Reklama

Logo TVP Polonia Program TV TVP Polonia - ramówka, emisje

2018-02-17 Pokaż dziś

06:10

Barwy szczęścia - odc. 1751

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Klara i Jaga organizują pomoc dla dzieci osieroconych w Aleppo. W akcję włącza się też Radek, a Fayadowi nie podoba się, że chłopak otwarcie adoruje jego narzeczoną i zakazuje jej spotkań z szefem Feel Good. Między Jagą i Fayadem dochodzi do kłótni.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Olga Jankowska , Maria Dębska , Amin Bensalem , Filip Kosior , Izabela Zwierzyńska , Marieta Żukowska , Lesław Żurek , Sambor Czarnota , Adrianna Biedrzyńska , Bronisław Wrocławski

Godziny emisji Barwy szczęścia

06:35

Barwy szczęścia - odc. 1752

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Józek nieoczekiwanie wraca wcześniej ze zgrupowania reprezentacji i oświadcza Darkowi, że nie zagra w meczu młodzieżówki. Władek ma ogromny dylemat: czy zeznać, że Beata jest odpowiedzialna za wybuch w Biomerze.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Katarzyna Sawczuk , Patryk Pniewski , Andrzej Niemyt , Przemysław Stippa , Anita Jancia - Prokopowicz , Jacek Rozenek , Piotr Jankowski , Krystian Kukułka , Andrzej Niemirski , Helena Englert

Godziny emisji Barwy szczęścia

07:00

Barwy szczęścia - odc. 1753

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Ernest słyszy w radiu wiadomość o aucie w rzece i łączy te doniesienia z dziwnym zachowaniem ojca. Chłopak przyjeżdża na miejsce w momencie, gdy auto Artura jest wyciągane z wody. Wskutek podejrzeń Angeli Oliwka zachęca przyjaciółkę do zrobienia testu.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Jacek Rozenek , Krystian Kukułka , Helena Englert , Wiktoria Gąsiewska , Jakub Dmochowski , Patryk Pniewski , Andrzej Niemyt , Marek Molak , Katarzyna Sawczuk , Tomasz Piotrowski

Godziny emisji Barwy szczęścia

07:25

Barwy szczęścia - odc. 1754

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Jakub każdym gestem okazuje miłość Annie. Marczakowa przeżywa drugą młodość, ale nie może się uwolnić od myśli o Jerzym i córkach. Video blog cieszy się coraz większym powodzeniem. Do Kasi zgłasza się nastolatka z otyłością i problemami psychicznymi.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Katarzyna Glinka , Mirosław Baka , Michał Rolnicki , Sambor Czarnota , Marieta Żukowska , Sebastian Stankiewicz , Hanna Klepacka , Lesław Żurek , Bastian Węglewski , Dorota Kolak

Godziny emisji Barwy szczęścia

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

Reklama
10:05

30. Rawa Blues Festival - Gwiazdy Festiwalu - Dudek Bluesy

( Polska 2010 ) Czas: 41min.

W programie fragmenty 30. edycji Festiwalu Rawa Blues, który odbył się 9 października 2010 r. w katowickim Spodku. W tym odcinku gwiazdą jest pomysłodawca i dyrektor festiwalu, Irek Dudek z zespołem, z którym nagrał płytę "Dudek Bluesy".

Godziny emisji Rawa Blues Festival

10:55

Polonia 24

( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

Godziny emisji Polonia 24

11:15

Rozmowa Polonii - (222)

rozmowa ( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Rozmowa Polonii

11:30

Halo Polonia

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 40min.

Magazyn reporterski przedstawiający najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy.

Godziny emisji Halo Polonia

12:20

Ojciec Mateusz - odc. 178 - Poza światem(Ojciec Mateusz XIV odc. 5)

serial kryminalny TVP ( Polska 2015 ) Czas: 40min.

Na dziedzińcu szkoły podstawowej policjanci zabezpieczają zwłoki nauczycielki Sylwii Bukowskiej. Nocul przesłuchuje dyr. szkoły Albina Sikorę. Dowiaduje się, że Sylwia martwiła się sytuacją rodzinną uczennicy Anielki. Chciała zawiadomić opiekę społeczną.

Reżyseria: Artur Żmijewski

Obsada: Artur Żmijewski , Kinga Preis , Michał Piela , Piotr Polk , Artur Pontek , Rafał Cieszyński , Katarzyna Burakowska , Tamara Arciuch , Aleksandra Górska , Edyta Olszówka

Godziny emisji Ojciec Mateusz

13:15

Na dobre i na złe - odc. 693 Czynnik ludzki

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 48min.

Na ginekologię trafia Jola, u której zaczął się poród. Mąż pacjentki, który pracuje jako złota rączka, próbuje naprawiać piekarnik u Wiktorii i Radwana i o mało nie wysadza lekarzy oraz siebie - w powietrze. Nową pacjentką Barta zostaje Danka z guzem.

Reżyseria: Anna Wieczur - Bluszcz

Obsada: Piotr Głowacki - prof. Bart , Michał Żebrowski - Falkowicz , Marcin Sianko - Paweł , Aleksandra Hamkało - Julka Burska , Mateusz Damięcki - Krzysztof , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Magdalena Czerwińska - Kaśka , Waldemar Barwiński - Tomek , Jan Dravnel - Olaf , Filip Bobek - Marcin Molenda

Godziny emisji Na dobre i na złe

14:10

Opole 2015 na bis /10/

koncert ( Polska 2012 ) Czas: 40min.

W 2015 r. Polskie Radio obchodzi 90. urodziny. Temu jubileuszowi poświęcono koncert wieńczący 52. KFPP w Opolu. Wystąpili m.in.: Halina Mlynkova, Edyta Górniak i Mieczysław Szczęśniak, Artur Rojek, Justyna Steczkowska, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz.

Godziny emisji Opole na bis

15:00

Okrasa łamie przepisy - Konkurs na najlepsze piersi

magazyn kulinarny ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne.

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Obsada: Karol Okrasa

Godziny emisji Okrasa łamie przepisy

15:30

Zakochaj się w Polsce - odc. 56 Tarnów

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Tym razem Tomasz Bednarek odwiedza Tarnów, miasto, w którym urodził się generał Józef Bem, oraz działał znakomity wynalazca Jan Szczepanik, nazywany polskim Edisonem. Dzieje miasta zaczęły się na Górze Świętego Marcina. Od IX w. istniał tu gród słowiański.

Reżyseria: Adam Molak

Godziny emisji Zakochaj się w Polsce

16:00

Kulturalni PL - (391)

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 55min.

Interaktywny program, w którym w lekkiej formie prowadzący rozmawiają z gośćmi i widzami na tematy interesujące wszystkich. Goście to odkrywcy, naukowcy, artyści, intelektualiści, ludzie z pierwszych stron gazet, a także najbardziej znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Godziny emisji Kulturalni PL

Reklama
17:00

Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (378)

( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego.

Reżyseria: Witold Świętnicki

Godziny emisji Słownik polsko@polski

17:30

Teleexpress

( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

Godziny emisji Teleexpress

17:55

M jak miłość - odc. 1342

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Tuż przed rozprawą rozwodową Paweł znów sięga po alkohol i ma przez to problemy. Kompletnie pijany Zduński próbuje pocałować Teresę, a do tego ostro kłóci się nie tylko z Piotrkiem, ale też z Kingą. I w finale niechcący uderza bratową w twarz.

Reżyseria: Roland Rowiński

Obsada: Robert Moskwa - Artur , Rafał Mroczek - Paweł , Małgorzata Pieńkowska - Marysia , Gabriela Raczyńska - Basia , Córka Ali , Jacek Kopczyński - Werner , Joanna Kuberska - Julia , Ilona Lewandowska - Aneta Kryńska , Krzysztof Kwiatkowski - Jakub Karski , Joanna Sydor - Teresa , Katarzyna Cichopek - Kinga

Godziny emisji M jak miłość

18:50

Zakochani są wśród nas

( Polska 2002 ) Czas: 54min.

Walentynkowy program rozrywkowy, w którym Majaka Jeżowska wspólnie z zaproszonymi gośćmi śpiewa piosenki dla zakochanych: "Do zakochania jeden krok", "Czerwone róże są", "Kocha się raz", "Zakochani są wśród nas", "Kapitańskie tango", "When I Need You".

Reżyseria: Krzysztof Jaślar

Godziny emisji Zakochani są wśród nas

19:45

Dobranocka - Rodzina Treflików - Pasja Treflinki, odc. 22

serial animowany ( Polska 2016 ) Czas: 8min.

Treflinka chce z kimś podzielić się swoją pasją, ale wszyscy są zajęci swoimi sprawami. Nawet Mały Wujcio odmawia wspólnego tańca, za to dzieli się z dziewczynką sposobem na znalezienie towarzystwa do wygibasów. W końcu udaje się potańczyć całą gromadą.

Reżyseria: Marek Skrobecki

Godziny emisji Rodzina Treflików

20:00

Wiadomości

( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

Godziny emisji Wiadomości

20:30

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

20:45

1920. Wojna i miłość - odc. 11/13* - Szwadron

serial TVP ( Polska 2010 ) Czas: 44min.

Aleksander zostaje przyjęty do oddziału bolszewickiej piechoty jako szeregowiec zbiegły z polskiej niewoli. Oddział Władka podczas przeprawy przez płytką rzekę znajduje nieprzytomną Zosię. Ułani zabierają dziewczynę ze sobą.

Reżyseria: Maciej Migas

Obsada: Jakub Wesołowski , Wojciech Zieliński , Tomasz Borkowski , Karolina Chapko , Monika Kwiatkowska , Katarzyna Maciąg , Lesław Żurek , Karolina Nolbrzak , Michał Żurawski , Danuta Stenka

Godziny emisji 1920. Wojna i miłość

21:40

Lekcje pana Kuki

film obyczajowy ( Polska, Austria 2007 ) Czas: 93min.

Opowieść o młodym Polaku, który po raz pierwszy wyjeżdża do Austrii w poszukiwaniu pracy, ale i turystycznych wrażeń. W stolicy ojczyzny Mozarta przechodzi szkołę życia, która pomaga mu zweryfikować wyidealizowany obraz mitycznego "Zachodu".

Reżyseria: Dariusz Gajewski

Obsada: Łukasz Garlicki , August Diehl , Nadia Cameron - Blakey , Andrzej Grabowski , Anna Przybylska , Mirosław Zbrojewicz , Łukasz Simlat , Krzysztof Stroiński , Tomasz Karolak , Lech Mackiewicz

Godziny emisji Lekcje pana Kuki

23:20

Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej cz. 3

koncert ( Polska 2002 ) Czas: 52min.

W zainscenizowanej scenarii paryskiej ulicy i bistro pojawiają się postaci przypominające świat, który istniał naprawdę i przechowany został między innymi w piosenkach, malarstwie T. Lautreca czy filmach C. Leloucha...

Reżyseria: Elżbieta Protakiewicz

Obsada: Joanna Kurowska , Małgorzata Kożuchowska , Olga Bończyk , Marta Bizoń , Grażyna Strachota , Kinga Preis , Piotr Gąsowski , Jacek Bończyk , Marcin Przybylski , Jacek Borkowski

Godziny emisji Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej cz. 3

Reklama
00:15

Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (378)

( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego.

Reżyseria: Witold Świętnicki

Godziny emisji Słownik polsko@polski

00:50

M jak miłość - odc. 1342

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Tuż przed rozprawą rozwodową Paweł znów sięga po alkohol i ma przez to problemy. Kompletnie pijany Zduński próbuje pocałować Teresę, a do tego ostro kłóci się nie tylko z Piotrkiem, ale też z Kingą. I w finale niechcący uderza bratową w twarz.

Reżyseria: Roland Rowiński

Obsada: Robert Moskwa - Artur , Rafał Mroczek - Paweł , Małgorzata Pieńkowska - Marysia , Gabriela Raczyńska - Basia , Córka Ali , Jacek Kopczyński - Werner , Joanna Kuberska - Julia , Ilona Lewandowska - Aneta Kryńska , Krzysztof Kwiatkowski - Jakub Karski , Joanna Sydor - Teresa , Katarzyna Cichopek - Kinga

Godziny emisji M jak miłość

01:45

Dobranocka za oceanem - Rodzina Treflików - Pasja Treflinki, odc. 22

serial animowany ( Polska 2016 ) Czas: 8min.

Treflinka chce z kimś podzielić się swoją pasją, ale wszyscy są zajęci swoimi sprawami. Nawet Mały Wujcio odmawia wspólnego tańca, za to dzieli się z dziewczynką sposobem na znalezienie towarzystwa do wygibasów. W końcu udaje się potańczyć całą gromadą.

Reżyseria: Marek Skrobecki

Godziny emisji Rodzina Treflików

02:00

Wiadomości

( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

Godziny emisji Wiadomości

02:30

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

02:45

1920. Wojna i miłość - odc. 11/13* - Szwadron

serial TVP ( Polska 2010 ) Czas: 44min.

Aleksander zostaje przyjęty do oddziału bolszewickiej piechoty jako szeregowiec zbiegły z polskiej niewoli. Oddział Władka podczas przeprawy przez płytką rzekę znajduje nieprzytomną Zosię. Ułani zabierają dziewczynę ze sobą.

Reżyseria: Maciej Migas

Obsada: Jakub Wesołowski , Wojciech Zieliński , Tomasz Borkowski , Karolina Chapko , Monika Kwiatkowska , Katarzyna Maciąg , Lesław Żurek , Karolina Nolbrzak , Michał Żurawski , Danuta Stenka

Godziny emisji 1920. Wojna i miłość

03:35

Lekcje pana Kuki

film obyczajowy ( Polska, Austria 2007 ) Czas: 93min.

Opowieść o młodym Polaku, który po raz pierwszy wyjeżdża do Austrii w poszukiwaniu pracy, ale i turystycznych wrażeń. W stolicy ojczyzny Mozarta przechodzi szkołę życia, która pomaga mu zweryfikować wyidealizowany obraz mitycznego "Zachodu".

Reżyseria: Dariusz Gajewski

Obsada: Łukasz Garlicki , August Diehl , Nadia Cameron - Blakey , Andrzej Grabowski , Anna Przybylska , Mirosław Zbrojewicz , Łukasz Simlat , Krzysztof Stroiński , Tomasz Karolak , Lech Mackiewicz

Godziny emisji Lekcje pana Kuki

05:15

Szczęśliwej drogi już czas...

( Polska 2016 ) Czas: 34min.

Zespół VOX powstał w 1978 r. , a w 1979 r. zadebiutował na Międzynarodowej Wiośnie Estradowej. Grupa roztańczyła całą Polskę piosenką "Bananowy song". W latach 80. zdominowali polską estradę, zdobywając nagrody na krajowych i zagranicznych festiwalach.

Godziny emisji Szczęśliwej drogi już czas...

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP Polonia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP Polonia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP Polonia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP Polonia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP Polonia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Na żywo

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info