07:00 Łapu Capu |
łapu capu ( Polska 2024 ) Czas: 13min.
07:15 Nowicjusz |
dokument ( Polska 2021 ) Czas: 65min.
Reżyseria: Łukasz Woś
08:35 Zaczarowana góra |
film ( Francja 2022 ) Czas: 108min.
Reżyseria: Thomas Salvador
10:25 Pan Tadeusz
film ( Polska, Francja 1999 ) Czas: 148min.
Obsada:
Bogusław Linda
, Daniel Olbrychski
, Grażyna Szapołowska
, Andrzej Seweryn
, Michal Zebrowski
, Marek Kondrat
, Alicja Bachleda-Curuś
, Krzysztof Kolberger
, Jerzy Trela
, Jerzy Grałek
, Marian Kociniak
, Piotr Gąsowski
, Andrzej Hudziak
, Władysław Kowalski
, Krzysztof Globisz
Reżyseria:
Andrzej Wajda
12:55 I znowu 10 dni z tatą |
film ( Francja 2023 ) Czas: 92min.
Reżyseria: Ludovic Bernard
14:30 Niewinność |
dokument ( Dania, Finlandia, Islandia, Izrael 2022 ) Czas: 100min.
Reżyseria: Guy David
16:15 Śubuk |
film ( Polska 2021 ) Czas: 107min.
Reżyseria: Jacek Lusiński
18:05 Łapu Capu |
łapu capu ( Polska 2024 ) Czas: 3min.
18:10 Pierwszy dzień mojego życia |
film ( Włochy 2023 ) Czas: 116min.
Reżyseria: Paolo Genovese
20:10 Wiek Adaline
film ( USA, Kanada 2015 ) Czas: 108min.
Obsada:
Blake Lively
, Michiel Huisman
, Harrison Ford
, Ellen Burstyn
, Kathy Baker
, Amanda Crew
, Lynda Boyd
, Richard Harmon
, Fulvio Cecere
, Anjali Jay
, Hiro Kanagawa
, Peter J. Gray
, Izabel Pearce
, Cate Richardson
, Jane Craven
Reżyseria:
Lee Toland Krieger
22:00 Pokerzysta |
film ( USA 2022 ) Czas: 90min.
Reżyseria: Russell Crowe
23:30 Gorący temat
film ( USA, Kanada 2019 ) Czas: 104min.
Obsada:
Charlize Theron
, Nicole Kidman
, Margot Robbie
, John Lithgow
, Allison Janney
, Malcolm McDowell
, Kate McKinnon
, Connie Britton
, Liv Hewson
, Brigette Lundy-Paine
, Rob Delaney
, Mark Duplass
, Stephen Root
, Robin Weigert
, Amy Landecker
Reżyseria:
Jay Roach
01:20 Granice miłości |
film ( Czechy, Polska 2022 ) Czas: 92min.
Reżyseria: Tomasz Wiński
02:55 Wyrwa |
film ( Polska 2023 ) Czas: 95min.
Reżyseria: Bartosz Konopka
04:35 Żurek |
film ( Polska 2003 ) Czas: 70min.
Obsada:
Katarzyna Figura
, Marek Kasprzyk
, Natalia Rybicka
, Zbigniew Zamachowski |
Reżyseria:
Ryszard Brylski
05:50 W kogo ja się wrodziłem |
film ( Polska 2001 ) Czas: 59min.
Obsada:
Andrzej Andrzejewski
, Krzysztof Kolberger
, Emil Karewicz
, Magdalena Kumorek
, Tomasz Lengren
, Maria Ciunelis
, Kazimierz Krzaczkowski
, Sandra Samos
, Aleksandra Kisio
, Henryk Gołębiewski |
Reżyseria:
Ryszard Bugajski
Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ 1 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2024-04-08. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ 1. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2024-04-08 dla kanału CANAL+ 1 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ 1 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ 1. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.