Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-09-29 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Carnfield House Godziny emisji

Ruth odwiedza Carnfield Hall w Derbyshire, gdzie służy radą Jamesowi, członkowi dynastii Cartlandów i kuzynowi sławnej pisarki Barbary Cartland.

06:50

Projekt AKWARIUM: Medium z Long Island Godziny emisji

Światowej sławy medium z Long Island, Theresa Caputo, zwraca się do Wayde'a i Bretta, aby zbudowali dla niej dwa akwaria - jedno dla syren, a drugie dla karpi koi.

07:40

Kot z piekła rodem: Pokąsani Godziny emisji

Jackson pomaga właścicielom dwóch zwaśnionych kotów. Czy Bitten i Chompy zaczną żyć w harmonii i zgodzie?

08:30

Łowcy promocji: Amber i Amanda Godziny emisji

Amber z Arizony utrzymuje sześcioosobową rodzinę za jedyne 50 dolarów tygodniowo. Amanda z Ohio robi wszystko, aby pobić kuponowe rekordy swojej babci.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 24 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 25 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 41 Godziny emisji

Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston szukają najlepszego kucharza amatora w całej Australii. Grupa 24 najlepszych kucharzy spotyka się w kuchni Masterchefa w Melbourne.

11:00

In vitro: Szansa na szczęście, odc. 1 Godziny emisji

Dokument towarzyszący na co dzień czterem parom, które zdecydowały się na dziecko z pomocą nowatorskiej terapii in vitro.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Kenny i Christy, część 1 Godziny emisji

Były komandos Kenny waży 185 kilogramów, zaś Christy 170. Oboje zwracają się do trenera Chrisa Powella, aby pomógł im schudnąć.

13:00

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 4 Godziny emisji

Spotkanie z lekarką Pam Okadą i personelem izby przyjęć, którzy niosą pomoc ofiarom tragicznych wypadków. Pomocy oczekuje mały chłopiec, który spadł ze schodów.

13:30

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 5 Godziny emisji

Spotkanie z trzema rodzinami, których maluchy trafiły na oddział intensywnej terapii noworodków. Lekarze zastanawiają się, jakiemu leczeniu poddać tych małych pacjentów.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Zwycięzca Godziny emisji

Już tylko dwóch finalistów walczy o tytuł Masterchefa 2014. Sędziowie Gordon, Joe i Graham ujawnią nazwisko zwycięzcy tej edycji konkursu.

15:00

Kot z piekła rodem: Despotyczna Chloe Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

16:00

Łowcy promocji: Amber i Amanda Godziny emisji

Amber z Arizony utrzymuje sześcioosobową rodzinę za jedyne 50 dolarów tygodniowo. Amanda z Ohio robi wszystko, aby pobić kuponowe rekordy swojej babci.

16:30

Łowcy promocji: Kelly i Rebecca Godziny emisji

Kelly chce zaimponować swoim znajomym i próbuje zrobić zakupy o wartości ponad 1000 dolarów nie wydając ani centa. Rebecca wciąga w pasję kuponową swojego męża.

17:00

Lekarz w moim domu, odc. 1 Godziny emisji

Zwykła rodzina, która chce zatroszczyć się o swoje zdrowie, na jeden miesiąc zaprasza do domu lekarza, który przyjrzy się ich codziennemu życiu i podda wnikliwym badaniom.

18:00

Triki sprzedawców, odc. 3 Godziny emisji

Program ujawnia praktyki stosowane przez sprzedawców. W tym odcinku zobaczymy triki stosowane przez sklepy z ubraniami i salony piękności.

18:30

Triki sprzedawców, odc. 4 Godziny emisji

Harry Wallop wysyła zespół najlepszych sprzedawców, którzy naciągają niczego nie spodziewających się klientów, aby pokazać, jak bezbronni jesteśmy wobec technik sprzedaży.

19:00

Czysty zysk: Przejście podziemne Godziny emisji

Linda Dykes zwraca się do Denise z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, której życie podporządkowane jest wiecznym porządkom, aby pomogła gromadzącemu rupiecie Frankowi.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójcy z podwórka Godziny emisji

Chłopiec wymiotuje swoimi fekaliami. Nastolatek zaraża się jedną z najgroźniejszych chorób na ziemi. Jakie straszne potwory mogą kryć się na naszych podwórkach?

21:00

Seks-wypadki: Hobby na emeryturze Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

Elementary: Nietypowy układ Godziny emisji

Ktoś włamał się do domu Gregsona. Holmes i Watson szukają zamaskowanego włamywacza. Zespół Gregsona pozna kilka szczegółów z jego prywatnego życia...

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

23:00

Duchy: Zemsta demona Godziny emisji

Mimo obecności w domu złośliwych duchów rodzina postanowiła w nim pozostać. Ich decyzja spowodowała nasilenie się aktywności zjaw. Ale to dopiero początek straszliwego horroru.

00:00

Elementary: Markiza Godziny emisji

Do Nowego Jorku przybywa brat Scherlocka, Mycroft, który prosi detektywa o pomoc w sprawie, w którą zamieszana jest jego była narzeczona, Nigella.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Elementary: Powrót do przeszłości Godziny emisji

Holmes i Watson odkrywają zwłoki zabójcy. Odpowiedzi na nurtujące ich pytania szukają u członków mafii. Doktor Watson pomaga koleżance odnaleźć wymarzonego mężczyznę.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

02:00

Włoskie zdrady, odc. 31 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 32 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk, odc. 6 Godziny emisji

Uwielbiająca ład była królowa piękności, Kelly, odwiedza emerytowanego kucharza, Kena. Czy uda się przekonać go ile radości daje życie w czystym mieszkaniu?

03:36

New York Ink: Nowi przybysze Godziny emisji

Megan musi poradzić sobie z klientami, którzy nie znają angielskiego. W studio pojawia się młoda gwiazda muzyki country z pomysłem na nowy tatuaż.

04:24

Cuda z drewna: Niech mnie kule biją! Godziny emisji

Bracia otrzymują zlecenie od pewnego małżeństwa na budowę domku na drzewie w stylu pirackim do zabawy dla ich wnucząt. Czy dzieci będą zadowolone?

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Wielkie nadzieje Godziny emisji

Sonya ma ograniczony budżet, ale chce kupić drogą suknię. Chloe zmierzyła już 300 kreacji. Candice wychodzi za mąż po raz drugi i chce, aby suknia odzwierciedlała jej osobowość.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Długo i szczęśliwie... itd. Godziny emisji

Leah przychodzi do salonu z całą rodziną, ale najbardziej ceni sobie opinie swoich sióstr. Bethany szuka sukni, która na pewno nie spodoba się matce. Syndal ma pierwszą przymiarkę.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info