Logo TV Trwam Program TV TV Trwam - ramówka, emisje

2018-02-08 Pokaż dziś

06:00

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu

retransmisja ( Włochy 2018 ) Czas: 60min.

Spotkanie Ojca Świętego z wiernymi całego świata, poświęcone wspólnej modlitwie, rozważaniu Ewangelii i papieskiej katechezie.

Godziny emisji Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu

07:00

Konzentrationslager Flossenburg

film dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Autorom "Flossenburga" udało się opowiedzieć dzieje obozu poprzez pryzmat opowieści trzech byłych więźniów, którzy jako kilkunastoletni chłopcy znaleźli się tam po upadku Powstania Warszawskiego. Utrzymane w szarobrunatnej konwencji zdjęcia doskonale oddają klimat tragedii, która w latach 1938 - 1945 wydarzyła się w tym małym, niemieckim, podalpejskim miasteczku...

Reżyseria: Leszek Ciechoński

Godziny emisji Konzentrationslager Flossenburg

07:50

Kolory Świętości - Świety Hieronim

film dokumentalny ( Włochy 2006 ) Czas: 2min.

Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku.

Reżyseria: Antonio Bumbica

Obsada: Myriam Castelli

Godziny emisji Kolory Świętości

07:55

Premiera Kartka z kalendarza

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej.

Godziny emisji Kartka z kalendarza

08:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

08:15

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

08:40

Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Godziny emisji Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

08:45

Przygody Mobilków - Tylko dla dorosłych

film animowany dla dzieci ( USA 2005 ) Czas: 16min.

Opowieści o kolorowych samochodzikach, które, tak jak ludzie, przeżywają różne historie.

Reżyseria: D. Dawid Morin

Godziny emisji Przygody Mobilków

09:00

Na zdrowie

program poradnikowy ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz

Godziny emisji Na zdrowie

09:25

W Promieniach Miłosierdzia

film dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 32min.

Materiał opowiada o Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Poznaniu, zawiera świadectwa parafian, którzy doświadczyli w swoim życiu pomocy Miłosierdzia Bożego. Film ten jest szerokim spektrum spojrzenia na temat Miłosierdzia Bożego.

Reżyseria: Artur Piotrowski

Godziny emisji W Promieniach Miłosierdzia

10:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

10:15

Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów.

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

11:25

Myśląc Ojczyzna - Stanisław Michalkiewicz

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

11:35

Premiera Matka Boża z Orłem Białym -Sanktuarium Rokitniańskie - Sanktuarium Rokitniańskie

film dokumentalny ( Polska 2009 ) Czas: 19min.

Film zrealizowano w ramach projektu obchodów 70- tej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, oraz 20 - tej rocznicy odzyskania wolności i upadku komunizmu w Europie Środkowej - "Zaczęło się w Polsce"

Reżyseria: Gerard Nowak

Godziny emisji Matka Boża z Orłem Białym -Sanktuarium Rokitniańskie

12:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

12:03
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

12:20

Po stronie prawdy

reportaż interwencyjny ( Polska 2018 ) Czas: 60min.

Program odsłania kulisy życia społecznego, które wymagają interwencji. Prowadzący: Adam Ślusarski, Gabriela Szreder

Godziny emisji Po stronie prawdy

13:20

Błogosławiony męczennik

film dokumentalny ( Litwa 1999 ) Czas: 37min.

Dokument poświęcony litewskiemu męczennikowi za wiarę ks. abp. Teofiliusowi Matulionisowi.

Godziny emisji Błogosławiony męczennik

14:00

Listy do Eleny

film fabularny ( Meksyk 2011 ) Czas: 101min.

W zapomnianym zakątku Meksyku chłopiec o imieniu Emilio zostaje przygarnięty przez miejscowego listonosza Teo. Ich codziennym zajęciem jest roznoszenie poczty oraz czytanie listów. Każdy z nich przepełniony jest cierpieniem, dlatego Emilio postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Reżyseria: Cristina Villegas

Godziny emisji Listy do Eleny

15:45

Izba Pamięci Pułkownika Kuklińskiego

reportaż ( Polska 2015 ) Czas: 6min.

Godziny emisji Izba Pamięci Pułkownika Kuklińskiego

15:50

Premiera Ma się rozumieć

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 8min.

Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Ma się rozumieć

16:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

16:10

Premiera Z wędką nad wodę w Polskę i Świat

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Prowadzący: Piotr Mirecki

Godziny emisji Z wędką nad wodę w Polskę i Świat

16:35

Premiera Przegląd Tygodnika Rodzin Katolickich "Źródło"

( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Przegląd Tygodnika Rodzin Katolickich "Źródło" Prowadzący: inż. Antoni Zięba

Godziny emisji Przegląd Tygodnika Rodzin Katolickich Źródło

16:40

W góreckim domku ogrodnika

reportaż ( Polska 2002 ) Czas: 15min.

Opowieść o pisarce Zofii Kossak-Szczuckiej, która po powrocie do kraju w 1957 r. osiadła w Górkach Wielkich w domku ogrodnika, gdyż stary, rodzinny dwór spłonął w 1945 r. Jako publicystka współpracowała z prasą katolicką. Zyskała również dużą popularność wśród młodzieży.

Godziny emisji W góreckim domku ogrodnika

16:55

Premiera Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"

( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"

Godziny emisji Przegląd katolickiego tygodnika Niedziela

17:00

Moje leczenie wodą

film dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 30min.

Prof. Irena Ponikowska kieruje Katedrą i Zakładem Balneologii i Medycyny Fizykalnej Collegium Medicum UMK w Ciechocinku, jest najwybitniejszym polskim balneologiem. Jej najnowszą, wśród setek publikacji i kilkunastu książek, jest pierwsza polska "Encyklopedia balneologii i medycyny fizykalnej".

Reżyseria: Teresa Kudyba

Godziny emisji Moje leczenie wodą

17:30

Premiera Okiem kamery

reportaż ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Godziny emisji Okiem kamery

18:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

18:05
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

18:15
Na żywo

Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

19:25

Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Wspomnienie św. Honoraty, dziewicy

Godziny emisji Święty na każdy dzień

19:30

Super Księga 1 - Próba odc. 24

serial animowany dla dzieci ( USA ) Czas: 24min.

Dwoje małych dzieci, Chris Peeper i jego sąsiad Joy, znajduje na poddaszu starą Biblię. Kiedy tajemnicza Księga przenosi ich do różnych wydarzeń sprzed wieków, odkrywają, że jest zaczarowana. Wspólnie z robotem Gizmo (a później też z pieskiem Chrisa Rufflesem i kuzynem Uriahem) podróżują przez Super Księgę, doświadczając historii biblijnych na własnej skórze.

Reżyseria: Masakazu Higuchi

Obsada: Billie Lou Watt , Sonia Owens , Hal Studer , Helena Van Koert

Godziny emisji Super Księga 1

20:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

20:20
Na żywo

Różaniec

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi.

Godziny emisji Różaniec

20:50

Premiera Głos Polski - Antoni Macierewicz

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Głos Polski

21:00
Na żywo

Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

transmisja ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów.

Godziny emisji Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

21:40
Na żywo

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata, nauki, politologii, dziennikarstwa, religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

22:00

Przeszedł czyściec na ziemi... Historia księdza biskupa Czesława Kaczmarka

film dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 56min.

Ks. bp Czesław Kaczmarek zapisał w swoim testamencie „Wszystkim dziękuję za modlitwę i życzliwość. Moim wrogom, którzy niesłusznie przydali mi tyle krzyża i cierpień, mimo wszystko przebaczam, starając się naśladować Chrystusa miłościwego i dziękuję im za daną mi okazję przejścia przez próbę i czyściec na ziemi”. Film przypomina tragiczną historię niezłomnego kapłana-męczennika.

Godziny emisji Przeszedł czyściec na ziemi... Historia księdza biskupa Czesława Kaczmarka

23:00

Miasteczko Świętej Rodziny - Cotignac

film dokumentalny ( Francja 2011 ) Czas: 51min.

Cotignac, miasteczko na południu Francji w malowniczej Prowansji było świadkiem dwóch objawień: Matki Bożej Łaskawej i św. Józefa. Sąsiadujące ze sobą sanktuaria łączy szlak pielgrzymkowy, który od wieków przyciąga wiernych z bliska i z daleka.

Reżyseria: Armand Isnard

Godziny emisji Miasteczko Świętej Rodziny - Cotignac

23:50

Lusaca Bauleni

film dokumentalny ( Polska 2010 ) Czas: 6min.

Polscy misjonarze dotarli również do Lufubu. W dzielnicy Bauleni objęli parafię, w której głosili Słowo Boże i pracowali z miejscową ludnością.

Godziny emisji Lusaca Bauleni

00:00

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TV Trwam umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TV Trwam. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TV Trwam można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Trwam umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Trwam. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Na żywo

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info