Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-10-18 Pokaż dziś

06:05

Rodzinka.pl - odc. 160 "Sprzątanie" sezon 7

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 25min.

Rodzina Boskich szykuje się do wiosny. Ludwik szuka czekoladek, które sam ukrył. Kacper chce zapuścić wąsy. Kuba zarzuca Natalii, że jej kuchnia jest niezdrowa. Marek i Ludwik przy obieraniu grzybów wspominają dawne czasy.

Reżyseria: Patrick Yoka

Obsada: Adam Sikora , Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Emilia Dankwa , Jacek Braciak , Julia Wieniawa-Narkiewicz , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak , Witek Sosulski

Godziny emisji Rodzinka.pl

06:40

Żydzi w Piotrkowie Trybunalskim. Wspomnienie

reportaż ( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Piotrków Trybunalski jest dla realizatorki reportażu miejscem szczególnym, tu jeździła na wakacje do swojej żydowskiej babki, matki swojego ojca. Ulica Rycerska, niegdyś teren getta, była jej znana od najmłodszych lat.

Godziny emisji Żydzi w Piotrkowie Trybunalskim. Wspomnienie

07:05

M jak miłość - odc. 145

( Polska 2003 ) Czas: 44min.

W domu teściów Piotr czuje się nie najlepiej: trudno mu się skoncentrować, choć musi uczyć się do matury. W dodatku teść ciągle ma do niego pretensje. Kinga przeprasza Piotra za zachowanie ojca, ale to niewiele poprawia sytuację.

Reżyseria: Roland Rowiński , Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

Godziny emisji M jak miłość

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

10:55
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Panorama

11:10

Barwy szczęścia - odc. 1721

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Amelia i Tomasz zdenerwowani ewakuacją lotniska i nieudanym wylotem do Australii wahają się, czy nie zrezygnować z podróży. Milewicz przez fałszywy alarm bombowy Eryka ma kłopoty. Świderski nadal nie może pogodzić się z tym, że Bożena go rzuciła.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Helena Englert , Marieta Żukowska , Lesław Żurek , Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur , Sambor Czarnota , Patryk Pniewski , Wiktoria Gąsiewska , Patryk Cebulski , Józef Grzymała

Godziny emisji Barwy szczęścia

11:45

Na dobre i na złe - odc. 471 - Diagnoza: samotność

serial TVP ( Polska 2012 ) Czas: 48min.

Przemek jest wdzięczny Falkowiczowi, że mógł wrócić do chirurgii. Wiki jest pomijana przy operacjach i zazdrości Zapale, że został ulubieńcem ordynatora. Falkowicz jest zaskoczony widokiem Niny w Leśnej Górze. Rudnicka wyraźnie go unika.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Kamila Baar , Anita Sokołowska , Redbad Klijnstra , Małgorzata Foremniak , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Ewa Kasprzyk , Piotr Garlicki , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka

Godziny emisji Na dobre i na złe

12:45

Tylko z Tobą - odc 6

serial obyczajowy ( Turcja 2015 ) Czas: 45min.

Nur chce wyjechać od Kozanów. Wtedy pojawia się pobity Mert. Został zaatakowany, kiedy wracał ze szkoły. Nur zajmuje się nim troskliwie. Do domu wraca Aytul i dotkliwie bije Nur, która uderzywszy się w głowę, traci przytomność.

Reżyseria: Nihat Durak

Obsada: Tolgahan Sayman , Amine Güle , Şafak Pekdemir , Ümit Yesin

Godziny emisji Tylko z Tobą

13:45

Na sygnale - odc. 59 "Prawdziwe męstwo"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Ratownicy są na planie serialu, gdzie zasłabł gwiazdor Adrian Devide. Niepokojące objawy mają także inni członkowie ekipy. Piotr podejrzewa zatrucie tlenkiem węgla. Gdy okazuje się, że straż pożarna przyjedzie za kilkanaście minut, sam organizuje pomoc.

Reżyseria: Krzysztof Kasior , Grzegorz Waller

Obsada: Wojciech Kuliński , Dariusz Wieteska , Konrad Darocha , Monika Mazur , Tomasz Piątkowski , Agata Załęcka , Alan Andersz

Godziny emisji Na sygnale

14:20

Nasz dziwaczny świat odc. 7

esej dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 50min.

Jaki jest wpływ słońca na muzykę klasyczną? Co łączy kozy i pająki? Czy z pajęczego jedwabiu da się zbudować kuloodporną skórę? Skąd małpy znają zasady reanimacji? To tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiedź znajdziemy w kolejnych odcinkach cyklu.

Godziny emisji Weird Wonders of the World

15:20

Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 10

felieton ( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Kulisy serialu "Barwy szczęścia".

Obsada: Marta Zielińska

Godziny emisji Kulisy serialu Barwy szczęścia

15:30

Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1322

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Marcin zapowiada Agnieszce, że zgłosi się na policję i przyzna do zabicia Głowackiego jeśli Karskiemu zostaną postawione jakieś zarzuty. Magda i Budzyński cieszą się bajkowym weekendem w Kazimierzu, ale ich sielankę przerywa telefon od Marszałka.

Reżyseria: Anna Wilczur - Bluszcz

Obsada: Ziemowit Wasilewski - stalker , Katarzyna Cichopek - Kinga , Marcin Mroczek - Piotrek , Krystian Wieczorek - Andrzej , Emilian Kamiński - Ojciec Madzi , Mikołaj Roznerski - Marcin , Maurycy Popiel - Olek , Magdalena Walach - Agnieszka , Katarzyna Grabowska - Olga , Kacper Kuszewski - Marek

Godziny emisji M jak miłość

16:30

Koło fortuny - odc. 32 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 34

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 45min.

Umut spotyka się z Hakanem i potwierdza chęć rezygnacji z pracy. Ten namawia ją, żeby została. Hale spędza uroczy wieczór z Musą. Rodzice Ozana bardzo sprzyjają Melis. Hakan prosi Duygu o jeszcze jedną szansę. Duygu wraca do pracy.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

Godziny emisji Nadzieja i miłość

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:40

Pogoda

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:50

Jeden z dziesięciu - 17/101

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Godziny emisji Jeden z dziesięciu

19:30

Barwy szczęścia - odc. 1721

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Amelia i Tomasz zdenerwowani ewakuacją lotniska i nieudanym wylotem do Australii wahają się, czy nie zrezygnować z podróży. Milewicz przez fałszywy alarm bombowy Eryka ma kłopoty. Świderski nadal nie może pogodzić się z tym, że Bożena go rzuciła.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Helena Englert , Marieta Żukowska , Lesław Żurek , Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur , Sambor Czarnota , Patryk Pniewski , Wiktoria Gąsiewska , Patryk Cebulski , Józef Grzymała

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1722

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

W liceum huczy od plotek na temat zatrzymania Milewicza. Dyrektor Gwizdoń wzywa uczniów na indywidualne rozmowy w sprawie fałszywego alarmu bombowego. Kiedy do szkoły przyjeżdża policja, winowajca Eryk nie wytrzymuje napięcia.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Wiktoria Gąsiewska , Patryk Cebulski , Kacper Krupski , Helena Englert , Adrianna Biedrzyńska , Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski , Marek Siudym , Olga Jankowska , Marek Molak

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:45

Na dobre i na złe - odc. 682 Bóle przepowiadające

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Pielęgniarka Karola wraca do szpitala - tym razem z synem Stasiem, który ma infekcję dróg oddechowych. Tretter decyduje, że mały musi zostać na oddziale. Po kilku godzinach stan chłopca gwałtownie się pogarsza. Adam spotyka w lesie ranną dziewczynę.

Reżyseria: Adam Guziński

Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka , Grzegorz Daukszewicz - Adam , Marcin Sianko - Paweł , Piotr Garlicki - Tretter , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Sławomir Wierzbicki - ratownik medyczny , Magdalena Czerwińska - Kaśka , Renata Berger , Monika Pikuła - Karolina , Marta Bryła - Oliwia

Godziny emisji Na dobre i na złe

21:50

Na sygnale - odc. 159 "Wszystko będzie źle"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Ekipa doktor Reiter jedzie na wezwanie do kobiety, która ma silne wymioty, a jednocześnie nieoperacyjnego tętniaka mózgu. Pacjentka nie chce jednak trafić do szpitala i wyznaje, że "leczy się" jadem ropuchy, który podaje jej znajomy szaman.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Anna Haba - Lidka , Piotr Boratyński - Maciej , Magdalena Tabor - Daria

Godziny emisji Na sygnale

22:30

Kino relaks - Salon piękności

komedia ( USA 2005 ) Czas: 100min.

Gina przenosi się z Chicago do Atlanty, gdzie mieści się prestiżowa szkoła muzyczna, w której ma się uczyć jej córeczka. Gina rozpoczyna pracę w salonie kosmetycznym, ale kiedy szef zaczyna mieć zastrzeżenia do jej pracy, otwiera własny salon piękności.

Reżyseria: Bille Woodruff

Obsada: Queen Latifah , Alicia Silverstone , Kevin Bacon , Andie MacDowell

Godziny emisji Salon piękności

00:20

O mnie się nie martw - s. VII odc. 6/13

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Iga ma sąsiadkę w sali szpitalnej, nastoletnią Lusię po nieudanej próbie samobójczej. Dla Igi to ważny dzień, z pomocą Kuby chce próbować chodzić z balkonikiem. Denerwuje ją i frustruje powolny proces rehabilitacji. Nagle staje się świadkiem rozmowy.

Reżyseria: Radosław Dunaszewski , Łukasz Ostalski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Joanna Kurowska , Jakub Wesołowski , Marcin Korcz , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Aleksandra Domańska , Piotr Jankowski , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski

Godziny emisji O mnie się nie martw

01:20

Świat bez tajemnic - Tunezja, niedokończona transformacja

film dokumentalny ( Francja 2015 ) Czas: 51min.

Po politycznej rewolucji w Tunezji, państwo przechodzi przyśpieszony proces transformacji. Kształtują się różne ośrodki i różne ugrupowania zabiegają o poparcie obywateli, coraz bardziej zdezorientowanych i zniechęconych obecną sytuacją.

Reżyseria: NICOLAS BEAU

Godziny emisji Świat bez tajemnic - Tunezja, niedokończona transformacja

02:25

Prokurator - odc. 8/10

serial kryminalny TVP ( Polska 2015 ) Czas: 43min.

Jeden z warszawskich szpitali. Do pokoju lekarskiego zmierza pacjentka, obudzona hałasem dochodzącym z kuchni. Chwilę później poranną ciszę przerywa stłumiony jęk...

Reżyseria: Maciej Pieprzyca

Obsada: Jacek Koman , Wojciech Zieliński , Magdalena Cielecka , Dorota Kolak , Cezary Kosiński , Agata Wątróbska , Małgorzata Różniatowska , Filip Pławiak , Jakub Serwaczak , Mariusz Drężek

Godziny emisji Prokurator

03:20

Licencja na wychowanie - odc. 55 - Święcone dziecko

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 25min.

Paweł z niecierpliwością czeka na telefon z agencji fotograficznej. Wiktoria rozumie kwilenie Stasia lepiej niż Weronika. Okazuje się, że nastolatka przeczytała o tym w internecie. Ta powszechnie uznana metoda została opracowana przez Australijkę.

Reżyseria: Jakub Miszczak , Wojciech Todorow

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz , Marta Bitner , Mikołaj Ściobłowski , Bruno Jasieński , Yvett Bednarska , Agata Szafrańska , Miłosz Olewicz

Godziny emisji Licencja na wychowanie

03:50

Licencja na wychowanie - odc. 56 - Ze śmiercią im do twarzy

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 25min.

Rodzice Pawła wyjeżdżają i powierzają Leszczyńskim urnę z prochami pradziadka. Bartek zaczyna widzieć ducha mężczyzny w mundurze. Okazuje się, że to jego pradziadek. Przyszedł prosić Bartka o uwolnienie z urny.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz , Marta Bitner , Mikołaj Ściobłowski , Bruno Jasieński , Yvett Bednarska , Agata Szafrańska , Miłosz Olewicz

Godziny emisji Licencja na wychowanie

04:20

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info