Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-15 Pokaź dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Mardi Gras Godziny emisji

Buddy poda kilka przepisów na domową imprezę. Przygotuje potrawkę z owoców morza i kiełbasek oraz ostrygi z zieloną pietruszką i masłem. Na deser słynne ciasto "Trzech Króli".

06:25

Buddy Valastro gotuje: Kawalerski wieczór Godziny emisji

Buddy gotuje swoje ulubione męskie dania: skrzydełka z sosem z gorgonzoli, grillowane żeberka na słodko. Na koniec poda wyjątkowo dużą porcję lodowego deseru.

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Shaq też chce mieć rybki Godziny emisji

Do ATM dzwoni ulubiony klient Wayde'a i Bretta - Shaquille O'Neal. Byłemu gwiazdorowi NBA tak spodobało się poprzednie dzieło chłopaków, że teraz zamarzył o drugim akwarium.

07:40

Premiera Baseny z rozmachem: Wodny raj Godziny emisji

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Narzeczone piłkarzy Godziny emisji

Panna młoda Devon przychodzi do salonu ze swoim narzeczonym Duane'em Brownem, piłkarzem z Houston Texans. Tanya zaręczyła się Adamem Koetsem z New York Giants.

09:00

Kot z piekła rodem: Bea nienawidzi Cece Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

10:00

Wyswatani przez rodziców: Wielkie odkrycie Godziny emisji

Mężczyźni i kobiety, którzy nie znaleźli szczęścia w miłości, decydują się powierzyć swoje intymne życie i przyszłość dobrze znanym sobie ludziom - rodzicom.

11:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Kitty, Jay Godziny emisji

Tatuaże i obcisłe stroje sprawiają, że Kitty swoim wyglądem nie budzi zaufania. Stacy szuka dla niej bardziej wyszukanego stylu. Jay tuszuje brak pewności siebie mocnym makijażem.

11:30

Modny profil: Internetowe randki to nie żarty! Godziny emisji

Paige szuka miłości, ale bez pomocy fachowców nie poradzi sobie. Stylista Clinton Kelly i ekspertka od internetowych randek Devyn Simone spieszą na ratunek.

12:00

Kod Biblii: Sekrety rzeźby Godziny emisji

Tajemnice jednych z najwcześniejszych glinianych modeli Michała Anioła, które miały się stać otaczanymi największą czcią i najsłynniejszymi rzeźbami w historii chrześcijaństwa.

13:00

Dziedzictwo starożytnego Egiptu: Pochówek zmarłych Godziny emisji

Dr Kara Cooney bada starożytne groby, grobowce i inne miejsca pochówku w odległych zakątkach świata. Chce się dowiedzieć, jak traktowano zmarłych w różnych kulturach.

14:00

Niezwykłe zjawiska pogodowe: Piaskowe tsunami Godziny emisji

Przedziwne zjawiska i anomalie pogodowe na Ziemi. W programie o burzy piaskowej w Kuwejcie, mgle w Wielkim Kanionie, lodowych stalagmitach, zielonym niebie i ognistych wirach.

15:00

Megalopolis, odc. 1 Godziny emisji

Alexandra Leroux odwiedza niesamowite miasta na całym świecie, od San Francisco po Londyn, by odkryć rozmaite kultury, style życia i osobiste historie mieszkańców tych miast.

16:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

17:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Ponownie na ringu Godziny emisji

Z nadzieją, że nowotwór jest już w fazie remisji, Aly przygotowuje się do badania kontrolnego u onkologa. Natomiast Doug i Mars udają się na terapię rodzinną.

18:00

Łowcy promocji: Desirae i Stephanie Godziny emisji

Superoszczędna Desirae nigdy nie kupuje codziennych gazet. Kupony zbiera z gazet wyrzuconych na makulaturę. Stephanie swoją pasją ofertową zaraziła już nastoletniego syna.

18:30

Łowcy promocji: Chris i Antoinette Godziny emisji

Samotna matka Antoinette zgromadzone oferty i kupony wykorzystuje na opiekę nad matką i córką. Chris robi matematyczne wyliczenia, aby zebrać 700 przedmiotów na charytatywny cel.

19:00

Włoskie zdrady, odc. 37 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 38 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójcza kąpiel Godziny emisji

Co dzieje się z człowiekiem, którego zaatakują groźne pasożyty? Przyjrzyjmy się, jak te podstępne żyjątka zagnieżdżają się w ciele nieświadomego żywiciela i wywołują chorobę.

21:00

Premiera Elementary: Samica swojego gatunku Godziny emisji

Watson staje twarzą w twarz z szefową półświatka Eleną March, która prawdopodobnie zleciła zamach na jej życie. Holmes wciąga detektywa Bella w sprawę zaginionych zebr.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

22:00

Goście z zaświatów: Dom demonów Godziny emisji

Państwo Yaplesowie walczą z niewidzialnymi siłami, odkąd przez głośnik elektronicznej niani usłyszeli groźbę: „Wszyscy umrzecie". Czy ich pies pomoże rozwiązać zagadkę?

23:00

Duchy: Umysł pod kontrolą Godziny emisji

Podczas remontu posiadłości Morrisonowie znajdują złowieszczy naszyjnik i przynoszą go ze sobą do domu. Wkrótce potem członków rodziny nawiedzają złe moce.

00:00

Elementary: Człowiek z wywiniętą wargą Godziny emisji

Niespodziewany powrót do Nowego Jorku brata Sherlocka, Mycrofta, poróżni detektywa i Joan.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Rezydenci Godziny emisji

Młoda dziewczyna skarży się na silne skurcze żołądka. Badania kału potwierdzają, że jej organizm stał się siedliskiem dla jednych z najpowszechniejszych pasożytów w przyrodzie.

02:00

Włoskie zdrady, odc. 23 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 24 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Starocie Godziny emisji

Kristy, przezywana "królową Dettolu", pomaga w generalnych porządkach w domu Kay i Dilipa. Sama ujawnia jedną ze swoich głęboko skrywanych obsesji.

03:36

LA Ink: Czas z rodziną Godziny emisji

Hannah spędza więcej czasu ze swoją córką. Kat organizuje imprezę dla młodszego brata, który przyjeżdża do Los Angeles. W salonie pojawia się Lemmy z Motorhead.

04:24

Mieszkanie na pniu: Bungalow pod niedźwiedziem Godziny emisji

Dwie siostry proszą Pete'a, aby w ich ogródku zbudował domek na drzewie do obserwacji niedźwiedzi. Pete tworzy swoją pierwszą dziesięcioboczną wieżyczkę ze szklanymi ścianami.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Ta jedyna osoba Godziny emisji

Sarah przychodzi do salonu ze swoim mężem. Szuka sukni na uroczystość z okazji 10. rocznicy odnowienia przysięgi małżeńskiej. Jodee chce zaskoczyć wszystkich weselnych gości.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Jednodniowa księżniczka Godziny emisji

Latoya marzy o balowej sukni. Kristin wygrała walkę z rakiem piersi i wychodzi za mąż za szkolną miłość. Na przymiarkę przychodzi panna młoda, która uciekła już sprzed ołtarza.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info