Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-18 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Trereife House Godziny emisji

Ruth jedzie do zrujnowanej rezydencji Trereife House w Penzance, której grozi zlicytowanie. Czy odmieni los posiadłości?

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Sztuczki dla gwiazdy NBA Godziny emisji

Gwiazdor NBA John Wall zleca firmie budowę akwarium w kształcie kostek to gry, a w restauracji w stanie Georgia ma powstać ogromny zbiornik przypominający latarnię morską.

07:40

Kot z piekła rodem: Buddha terroryzuje Hectora Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

08:30

Łowcy promocji: Heather i Bree Godziny emisji

Heather jest w ciąży i robi zakupy w supermarkecie Kmart. Bree z Missisipi sama wytwarza płyn do mycia naczyń a na miesięczne zakupy spożywcze nie wydaje więcej niż 140 dolarów.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 10 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 11 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 53 Godziny emisji

Uczestnicy konkursu dostają zadanie, które sprawdzi ich pięć zmysłów. Wszyscy muszą wskazać dodatkowy "smak" w ich potrawie. Kto tym razem okaże się najlepszy?

11:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Wszystko, co potrzebne do szczęścia Godziny emisji

Młodzi rodzice dzielą się doświadczeniami, które zdobyli w pierwszym roku życia swoich dzieci.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Melissa, część 2 Godziny emisji

Trener Chris Powell wspiera Melissę w kolejnych etapach walki z nadwagą. Czy porady słynnego kucharza Rocca Dispirito pomogą kobiecie osiągnąć wyznaczoną wagę?

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Rozmiar ma znaczenie Godziny emisji

Na oddział trafia kobieta, która nie może zdjąć z palca pierścionka zaręczynowego. Grozi jej utrata palca! Odpoczywający lekarz omal nie zostaje potrącony podczas strzelaniny.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Przysmaki z Południa Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego przygotowują potrawy techniką flambirowania. Zwycięzca tego starcia wybiera potrawę z Południa, którą kucharze gotują w kolejnej rundzie.

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi Godziny emisji

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

16:00

Łowcy promocji: Julie i Faatima Godziny emisji

Julie wykorzystuje przeceny i kupony, aby pomagać rodzinie i przyjaciołom. Faatima ma nadzieję, że oszczędności przyspieszą wyprowadzkę z niebezpiecznej dzielnicy.

16:30

Łowcy promocji: April i Chastity Godziny emisji

Dwie najlepsze przyjaciółki i fanatyczki promocji umawiają się na lunch, który zamienia się w kuponowe starcie. Czy ich mężom również udzieli się ta mania oszczędności?

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza Godziny emisji

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

18:00

Premiera Wyzwanie - pierwsze dziecko: Pytanie odmieniające życie Godziny emisji

Brooke uczestniczy w pierwszej walce zapaśniczej od kiedy urodziła córeczkę, Jace. Krystal i Jarrel uczą się jak radzić sobie z byciem samotnymi rodzicami.

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Polinezja Francuska Godziny emisji

Anthony Bourdain zaprasza w podróż po Polinezji Francuskiej, gdzie odkrywa, że Tahiti to nie tylko wspaniałe krajobrazy. Sprawdza, ile prawdy kryje się w legendach o kanibalach.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Niebezpieczeństwo na własnym podwórku Godziny emisji

Laborantka z Massachusetts z przerażeniem odkrywa, że jednym z pacjentów jest jej syn, silny chłopak, którego choroba całkowicie pozbawiła jakichkolwiek sił.

21:00

Seks-wypadki: Rutynowy romans Godziny emisji

Romantyczny, wakacyjny rejs na łodzi prowadzi parę zakochanych prosto na szpitalną izbę przyjęć. Dwunastogodzinny maraton seksu kończy się tragicznie dla nauczyciela reiki.

22:00

Goście z zaświatów: Opętanie Cassie Godziny emisji

Specjaliści do zjawisk paranormalnych jadą do nawiedzonego domu, w którym niewidzialna istota zaatakowała dziewczynkę. Czy uda się wypędzić te potężne demony?

23:00

Duchy: Kłamliwa gra Godziny emisji

Rodzina Barbourów martwi się negatywnym wpływem, jaki wywiera na ich córkę jej zmyślony przyjaciel. Wkrótce okazuje się, iż tak naprawdę jest to zły duch.

00:00

Elementary: Wielki eksperyment Godziny emisji

Atmosfera jest napięta. Mimo tego Watson i Sherlock wspólnie pomagają bratu detektywa, Mycroftowi, podejrzanemu o zdradę i zabójstwo.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Domowi wrogowie Godziny emisji

Niektóre pasożyty można spotkać na ziemi, po której chodzimy, w powietrzu, którym oddychamy i codziennym jedzeniu. Oto historie osób zaatakowanych przez pasożyty żyjące w Ameryce.

02:00

Włoskie zdrady, odc. 29 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 30 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Sarah, Andy, Mikk, Ben i Gerri Godziny emisji

Linda Dykes uważa, że lubiące porządek osoby posiadają wyjątkowe zdolności, które mogą zmienić nawyki Brytyjczyków. Przemierza Wielką Brytanię w poszukiwaniu największych pedantów.

03:36

LA Ink: Obcy w salonie Godziny emisji

Kat łamie zasady i przyjmuje do pracy znajomą, Amy, która będzie musiała udowodnić, że jest profesjonalistką. Tymczasem Aubrey poznaje tajniki zawodu.

04:24

Mieszkanie na pniu: Lewitująca latarnia Godziny emisji

Pewna para marzy o nadrzewnym domku położonym na nadmorskim wale ochronnym. Budowa obiektu na tak trudnym gruncie stanowi poważne ryzyko. Czy zespół podoła wyzwaniu?

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Z miłości do mamy Godziny emisji

Candice szuka sukni razem ze swoją mamą, na ślub, który jest za 21 dni. Panna młoda Jacy przyszła do salonu z całym orszakiem. Tabitha wydała na ślubną kreację 70 000 dolarów!

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Seksowna panna młoda Godziny emisji

Panna młoda Aimee szuka sukni, która będzie obcisła, świecąca i "nieco wyzywająca". Tancerka tańca brzucha i prawniczka Sahar przymierza suknię z konsultantkami.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info