Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-08 Pokaź dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Wszystko zostaje w rodzinie Godziny emisji

Siostry Buddy'ego dzielą się z bratem przepisami na ulubione potrawy. Madeline przygotowuje małże w szampanie z makaronem linguine a Mary serwuje danie z polędwicy wołowej.

06:25

Buddy Valastro gotuje: Nadmorskie przysmaki Godziny emisji

Buddy gotuje swoje ulubione nadmorskie dania: ostroboka z czosnkiem, cebulą i pomidorami, linguini z małżami, zupę rybną z makaronem orzo i kruche ciasto z truskawkami.

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Projekt dla magików Godziny emisji

Wayde i Brett spotykają się ze słynnymi magikami Pennem i Tellerem, którzy chcą zbudować wyjątkowe akwarium na cześć czterdziestolecia wspólnych występów.

07:40

Premiera Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Przedślubna walka z kilogramami Godziny emisji

Kristy schudła 45 kilogramów i szuka sukni, która podkreśli jej nową figurę. Kristin pozbyła się 18 kilogramów i podekscytowana mierzy kolejne ślubne kreacje.

09:00

Kot z piekła rodem: Chubs Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

10:00

Wyswatani przez rodziców: Już wystarczy Godziny emisji

Mężczyźni i kobiety, którzy nie znaleźli szczęścia w miłości, decydują się powierzyć swoje intymne życie i przyszłość dobrze znanym sobie ludziom - rodzicom.

11:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Jai Godziny emisji

Jai jest pełną ambicji piosenkarką. Chce, aby Stacy pomogła jej zamienić się w prawdziwą gwiazdę rocka. Czy nowy wygląd spodoba się jej najbliższym, czy wszyscy od niej uciekną?

11:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Thalia, Colleen Godziny emisji

Thalia prosi Stacy o pomoc, ponieważ szuka seksownego stylu, ale nie chce się za bardzo odsłaniać. Z kolei Colleen jest samotną matką, która marzy o bardziej wyszukanym wyglądzie.

12:00

Kod Biblii: Gwoździe z krzyża Godziny emisji

Historia trwającego 5 lat śledztwa w sprawie pochodzenia i przeznaczenia dwóch, pochodzących z czasów rzymskich gwoździ, odkrytych w grobowcu arcykapłana żydowskiego Kajfasza.

13:00

Dziedzictwo starożytnego Egiptu: Narodziny diabła Godziny emisji

Dr Kara Cooney bada przemiany polityczno-społeczne starożytnych kultur śródziemnomorskich, które kształtowały wierzenia religijne.

14:00

Niezwykłe zjawiska pogodowe: Zabójcza morska piana Godziny emisji

Przedziwne zjawiska i anomalie pogodowe na Ziemi. W programie o niszczycielskich górach lodowych, mgle w Dubaju, znikającym jeziorze i zabójczej pianie.

15:00

Premiera Megalopolis, odc. 3 Godziny emisji

Alexandra Leroux odwiedza niesamowite miasta na całym świecie, od San Francisco po Londyn, by odkryć rozmaite kultury, style życia i osobiste historie mieszkańców tych miast.

16:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności Godziny emisji

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

17:00

Babski blues, odc. 1 Godziny emisji

Kim są sprzątaczki? Dlaczego wybrały tak ciężki zawód? Czy to praca tylko dla kobiet? Poznajcie ludzi, którzy nie urodzili się po to aby sprzątać, jednak często nie mieli wyboru.

18:00

Łowcy promocji: Missy i Amy Godziny emisji

Missy zamierza oszczędzić ponad 50 dolarów, kupując wyłącznie przecenione produkty. Superoszczędna Amy chce wydać tylko 10 dolarów na zakupy warte ponad 400.

18:30

Łowcy promocji: Tai, Tarin i Nathan Godziny emisji

W swoje urodziny bliźniaki Tai i Tarin wyruszają na poszukiwania za darmo rozdawanych rzeczy. Nathan za zakupy, które zaspokoiłyby pułk wojska, chce zapłacić jedynie 50 dolarów.

19:00

Włoskie zdrady, odc. 33 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 34 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Noga albo życie Godziny emisji

Mężczyzna ze stanu Illinois nagle stracił przytomność. Lekarze obawiają się, że grozi mu niewydolność narządowa. Jak szybko wykryją prawdziwy powód dolegliwości?

21:00

Premiera Elementary: Ten, który się wymknął Godziny emisji

Zdeterminowani by złapać prześladowcę Kitty, Holmes i Watson przeszukują nierozwiązane sprawy. Wyjawione zostaje również jak wyglądało pierwsze spotkanie Sherlocka i Kitty.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

22:00

Demony z naszych snów: Nocne potwory Godziny emisji

Kimberley to typowa mama mieszkająca z rodziną w domu na przedmieściach. Pewnej nocy jej życie zamieniło się w koszmar, kiedy została osaczona przez tajemniczą bestię.

23:00

Duchy, odc. 10 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

00:00

Elementary: Zbrodnia i skamieliny Godziny emisji

Watson otwiera na nowo starą sprawę morderstwa, której Sherlock nie potrafił rozwiązać z powodu swojego nałogu. Ważnym elementem śledztwa staje się pewna skamielina.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Żyjąc z wrogiem Godziny emisji

Zadziwiający świat pasożytów. Te podstępne, żerujące na swoim żywicielu stworzenia są przyczyną wielu trudnych do zdiagnozowania chorób.

02:00

Włoskie zdrady, odc. 9 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 10 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Maniacy sprzątania: Prehen House Godziny emisji

Sprzątacze Ben i Lynsey pomagają Colinowi Peckowi zrobić generalne porządki w georgiańskiej rezydencji w Derry w Irlandii Północnej, która zamieniła się w składowisko rupieci.

03:36

LA Ink: Dzieci Coreya Godziny emisji

Długie dojazdy do pracy sprawiają, że Corey zaczyna tracić kontakt ze swoimi dziećmi. Kat pracuje nad tatuażem dla rappera The Game.

04:24

Mieszkanie na pniu: Spa między ziemią a niebem Godziny emisji

Przedsiębiorca zatrudnia Pete'a do zbudowania pierwszego spa na drzewie. Nelson stawia czoło wszelkim hydraulicznym wyzwaniom i tworzy jedyny w swoim rodzaju gabinet odnowy.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Diabeł tkwi w szczegółach Godziny emisji

Niche szuka modnej sukni, ale matka namawia ją na tradycyjną kreację. Czy uda im się osiągnąć kompromis? Panna młoda o specyficznym guście nie może znaleźć wymarzonej sukni.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Gdzie kucharek sześć... Godziny emisji

Lisa, żona mistrza wypieków Buddy'ego Valastro, szuka sukni na uroczystość odnowienia przysięgi małżeńskiej. Podobają się jej dwie, piękne kreacje. Którą z nich wybierze?

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info