08:30 8 świadków odc. 5 |
serial ( Niemcy 2020 ) Czas: 24min.
Reżyseria: JÖRG LÜHDORFF
09:00 8 świadków odc. 6 |
serial ( Niemcy 2020 ) Czas: 23min.
Reżyseria: JÖRG LÜHDORFF
09:35 8 świadków odc. 7 |
serial ( Niemcy 2020 ) Czas: 23min.
Reżyseria: JÖRG LÜHDORFF
10:10 8 świadków odc. 8 |
serial ( Niemcy 2020 ) Czas: 26min.
Reżyseria: JÖRG LÜHDORFF
10:45 Kino Mówi: Rodzina - Olga |
film ( Szwajcaria, Francja, Ukraina 2021 ) Czas: 85min.
Reżyseria: Elie Grappe
12:45 Tygrysice menopauzy |
dokument ( Polska 2020 ) Czas: 47min.
Reżyseria: Henryk Dederko
13:50 Pani Basia |
short ( Polska 2021 ) Czas: 29min.
Reżyseria: Pawel Delag
14:35 Brat i siostra |
film ( Francja 2022 ) Czas: 110min.
Reżyseria: Arnaud Desplechin
16:35 Wizyta |
short ( Polska 2021 ) Czas: 7min.
Reżyseria: Mateusz Jarmulski
16:50 Sean Connery kontra James Bond
dokument ( Francja 2022 ) Czas: 53min.
Obsada:
Sean Connery
, John Boorman
, Andy García
, Rob Brown
, Murray Grigor
, Lisa Funnell
, Michael Feeney Callan
, Bray Christopher
, Diane Cilento
, Albert R. Broccoli
Reżyseria:
Grégory Monro
18:15 Triumf
film ( USA 2020 ) Czas: 100min.
Obsada:
RJ Mitte
, Terrence Howard
, Johnathon Schaech
, Colton Haynes
, Grace Victoria Cox
, Rob Gough
, John Newberg
, Allee Sutton Hethcoat
, Quinn McPherson
, Rigan Machado
, Laci Carriere
, Bella Martin
Reżyseria:
Brett Leonard
20:10 Johnny Przystojniak |
film ( USA 1989 ) Czas: 89min.
Reżyseria: Walter Hill
21:55 Teksas - Pola śmierci
film ( USA 2011 ) Czas: 104min.
Obsada:
Sam Worthington
, Jeffrey Dean Morgan
, Jessica Chastain
, Chloë Grace Moretz
, Jason Clarke
, Annabeth Gish
, Sheryl Lee
, Stephen Graham
, Corie Berkemeyer
, Trenton Perez
, Wayne Ferrara
, Kerry Cahill
, Maureen Brennan
, Tony Bentley
, Becky Fly
Reżyseria:
Ami Canaan Mann
23:55 Ostatnie małżeństwo |
short ( Szwecja 2021 ) Czas: 15min.
Reżyseria: Johan Tappert , Gustav Egerstedt
00:30 Bez skazy |
short ( Francja 2020 ) Czas: 15min.
Reżyseria: Nathan Franck
00:45 W zgodzie |
short ( Francja 2020 ) Czas: 15min.
Reżyseria: Adrien Guillon Verne , Arnaud Pessione
01:15 Soldat noir |
short ( Francja 2021 ) Czas: 26min.
Reżyseria: Jimmy Laporal-Trésor
02:55 Cicha noc |
film ( Polska 2017 ) Czas: 96min.
Obsada:
Dawid Ogrodnik
, Tomasz Ziętek
, Arkadiusz Jakubik
, Agnieszka Suchora
, Tomasz Schuchardt
, Paweł Nowisz
, Magdalena Żak
, Amelia Tyszkiewicz
, Elżbieta Kępińska
, Adam Cywka
, Jowita Budnik
, Katarzyna Domalewska
, Milena Staszuk
, Konrad Eleryk
, Andrzej Kłak |
Reżyseria:
Piotr Domalewski
Na stronie stacji telewizyjnej Ale kino+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-08-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Ale kino+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-08-25 dla kanału Ale kino+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Ale kino+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Ale kino+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.