06:00 Pośrednik |
dramat ( NORWAY 2021 ) Czas: 91min.
Obsada:
Pål Sverre Hagen
, Tuva Novotny
, Paul Gross
, Don Mckellar
, Nicolas Bro |
Reżyseria:
Bent Hamer
07:35 Zatroskany obywatel |
dramat ( ISRAEL 2022 ) Czas: 78min.
Obsada:
Shlomi Bertonov
, Ariel Wolf
, Lena Fraifeld
, Uriah Jablonowsky
, Ilan Hazan |
Reżyseria:
Idan Haguel
09:00 Godland |
dramat ( DENMARK 2022 ) Czas: 136min.
Obsada:
Elliott Crosset Hove
, Ingvar Sigurdsson
, Vic Carmen Sonne
, Jacob Lohmann
, Ída Mekkín Hlynsdóttir |
Reżyseria:
Hlynur Pálmason
11:20 Nigdzie w Afryce |
dramat, biograficzny ( GERMANY 2001 ) Czas: 135min.
Obsada:
Juliane Köhler
, Merab Ninidze
, Sidede Onyulo
, Matthias Habich
, Lea Kurka |
Reżyseria:
Caroline Link
13:40 Róża |
dramat ( DENMARK 2022 ) Czas: 101min.
Obsada:
Sofie Gråbøl
, Lene Maria Christensen
, Anders W. Berthelsen
, Søren Malling
, Peter Gantzler |
Reżyseria:
Niels Arden Oplev
15:25 Skrzynka |
dramat ( MEXICO 2021 ) Czas: 88min.
Obsada:
Hatzín Navarrete
, Hernán Mendoza
, Elián Gonzalez
, Cristina Zulueta
, Dulce Alexa Alfaro |
Reżyseria:
Lorenzo Vigas
16:55 Zatroskany obywatel |
dramat ( ISRAEL 2022 ) Czas: 78min.
Obsada:
Shlomi Bertonov
, Ariel Wolf
, Lena Fraifeld
, Uriah Jablonowsky
, Ilan Hazan |
Reżyseria:
Idan Haguel
18:20 Trzy rodziny, odc. 2 |
dramat ( UNITED KINGDOM 2021 ) Czas: 58min.
Obsada:
Sinéad Keenan
, Lola Petticrew
, Amy James-Kelly
, Colin Morgan
, Owen Mcdonnell |
Reżyseria:
Alex Kalymnios
19:25 Trzy rodziny, odc. 1 |
dramat ( UNITED KINGDOM 2021 ) Czas: 59min.
Obsada:
Sinéad Keenan
, Lola Petticrew
, Amy James-Kelly
, Colin Morgan
, Owen Mcdonnell |
Reżyseria:
Alex Kalymnios
20:30 Cóż za piękny dzień
dramat, biograficzny ( UNITED STATES OF AMERICA 2019 ) Czas: 104min.
Obsada:
Tom Hanks
, Matthew Rhys
, Chris Cooper
, Susan Kelechi Watson
, Maryann Plunkett
, Enrico Colantoni
, Wendy Makkena
, Tammy Blanchard
, Noah Harpster
, Carmen Cusack
, Kelley Davis
, Christine Lahti
, Maddie Corman
, Daniel Krell
, Jon L Peacock
Reżyseria:
Marielle Heller
22:20 Premiera RoboCop
akcja, sci fi ( UNITED STATES OF AMERICA 2014 ) Czas: 112min.
Obsada:
Peter Weller
, Nancy Allen
, Ronny Cox
, Kurtwood Smith
, Miguel Ferrer
, Ray Wise
, Felton Perry
, Paul McCrane
, Jesse D. Goins
, Robert DoQui
, Dan O'Herlihy
, Sage Parker
, Stephen Berrier
, John S. Davies
, Tyress Allen
Reżyseria:
Paul Verhoeven
00:20 Matrix: Pokolenie |
dokumentalny ( FRANCE 2023 ) Czas: 52min.
Reżyseria: Benjamin Clavel
01:20 Obława |
dramat, kryminalny ( UNITED STATES OF AMERICA 1966 ) Czas: 128min.
Obsada:
Marcin Dorociński
, Maciej Stuhr
, Sonia Bohosiewicz
, Weronika Rosati
, Andrzej Zieliński
, Bartosz Żukowski
, Andrzej Mastalerz
, Grzegorz Wojdon
, Jacek Strama
, Jerzy Nowak
, Dariusz Chojnacki
, Alicja Bienicewicz
, Witold Dębicki
, Dariusz Starczewski
, Alan Andersz |
Reżyseria:
Marcin Krzyształowicz
03:35 Mentor |
dramat ( HUNGARY 2019 ) Czas: 29min.
Obsada:
Zsófia Psotta
, Gál Kristóf |
Reżyseria:
Szonja Szabó
04:10 Ziemia kobiet |
dramat ( ITALY 2023 ) Czas: 105min.
Obsada:
Paola Sini
, Valentina Lodovini
, Syama Rayner
, Freddie Fox
, Alessandro Haber |
Reżyseria:
Marisa Vallone
Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2024-05-28. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2024-05-28 dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.