Logo TVN 7 Program TV TVN 7 - ramówka, emisje

2017-09-30 Pokaż dziś

05:45

Ukryta prawda, odc. 31/72

program obyczajowy ( Polska )

Martyna i Robert są rodzicami 6-letniej Stefanii. Badania wykazują, że dziewczynka jest chora i pilnie potrzebuje przeszczepu. Okazuje się, że ani rodzice, ani inni członkowie rodziny nie mogą zostać dawcami. Wtedy Robert wyznaje żonie, że ma syna z poprzedniego związku, który może być odpowiednim dawcą. Matka chłopca zgadza się podać miejsce jego zamieszkania, ale za sumę 100 tys.zł. Martyna i Robert nie mogą zgromadzić w krótkim czasie takiej kwoty. Tymczasem zdrowie Stefanii pogarsza się…

Godziny emisji Ukryta prawda

06:45

Mango

Telezakupy

Godziny emisji Mango

08:50

Wojny magazynowe Teksas, odc. 4/16

program ( USA )

Kolejne „Wojny magazynowe”. Licytacje, które w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Przygotowywania przypominają zbrojenie się armii do ataku, bo walka o skarby ukryte w opuszczonych garażach będzie zacięta. Aukcje magazynowe w Stanach Zjednoczonych to pokaźne źródło pieniędzy. Wszyscy chcą wygrać wojnę. W każdym z odcinków programu udają się do magazynu, z którego będą sprzedawane rzeczy. Z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel...

Godziny emisji Wojny magazynowe Teksas

09:20

Wojny magazynowe Teksas, odc. 5/16

program ( USA )

Kolejne „Wojny magazynowe”. Licytacje, które w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Przygotowywania przypominają zbrojenie się armii do ataku, bo walka o skarby ukryte w opuszczonych garażach będzie zacięta. Aukcje magazynowe w Stanach Zjednoczonych to pokaźne źródło pieniędzy. Wszyscy chcą wygrać wojnę. W każdym z odcinków programu udają się do magazynu, z którego będą sprzedawane rzeczy. Z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel...

Godziny emisji Wojny magazynowe Teksas

09:55

Property Brothers, sez. 3, odc. 8/26

program

Godziny emisji Property Brothers

10:55

Property Brothers, sez. 3, odc. 9/26

program

Godziny emisji Property Brothers

11:50

Brzydula, odc. 79/180

serial obyczajowy ( Polska )

Ula bierze kredyt, żeby ratować Marka. Paulina dowiaduje się, że Markowi pomaga tajemnicza inwestorka. Próbuje poznać jej tożsamość. W tym celu śledzi Marka, który w ramach podziękowania, zaprasza Ulę do restauracji. Violetcie nie udaje się przenocować u Sebastiana. Wraca do hotelu, ale okazuje się tam również nie może już liczyć na nocleg.

Godziny emisji Brzydula

12:20

Brzydula, odc. 80/180

serial obyczajowy ( Polska )

Marek jest zaniepokojony nieprzychylną prasą nowej kolekcji. Załatwia wizytę ekipy telewizyjnej. Ula występuje przed kamerą, co wzbudza wściekłość Pshemko. Violetta symuluje zasłabnięcie, żeby móc zanocować u Sebastiana. Następnego dnia Sebastian każe jej pójść się przebadać. Violetta wraca od lekarza i informuje Sebastiana, że jest w ciąży. Kinga przychodzi do Jaśka i mówi mu, że uciekła z domu.

Godziny emisji Brzydula

12:55

Brzydula, odc. 81/180

serial obyczajowy ( Polska )

Marek przekonuje Ulę, że dobrze wypadła przed kamerą. Wieczorem rodzina Uli ogląda relację w telewizji. Okazuje się, że Ulę zastąpiła Paulina. Ojciec Kingi przychodzi po córkę z policją. Okazuje się, że Kinga jest pełnoletnia. Jej ojciec odchodzi z kwitkiem. Sebastian nie może dojść do siebie po rewelacjach Violetty. Podejrzewa, że to nie z nim Violetta jest w ciąży.

Godziny emisji Brzydula

13:25

Brzydula, odc. 82/180

serial obyczajowy ( Polska )

Maciek jest przejęty decyzją Uli, żeby wziąć kredyt dla Marka. Chce pomóc Uli sprzedać stare kolekcje Pshemko, które Marek jej "sprzedał", żeby w ten sposób ukryć pożyczkę. Sebastian podejrzewa, że Violetta jest w ciąży z Maćkiem. Violetta próbuje przekonać go, że nigdy by się nie spotykała z pomywaczem w knajpie. Jednak od Marka Sebastian dowiaduje się, że Maciek jest wziętym przedsiębiorcą.

Godziny emisji Brzydula

13:55

Brzydula, odc. 83/180

serial obyczajowy ( Polska )

Marek, chcąc walczyć ze złą prasą, postanawia zatrudnić specjalistę do spraw promocji. Podczas nieobecności Marka w firmie pojawia się Julia. Ula jest przekonana, że to kolejna była kochanka Marka. Paulina obiecuje Violetcie, że pomoże zmotywować Sebastiana, aby wziął on odpowiedzialność za dziecko. Kinga, zainspirowana przez Józefa, podejmuje nieudaną próbę pogodzenia się z ojcem.

Godziny emisji Brzydula

14:30

Brzydula, odc. 84/180

serial obyczajowy ( Polska )

Okazuje się, że Julia jest zapowiadanym przez Marka specjalistą od promocji. Uli jest głupio, że źle ją oceniła. Marek przekonuje Sebastiana, żeby wziął odpowiedzialność za dziecko Violetty. Maciek od Uli dowiaduje się, że Violetta jest w ciąży.

Godziny emisji Brzydula

15:00

Strażnicy marzeń

film przygodowy ( USA 2012 )

Jack Mróz - urwisowaty chłopak władający chłodem - zostaje zwerbowany przez swojego stwórcę do drużyny Strażników, która troszczy się o dobro dzieci na całym świecie. Kiedy siły zła zagrażają pięknu snów najmłodszych i ich bezpieczeństwu, wraz z Zębową Wróżką, Piaskowym Dziadkiem, Zającem Wielkanocnym i drużyną Świętego Mikołaja rusza do walki o wiarę w symbole świąt i uszczęśliwiających wierzeń.

Reżyseria: Peter Ramsey

Obsada: Chris Pine , Alec Baldwin , Jude Law , Isla Fisher , Hugh Jackman

Godziny emisji Strażnicy marzeń

17:10

Dobry piesek

film rodzinny ( USA 2003 )

Kosmiczny pies Canid 3942 zmuszony zostaje do lądowania w Ameryce i trafia do schroniska dla zwierząt, skąd zabiera go dwunastoletni chłopiec, Owen Baker (Liam Aiken). Owen nie ma pojęcia, że jego nowy towarzysz przybył na Ziemię ze specjalną misją i nadaje nieco dziwnemu psiakowi imię Ciapek. Sprawy przybierają zaskakujący obrót, gdy Owen przekonuje się, że jako jedyny człowiek rozumie mowę psów i potrafi się z nimi porozumiewać. Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, co psy mają mu do...

Reżyseria: John Hoffman

Obsada: Molly Shannon , Liam Aiken , Kevin Nealon , Brittany Moldowan , Matthew Broderick , Brittany Murphy , Vanessa Redgrave

Godziny emisji Dobry piesek

19:00

Duży

film komedia ( USA 1988 )

W wesołym miasteczku jest wiele tajemniczych urządzeń. Bywa, że niektóre z nich spełniają nawet najskrytsze marzenia. 12-letni Josh Baskin (Tom Hanks) wypowiada do jednej z takich maszyn życzenie, aby być dużym. Następnego ranka odkrywa, że rzeczywiście nim jest. Dzięki pomocy swojego przyjaciela Billy'ego (Jared Rushton) zdobywa pracę w fabryce zabawek. Ponieważ wie, czym dzieciaki lubią się bawić, odnosi oszałamiający sukces zawodowy. Josh jest jednak bardzo naiwny, ma przecież tylko...

Reżyseria: Penny Marshall

Obsada: Tom Hanks , Elizabeth Perkins , Robert Loggia , John Heard , Mercedes Ruehl

Godziny emisji Duży

21:15
23:35

Obłęd

film horror ( USA 2008 )

Brat Madison ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewczyna postanawia zapisać się do szkoły, w której doszło do wypadku by rozwiązać zagadkę jego śmierci. Wspiera ją grupa pierwszorocznych studentów, która niebawem dowiaduje się, że ich akademik od dawna nie był bezpieczny.

Reżyseria: David R. Ellis

Obsada: Sarah Roemer , Jake Muxworthy , Mark Rolston , Travis Van Winkle , Ellen Hollman

Godziny emisji Obłęd

01:25

Mroczny sekret Hollywood

film dokument ( USA 2014 )

Hollywood to nie tylko czerwone dywany, eleganckie premiery filmowe, sława i bogactwo. „Fabryka snów” ma także inną, ciemniejszą stronę. Dokument opowiada historię pięciu mężczyzn, którzy jako dzieci pracowali w Hollywood i padli ofiarą molestowania seksualnego. To nie są odosobnione przypadki. Wystarczy przytoczyć historię menadżera Marty’ego Weissa, który wielokrotnie wykorzystywał młode talenty pod okiem ich niczego nieświadomych rodziców. Reżyserka filmu przedstawia także dowody...

Reżyseria: Amy Berg

Obsada: Evan Henzi , Michael Egan III , Mark Ryan

Godziny emisji Mroczny sekret Hollywood

03:30

Moc Magii, odc. 267/355

program ( Polska )

Godziny emisji Moc Magii

05:40

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVN 7 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVN 7. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVN 7 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVN 7 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVN 7. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info