurg, potem ślub

21:30

Premiera Tatuaż do poprawki: Halloween w salonie

W salonie panuje halloweenowa atmosfera. Sketch walczy z atramentowym zombi Fiony, a Glen przedstawia magikowi George'owi nowego przyjaciela.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

22:30

Przywrócić piękno, odc. 8

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

Godziny emisji Przywrócić piękno

23:30

Spóźniona diagnoza, odc. 2

Z życia wzięte historie pacjentów i lekarzy o przyziemnych dolegliwościach fizycznych, które urosły do rangi ogromnych problemów i naraziły życie chorych na niebezpieczeństwo.

Godziny emisji Spóźniona diagnoza

00:30

Nieudane operacje plastyczne, odc. 3

Spotkania z brytyjskimi chirurgami, którzy udzielają pomocy ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Wizyta na sali operacyjnej Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.

Godziny emisji Nieudane operacje plastyczne

Reklama
01:30

Włoska randka w łóżku, odc. 19

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

02:00

Tatuaż do poprawki, odc. 5

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

02:48

Obcy wewnątrz nas: Zabójca z jeziora

Pracownik budowlany doznaje urazu w głowę. Kilka dni później mężczyzna walczy o życie na oddziale intensywnej terapii. W jego mózgu zachodzi tajemniczy proces.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

03:36

Nie do uwierzenia!: Guz pożerający twarz i wielkie ciało

Spotkania z ludźmi z różnych zakątków świata, którzy cierpią na schorzenia tak dziwne i tajemnicze, że często medycyna pozostaje bezradna.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

04:24

Mała piękność: Konkurs A Glitzy Life For Me Pirate

Czteroletnia Paetynn, pięcioletnia Elesha i doświadczona ośmiolatka Daisy zacięcie walczą o koronę podczas utrzymanego w pirackiej tematyce konkursu w Nacogdoches w Teksasie.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Masterchef Junior: Masz babo placek

W kuchni robi się straszny bałagan, kiedy młodzi kucharze muszą przygotować ciasto z bitą śmietaną. Kto tym razem zachwyci sędziów, a kto wróci do domu?

Godziny emisji Masterchef Junior

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TLC

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-03-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-03-23 dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TLC

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info