Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-11-13 Pokaż dziś

06:05

Rodzinka.pl - odc. 177 "Życie nie jest nudne" sezon 8

serial komediowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 25min.

Ludwik robi chłopcom wykład na temat oglądania filmów dla dorosłych. Okazuje się, że to nie oni przynieśli taki film do domu. Janina ma pretensję do Natalii, że nie interesuje się własnymi rodzicami. Natalia jest złą na Ludwika.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Halina Skoczyńska , Iza Kała , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Natasza Sierocka , Olga Kalicka , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

06:40

Coś dla Ciebie

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać.

Godziny emisji Coś dla Ciebie

07:05

M jak miłość - odc. 163

serial TVP ( Polska 2003 ) Czas: 44min.

Barbara próbuje przekonać zięcia, by został w Polsce. Michał nie chce zmienić postanowienia. Małgosia czuje, że jego uczucia do niej osłabły. Marta i Jacek idą po zakupy. Chcą skompletować ślubne stroje. Łukasz opowiada matce o pomyśle Magdy i Norberta.

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz , Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

Godziny emisji M jak miłość

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

10:55
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Panorama

11:15

Barwy szczęścia - odc. 1738

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Zatroskana Julita dopytuje Władka o stan zdrowia Józka po wypadku na boisku, który widziała w telewizji. Darek czeka w poznańskim szpitalu na wyniki badań Sałatki. Nie wierzy w szczerą troskę Julity i czuje, że dziewczyna coś kombinuje.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Patryk Pniewski , Katarzyna Sawczuk , Sebastian Stankiewicz , Jacek Kałucki , Marcin Perchuć , Witold Sosulski , Hubert Wiatrowski , Hanna Bieluszko

Godziny emisji Barwy szczęścia

11:45

Na dobre i na złe - odc. 484 - Kruche nadzieje

serial TVP ( Polska 2012 ) Czas: 48min.

Lena dostaje krwotoku z nosa i trafia do Leśnej Góry. Jej stan pogarsza się. Czuje, że nie wyjdzie już ze szpitala. Witek prosi ukochaną o rękę. Ślub udaje się szybko zorganizować. W trakcie uroczystości Lena majaczy, a następnie traci przytomność...

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia

Obsada: Kamila Baar , Anita Sokołowska , Redbad Klijnstra , Małgorzata Foremniak , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Ewa Kasprzyk , Piotr Garlicki , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka

Godziny emisji Na dobre i na złe

12:50

Tylko z Tobą - odc 22

serial obyczajowy ( Turcja 2015 ) Czas: 45min.

Wzburzony Yigit wyjeżdża na budowę. Iclal nie zdążyła zobaczyć zdjęć ślubnych, ale widziała je Aytul. Elmas szantażuje Aytul i przedstawia jej swe żądania. Nur martwi się o Yigita. Sinan widzi ich, gdy się całują. Wpada w szał i chce się z nim rozprawić.

Reżyseria: Aysun Akyüz

Obsada: Tolgahan Sayman , Amine Güle , Şafak Pekdemir , Ümit Yesin

Godziny emisji Tylko z Tobą

13:50

Na sygnale - odc. 77 "Próba"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Martyna przyznaje w końcu, że potrzebuje pomocy i spotyka się z terapeutą Markiem. Doktor Góra zgadza się, by dziewczyna wróciła do pracy. Tymczasem ratownicy odpowiadają na wezwanie do młodej kobiety, która cierpi na chorobę Leśniowskiego - Crohna.

Reżyseria: Krzysztof Kasior , Leszek Korusiewicz

Obsada: Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Lea Oleksiak - Anna , Tomasz Piątkowski - Góra , Agata Załęcka - Renata , Edyta Bełza - Zosia , Jan Kozaczuk - Terapeuta , Dawid Kiełb - Artur

Godziny emisji Na sygnale

14:25

Czarne chmury - odc. 7/10 - Pantomima

serial TVP ( Polska 1973 ) Czas: 50min.

Straż marszałkowska wydaje Dowgirda, ale pod bramą zbiera się szlachta pod przywództwem Kacpra. Przybywa także Sobieski i nakazuje natychmiast uwolnić pułkownika. Von Hollstein nie może pogodzić się z tą porażką i knuje intrygę...

Reżyseria: Andrzej Konic

Obsada: Leonard Pietraszak , Stanisław Niwiński , Ryszard Pietruski , Janusz Zakrzeński , Edmund Fetting

Godziny emisji Czarne chmury

15:30

O mnie się nie martw - s. VII odc. 10/13

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Trzeci dzień nie ma wieści od Krzyśka. Po zawiadomieniu złożonym przez Irenkę, policja przesłuchuje wszystkich znajomych rodzinę. Każdy ma wyrzuty sumienia, z różnych powodów byli niemili dla Krzyśka. Oliwka szykuje się do szkolnego konkursu.

Reżyseria: Radosław Dunaszewski , Łukasz Ostalski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Wojciech Solarz , Karol Dziuba , Marcin Korcz , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Aleksandra Domańska , Piotr Jankowski , Kamil Kula , Stefan Pawłowski

Godziny emisji O mnie się nie martw

16:30

Koło fortuny - odc. 55 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 51

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 45min.

Hakan próbuje wytłumaczyć Umut, że Melis wyssała wszystko z palca. W tym czasie zostaje aresztowany pod zarzutem zlecenia zabójstwa Demet. Umut obiecuje zaopiekować się Ruzgiarem. Hale wątpi w złe intencje Hakana, ale Ozan nie ma wątpliwości.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

Godziny emisji Nadzieja i miłość

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:40

Pogoda

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:50

Jeden z dziesięciu - 14/102

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Godziny emisji Jeden z dziesięciu

19:30

Barwy szczęścia - odc. 1738

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Zatroskana Julita dopytuje Władka o stan zdrowia Józka po wypadku na boisku, który widziała w telewizji. Darek czeka w poznańskim szpitalu na wyniki badań Sałatki. Nie wierzy w szczerą troskę Julity i czuje, że dziewczyna coś kombinuje.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Patryk Pniewski , Katarzyna Sawczuk , Sebastian Stankiewicz , Jacek Kałucki , Marcin Perchuć , Witold Sosulski , Hubert Wiatrowski , Hanna Bieluszko

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1739

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Iwona nadal dręczy się śmiercią Jareckiego. W przychodni pacjenci nie chcą zapisywać się do niej na wizyty, a podczas pogrzebu sąsiedzi zmarłego wytykają ją palcami. Pyrka zaczyna myśleć o zmianie zawodu. Aleks i Witek chcą pomóc w sklepie Aldony.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Izabela Zwierzyńska , Honorata Witańska , Marek Molak , Elżbieta Romanowska , Jakub Wieczorek , Hubert Wiatrowski , Bronisław Wrocławski , Witold Suski , Emilia Warabida , Filip Kosior

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:50

Wciąż ją kocham

film obyczajowy ( USA 2010 ) Czas: 103min.

Młody komandos na przepustce zakochuje się z wzajemnością w pełnej ideałów dziewczynie. Kiedy po romantycznych wakacjach John i Savannah muszą się na krótko rozstać, piszą do siebie. Splot okoliczności sprawia, że okres ich rozłąki znacznie się wydłuża.

Reżyseria: Lasse Hallstroem

Obsada: Amanda Seyfried , Channing Tatum , Scott Porter

Godziny emisji Wciąż ją kocham

22:45

Czy świat oszalał? - Życie po zamachu

film dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 62min.

W filmie wypowiada się 5 osób, które przeżyły paryskie zamachy terrorystyczne z 13 XI 2015 r. Było to doświadczenie kompletnie zmieniające ich życie. Opisują okoliczności ataku, mówią co wówczas czuli i jak ucierpieli, jak sobie radzą z traumą.

Reżyseria: Eric Gueret

Godziny emisji Życie po zamachu

23:55

Rodzinka.pl - odc. 219 "W salonowca gracie?"sezon 11

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek.

Reżyseria: Patrick Yoka

Obsada: Adam Sikora , Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Jacek Braciak , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

00:30

Wilczy totem

film fabularny ( Francja, Chiny 2015 ) Czas: 113min.

Adaptacja powieści chińskiego dysydenta Jianga Ronga z 2004 r. Bohater, chiński student Chen Zhen, wraz z kolegą Yang Ke zostaje wysłany w 1967 r. , w okresie tzw. rewolucji kulturalnej, w głąb Mongolii, by badać życie koczowniczych plemion pasterskich.

Reżyseria: Jean-Jacques Annaud

Obsada: Feng Shaofeng , Shawn Dou , Ankhnyam Ragchaa , Yin Zhusheng

Godziny emisji Wilczy totem

02:40

Życie po zamachu

film dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 62min.

W filmie wypowiada się 5 osób, które przeżyły paryskie zamachy terrorystyczne z 13 XI 2015 r. Było to doświadczenie kompletnie zmieniające ich życie. Opisują okoliczności ataku, mówią co wówczas czuli i jak ucierpieli, jak sobie radzą z traumą.

Reżyseria: Eric Gueret

Godziny emisji Życie po zamachu

03:55

Kolejność uczuć

film obyczajowy ( Polska 1993 ) Czas: 82min.

Do prowincjonalnego miasteczka na gościnne występy przyjeżdża sławny aktor Rafał Nawrot. Ma zagrać szekspirowskiego Romea. Początkowo chce zrezygnować z roli i wyjechać. Jednak kiedy poznaje Julię, uczennicę szkoły muzycznej, decyduje się zostać.

Reżyseria: Radosław Piwowarski

Obsada: Daniel Olbrychski , Maria Seweryn , Eugeniusz Priwiezencew , Wojciech Siemion , Konrad Kujawski , Krystyna Tkacz , Ewa Kasprzyk , Barbara Dziekan

Godziny emisji Kolejność uczuć

05:25

Zakończenie programu

Czas: 1min.

Godziny emisji Zakończenie programu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info