Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-14 Pokaź dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Dla poprawy nastroju Godziny emisji

Siostra Buddy'ego przychodzi pochwalić się swoim klopsem, do którego Buddy dorzuca puree z ziemniaków z serem. Na deser - jabłka zapiekane pod chrupiącą, migdałową kruszonką.

06:25

Buddy Valastro gotuje: Gotowanie z winem Godziny emisji

Dziś kilka tradycyjnych przepisów. Na stół wjedzie kurczak w czerwonym winie, sałata z rukwi z figami nasączonymi porto. Razem z przyjaciółmi Buddy poleci również kilka win.

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Mega-zlecenie od Hasselhoffa Godziny emisji

Do firmy ATM zgłasza się słynny aktor David Hasselhoff z nowym zleceniem. Hasselhoff, który jest zapalonym nurkiem, marzy o akwarium, którego motywem przewodnim będą rekiny.

07:40

Baseny jak z bajki: Jak w angielskim ogrodzie Godziny emisji

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Rockmenki przed ołtarzem Godziny emisji

Kristin szuka kreacji, która odzwierciedli jej rockowe pasje. Amber ma dwa wymagania: suknia musi być inna od wszystkich i ma eksponować jej tatuaże.

09:00

Kot z piekła rodem: Białe tornado Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

10:00

Masterchef Junior, odc. 1 Godziny emisji

Szesnastu młodych zawodników przybywa do kuchni z marzeniem zdobycia prestiżowego tytułu. Przed nimi trudne wyzwanie. Mają ugotować danie ze składników z tajemniczej skrzynki.

11:00

Masterchef Junior, odc. 2 Godziny emisji

Pozostałych 12 zawodników otrzymuje zadanie przygotowania naleśników. Tymczasem sędziowie znaleźli się w kłopotliwej sytuacji z syropem.

12:00

Masterchef Junior, odc. 3 Godziny emisji

Pozostałych 10 zawodników staje w obliczu niecodziennego wyzwania na trzech nogach. Tymczasem młodziutcy szefowie kuchni mają ugotować danie dla mamy samego Ramsaya.

13:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Sowi domek Godziny emisji

W Karolinie Północnej, Pete buduje zainspirowaną sowami bibliotekę na drzewie. Ekipa tworzy istny majstersztyk nawiązując kształtami domku do wyglądu sowy.

14:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Berlin Godziny emisji

Podczas swoich kulinarnych podróży Anthony Bourdain zatrzymuje się w Berlinie, aby odkryć niepowtarzalne dla tego regionu świata smaki i zapachy.

15:00

Domy na aukcji: Wymiatacze Godziny emisji

Już pierwsza nieruchomość przykuwa uwagę Scotta, ale okazuje się, że jego rywal Doug nie odda jej bez walki. Jeden z uczestników aukcji trafia do szpitala.

15:30

Domy na aukcji: Zagadkowy nabytek Godziny emisji

Kupcy odwiedzają mały dom. Eda od razu ogarnia nostalgiczny nastrój, ale Doug traktuje tę nieruchomość jako źródło łatwych pieniędzy.

16:00

Megalopolis, odc. 2 Godziny emisji

Alexandra Leroux odwiedza niesamowite miasta na całym świecie, od San Francisco po Londyn, by odkryć rozmaite kultury, style życia i osobiste historie mieszkańców tych miast.

17:00

Otyłość, która zabija: Otyłe życie Godziny emisji

Spotkanie z chirurgami kliniki leczenia otyłości w Houston. Chorobliwie otyli pacjenci o wadze od 180 do 450 kg poddają się operacjom zmniejszenia żołądka, które ratują im życie.

18:00

Izba przyjęć, odc. 11 Godziny emisji

Lekarze ze szpitala St George udzielają pomocy ofiarom najprzeróżniejszych wypadków. Pracownik kolei Alan został potrącony przez szybki pociąg i mężczyzna może stracić prawą rękę.

19:00

Włoskie zdrady, odc. 35 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 36 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Zjadają mnie robaki Godziny emisji

Nastolatek, który po odniesieniu poważnych obrażeń powoli powraca do zdrowia, nagle dostaje śmiercionośnej infekcji. Czy lekarze pomogą mu, zanim będzie za późno?

21:00

Premiera Elementary: Cykuta Godziny emisji

Nie mogąc sobie poradzić z nieobecnością Kitty, Sherlock zajmuje się sprawą zagnionej osoby. Gdy to śledztwo przeradza się w sprawę zabójstwa, liczba podejrzanych rośnie.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

22:00

Goście z zaświatów: Przepowiednie w trakcie seansu spirytystycznego Godziny emisji

Córka Vicky Johnson postanawia zająć się tropieniem duchów i odwiedza budynek dawnego szpitala. Gdy wraca do rodzinnego domu, jej zwierzęta zaczynają się dziwnie zachowywać.

23:00

Duchy, odc. 16 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. Posłuchajmy najbardziej przerażających opowieści o zjawiskach paranormalnych — opowiedzą nam je naoczni świadkowie.

00:00

Elementary: Pustka Godziny emisji

Kieszonkowiec umiera w wyniku zakażenia wąglikiem. Chcąc zapobiec kolejnym zgonom, Holmes i Watson szukają źródła pochodzenia toksycznej substancji.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Mięsożercy Godziny emisji

Historie ludzi, którym ciało oszpeciły pasożyty żywiące się ludzką tkanką. Przypadek studenta, któremu z ramienia zaczął wyciekać dziwny płyn.

02:00

Włoskie zdrady, odc. 21 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 22 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Wizyta w parku Godziny emisji

Cynthia, która jak ognia boi się zarazków, porządkuje dom nałogowej zbieraczki Daphne. Linda razem z ekipą sprząta po psach Allesley Park w Coventry.

03:36

LA Ink: Pierwsza rocznica Godziny emisji

Salon działa już od roku i Kat postanawia zorganizować urodzinową imprezę. Jednym z klientów jest Nick Wheeler z The All-American Rejects.

04:24

Mieszkanie na pniu: Warsztat świętego Mikołaja Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują magiczną chatę nadrzewną w stylu alpejskim. Czy ich dzieło przypadnie do gustu ekscentrycznej rodzinie?

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Ta sama suknia, inna dziewczyna Godziny emisji

Konsultantka Jessica dwoi się i troi, kiedy doradza przyszłej pannie młodej Kasey, która ma poważne problemy z podjęciem decyzji. Czy w końcu uda się im znaleźć doskonałą suknię?

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Ta jedyna osoba Godziny emisji

Sarah przychodzi do salonu ze swoim mężem. Szuka sukni na uroczystość z okazji 10. rocznicy odnowienia przysięgi małżeńskiej. Jodee chce zaskoczyć wszystkich weselnych gości.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info